Atbildes

  1.  0 0

  jamis 4 (1176)26 14 g  

  gailis

  1.  0 0

  siira 6 (5694)128 14 g  

  gailis.

  1.  0 0

  bumbulis1441 2 (355)15 14 g  

  vista

  1.  0 0

  Sinty 6 (7478)2511 14 g  

  nesen jau bij taads jautaajums un iive sniedza loti paskaidrojoshu , zinaatnisku atbildi ;)
  VISTA! :)

  1.  0 0

  Larox 4 (1130)26 14 g  

  Ja milionu gadu laikaa daudz kas ir radiijies pakaapeniski no visaadaam shuunaam vielaam utt,tad ola.Ja homosapiens ir kaads citplaneetiesu kloneetais experiments,tad vini ganjau atsuutiitu arii kaadu vistu:))

  1.  0 0

  Evisa 8 (138674)420113 14 g  

  Cālis.

  1.  0 0

  Qwaaack 4 (1630)38 14 g  

  čalis :D

  1.  0 0

  haralds (69) 6 (6719)227 14 g  

  labāka iepaikošanai vai?

  1.  0 0

  Bumbastic 2 (358)12 14 g  

  Ola. Putni radās no dinozauriem, bet dinozauri, kā jau normālas ķirzakas, dēja olas. Tātad, lai arī kas tur taj radībā, nu kuras radās vista, nomutējās, pirmā bija OLA! .

Līdzīgie jautājumi

 • Vista SP1 или XP SP3?
  Смотря какое железо.. вот у меня допустим дома Виста стоит, я доволен, всё работает отлично, на ура, но и комп для неё нужен нормальный, тоесть 2 или 4 ядра, гдето 4 гига рама, хард побольше ( желательно отдельный для самой операционки ) ну и видеокарта более мение, чтобы можно было нормально с Aero и Dreamscene жить..

  Если ставить ХР ну там машины послабее подходят, на работе нормально на компах с бюджетными двухядерками и гигом рама ну и встроеной видео всё лётает, хотя для ХР считается оптимальным вариантом 2 гига рама.. Из проблем которые я знаю с ХР  это не очень хорошая поддержка многоядерной технологии, которая вроде была улучшена в СП3.. (Раньше надо было вручную изменять коечто )

  Опятьже если выбирать между двумя осями по предпочтению, я бы выбрал висту, просто потому что она стабильнее ( незнаю что и где и кто вам рассказывал ), реально у меня виста упала пару раз, и то изза глюка со совместимостью дров у видеокарты.. тоесть сама Нвидиа чтото там не то написала.. а так.. проблем вообще нету..

  Если говорить о пакетах СП1 и СП3, то их надо ставить, без этого некуда.. они закрывают определённые дыры и исправляют разные критические ошибки.. Вы бы видели сколько багов находят/выпускают после свежих обновлений ( ну багов которые уже починили этими обновлениями ). Доходит до того что достаточно скачать какойнибуть вордовский документ чтобы заразить свой комп какимнибуть хламом...
 • Какие приколы знаете в vista?
  Если не удались ее, твой ПК через 356 дней сгорит.
 • Vista или XP?
  XP.. На "курицу" только через года 2 залезу.
 • vista vai ola?
  Filozofi šo dilemmu vienmēr ir uzskatījuši par klasisku neatbildamo āķīgo mīklu - vista nevar eksistēt bez olas un otrādi -, bet tam ir zinātnisks izskaidrojums. Viss atkarīgs no tā, vai ola patiesībā ir vistas ola un vai tā vispār ir uzskatāma par olu. Ja ola ir jebkura tipa ola, tad atbilde jau ir gatava. Daudzu miljonu gadu laikā daži reptiļi attīstījās par putnveidīgiem dinozauriem arheopteriksiem. No šā dzīvnieka attīstījās putni. Pirmais putns, kas līdzinājās vistai, bija divu reptiļu/putnu hibrīdu mazulis - mutants. Vecāki hibrīdi bija gandrīz kā vistas un izperēja olu, no kuras izšķīlās pirmais cālēnveidīgais radījums. Raugoties no šā viedokļa, ola bija pirmā. Ja tiek pieņemts, ka šai olai jābūt tieši vistas olai, tad jautājums kļūst sarežģītāks un atbilde uz to ir atkarīga no tā, ko šajā gadījumā mēs uzskatām par vistas olu. Pirmkārt, ja hibrīdvista izperēja īsto vistas olu, kurā bija pirmais cālis, tad ola bija pirmā. Tomēr, ja vistas ola ir jāizdēj vistai, tad tieši vistai pirmajai bija jāizperē ola, kas nozīmē, ka pirmā bija vista. Apvienojot abas iepriekšminētās domas, rodas trešais uzskats, ka no olas vajadzēja izšķilties cālim un ka ola ir jāizperē vistai. Šajā gadījumā vistai vajadzēja eksistēt pirmajai, lai varētu izdēt pirmo vistas olu, no kuras izšķīlās cālis. Šis izšķīlušais cālis, par spīti tam, ka viņa mamma bija pirmā īstā vista, būtu pirmais cālis. Tātad, kamēr atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā, kā tiek definēta pati ola, atbildi var pieskaņot jebkuram scenārijam!


 • У кого Vista (См внутри) ?
  у моего деда (я серьёзно)
 • XP или Vista?
 • Ola vai vista?
  Bacilis
 • Vista - Пользуетесь?
  нет)
  её пока не залатали нормально ещё)
  я тут собираюсь ноут покупать, но так как теперь они почти все с курой, то буду брать мак)
  тем более, что я поклонник макОСи)
 • для тех у кого Vista (см.внтр)
  Скайп глушит что-то другое, ибо dmw.exe - Windows Core Component, т.е. один из наиважнейших. Проблема в другом. Предлагай варианты, сделай скрин.. глянем.
 • VISTA Vs XP SP2
  Всё зависит от круга, в котором вращаетесь. Кто такие люди типа Xraid, что они понимают в техническом вопросе? Зеро. Спросите у обученных системных администраторов, они вам поставят всё на свои места.
  Администраторы вообще брезговали системами типа 98, поэтому неможно утверждать "все клялись и божились".

  Да, переход на Vista предопределён. И даже чётко можно определить срок перехода - когда выйдет Longhorn Server, в сети с которым Vista сможет реализовать свой потенциал по максимуму.
  Смехотворцы массово ругают Vista, видя в ней только интерфейс, но что они знают о технических нововведениях - интерфейс двусторонней фильтрации firewall, дисковая подсистема, множественные объекты Group Policy, параллельные сессии Interactive + Remote Desktop?

  Займитесь делом, не тратьте своё время на ЭТУ аудиторию.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system