Labākā atbilde

    1.  1 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 17 g  

    nuuu, īstenībā par spīti tam, ka laiks aiz loga bija piii..., bija milzums daudz citu lietu ko darīt, tajā skaitā atpūsties, tādēļ arī tā pamaz jautājumu... es piemēram, nodevos remontdarbiem :)

Atbildes

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    es atkal biju nerātns.  

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416104 17 g  

    nevis skopi,bet gan atputas....
    nevis sedeja pie pc...
    jo laicins ara bija feins un tas ir iemesls lai nesedetu majas

    1.  0 0

    Zooropa (40) 6 (12048)2621 17 g  

    Bijām uz Queen+PR, satikām vecos klasesbiedrus, strādājām.

    1.  0 0

    evil-devil (37) 6 (8935)2518 17 g  

    taa ir arii tagad jo paskaties viens jautaajums ir pirms 6st otrs pirms 4st veelviens pirms 2st un tagad viens pirms 26min takaa bik reti ne?

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Brīvdienās taču bija dzīvnieku izstāde Ķīpsalā!

    1.  0 0

    Gunjs (36) 5 (4891)540 17 g  

    Biju pirtī un gulēju :D :P

    1.  0 0

    Perfekta 6 (7385)228 17 g  

    es neko tādu/// bet neesmu arī diži not iem kas bieži uzdod jautājumus

    1.  0 0

    filozofs1991 6 (6605)3856 17 g  

    Jā, brīvdienas šim portālam bija pelēkas.

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 17 g  

    Jā. Man brīvdienās bija uznākusi tāda iedvesma, atbildēt un uzdot jautājumus, bet to bija tik maz.  
    Bet pati gan pacentos ar jautājumiem, sen nebiju tik daudz uzdevusi.
    Tā gaidīju jautājumus no citiem, jo man nebija ko darīt...tā gaidīju, ka sāku jau nogurt.

    1.  0 0

    legionars78 (48) 6 (16132)3547 17 g  

    toriit skatijos , nuu ta vareeja buut

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    ne tikai brīvdienās. pirmdien arī bija dikti maz jaut.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system