Лучший ответ
-
0 0
chyydik 6 (5577)523 14 лет
Motīvs.
Dzejoļa motīvs ir par slāņu iedalījumu. Par mīlestību un iekāri starp augstāku un zemāku sabiedrības slāni. Par to, ka cilvēki darbu nostāda augstāk kā privāto dzīvi.
Liriskais „Es”.
Liriskais es ir ļoti sašutis un nelaimīgs par netaisnīgumu. Bet tajā pašā laikā, viņš jūtas ļoti patīkami nervozs, jo tomēr viņā ir neliela cerība, ka meitene atbildēs uz viņa jūtām. Liriskais es no sākuma jūtās aizrauts un apburtas ar dāmas daiļumu, bet nedaudz vēlāk viņš aptver patieso situāciju un sāk justies slikti un pat nožēlojami.
Dzejoļa kompozīcija, panta forma un ritms.
Dzejolis ir veidots no 5 pantiem, kuru rindu skaits ir ļoti dažāds. Ir panti ar 2 rindiņām, kas vairāk izceļ šo domu, un ir panti ar 6 un 5 rindiņām.
Panta formas ir
Dzejoļa tēlu raksturojums.
Dzejolī galvenie tēli ir liriskais „es”, jaunkundze, tramvajs. Šie tēli ļoti labi viens otru pilnveido.
Liriskais „es” - ir galvenais varonis dzejolī, kurš raksturo savas emocijas un pārdzīvojumus, kuri notiek tramvajā.
Tramvajs – ir domāts kā ikdiena, sadzīve. Vieta, kurā notiek cilvēku kustība, sarunas, ikdienas rūpes un raizes.
Ответы
-
1 0
jeer 4 (1158)318 14 лет
Писатель чувствует влюбленность к недоступной и прекрасной Даме, сидящей в трамвае. Его сердце безумно бьется, но она холодна, и даже не подозревает об этой внезапно вспыхнувшей любви. В заключении Чак говорит о том, что эта барышня едет на вечеринку и будет пить ликер, а потом отдастся гордому юноше.
Из этого можно предположить, что писатель, а вернее, его лирический герой чувствует не только влюбленность, но и ревность, а может даже разочарование.
Ассоциации? Я думаю, это личное, и ты сам должен решить с чем у тебя ассоциируется такое стихотворение. -
-
0 0
JoArt 6 (10202)32164 14 лет
блин, учил, а что учил не знаешь? ну ты даёшь! а вдруг это стих о прославлении идей нацизма? О.о хаидь гитлер шоли?
а вообще стих о девушке в короткой юбочке, которую Чак увидел в трамвае и сразу же тип влюбился! а чувствует... да встал у него! хД
это главная идея1 ) -