Ответы

  1.  0 0

  Шарм 1 (4)1320 12 д  

  Смотри PS4 Pro 1Tb, стоит у них 419 Euro
  https://www.computeruniverse.net/en/products/90667868/sony-playstation-4-pro-1tb.asp

  А у нас та же PS4 Pro 1Tb, 372 Euro
  http://www.web-shop.lv/product/219447

  1.  0 0

  Viktor Malinov 1 (207)6 12 д  

  Купил пс4 slim 500gb в Германии за 215 + одна игра была, правда она ни о чем.

Похожие вопросы

 • kas tā par slimību???
  Vini vnk nav par sevi pārliecināti...
  intelekta neapdāvinātie!
  Tie cilvēki redz tikai sevi un citu domas un viedokļi viņiem liekas nepieņemami.
  Jā - psihiski slimi...
 • Kas tā pa slimību?
  Tu ko! Divas dienas paslimoji un tipa vesels?

  Ja vari, tad sēdi mājās, izveseļojies kārtīgi. Organisms taču jūtas noguris un slims, tāpēc raida miega viļņus.  Vispār izklausās, ka esi apaukstējies. Gripai viens no stabiliem simptomiem ir tāds, ka lauž kaulus, muskuļus. Nespēj palocīt locītavas bez sāpēm. Un acs apsārtumiem tiešām ir visdažādākie faktori. Kā viens ir ilga skatīšanās monitorā, pie tam laikā, kad tavs organisms vnk brēc - atpūtini mani!Acs dziedzeri nespēj pienācīgi apasarot aci. Vai arī kāds acs vīruss - tfu,tfu, tfu....spļaujam pār krieso plecu!


  Katrā gadijumā daudz šķidruma, ļoti daudz, tā lai ik pēc 5 min. gribas pačurāt. Un gultas režīms. Aptiekā vari pajautāt kko actiņām. Vsjo! Veseļojies!
 • Vai mīlestība ir slimība???
  Es labāk teiktu mīlestība ir kā narkotika.Ja ir.. tad jūties labi....nav.. tad jūties slikti.Galvenais lai būtu labas kvalitātes. :)
 • Подскажите за сколько можно купить БУ Psp slim ????
  40 ss.lv
 • Slimība
  paziimes ir dazhnedazhaadas katrai slimiibai savas.. bet visrksturiigak laikam ir kkaada nieze, apsaartumi, dievs nedod kkaadas pumpas, citas kraasas izdaliijumi no maksts... fufufu... starp citu ir arii taadas seeniites kuras paarneesaa tikai viirieshi un vijiem taas neko nenodara, vinji tas nejuut, tad peilipina mums , strp citu meitenes arii var nejust to klaatesamiibu.. taa ka jaataisa vien ir taas analiizes.. ktra slimiiba ta4u aarsteejama ar savaadaakaam zaaleem.. un protams ka ir vjadziigas receptes.. j nu vieniigi par blatu no paziistamas aptiekaares..:D
  un kas vi9nj padodas gadiijuma sakariem un peectam nemaak to nosleept un baidaas no viira???:D
 • draudzība un slimības
  Domāju, ka tas ir bēdīgi, sāpīgi. :( Bet man nav pieredzes šajā jautājumā, jo vismaz pagaidām sūdzību par veslību man nav. Ja vien par vīrusu neuzskatam maigo čangaļu- slāvu jaukteņa raksturiņu!  
  Uzskatu, ka katram cilvēkam ir tiesības uz mīlestību un draudzību. Tātad, ja nepatīk, lai skrien ķert tos TJIPA VESELOS! :D (gan atvilksies atpakaļ izdr...ta kā veca vista ar žēlām ačelēm un tad vajag mīļi apskaut, noglāstīt, izrādīt prieku un maigi iečukstēt ausī - POŠLA NA...UJ!  
 • Прошивали ли вы XBOX 360 slim где как и за сколько?
  Выбирай - или LIVE , или пиратские диски. На LIVE постоянно выходят новые обновления, которые нещадно банят прошитые приставки. Плюс перешивают их на заводскую прошивку.Так что, выходить в LIVE с прошитым боксом крайне не рекомендуется. Ребята из майкрософта не сидят сложа руки, а активно борются с пиратством.
 • Что из Fatboy Slim можно послушать?
  ооооооооуууууууу! У него дофига крутых  трэков =))
  вот  мои любимые:
  Praise you, weapon of choice, sunset (Bird of prey), Right here right now (вообще супер),  Gangster trippin',  The rockafeller skank (тоже самое то), fucking in heaven.
  P.S Скачай сразу альбом  You've come a long way, baby (он самый хитовый такой).
 • Kur netā var atrast par izvadorgānu slimībām???
  Goglē

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system