Labākā atbilde

  1.  1 0

  weronika800 6 (19393)3411 7 g  

  just dvēseli????nezinu
  kas ir sirds sāpes un smagums sirdī,to zinu,bet vai to jūtu kopumu var saukt par dvēseli?
  tad sanāk,ka dvēsele ir sirds jūtas

Atbildes

  1.  3 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Sāp, ka mežā bomīšus pastaipīji!?     Man arī tādos brīžos ir smagi, tamdēļ vajag to smagumu dabūt nost. Pēc amerikāņu zinātnieka pētījuma, vislabāk smagumu noņem 3 lietas:
  1.Skatīties uz uguni.
  2.Skatīties uz ūdeni.
  3.Skatīties, kā citi strādā.        

  1.  3 0

  likky666 7 (28287)3816 7 g  

  Tas ir saistīts ar psihoemocionālo stāvokli. Tad, kad morāli ir grūti, tad arī viss cits šķiet daudz grūtāk. Ja cilvēkam ir, piemēram, neiropātiskās sāpes, tad viņam sāpēs daudz vairāk, tad, ja viņš jutīsies vientuļš un nevienam nevajadzīgs. Mums stāstīja vienu gadījumu... Sieviete cieta no pastāvīgām galvassāpēm. Šai iedeva tricikliskos antidepresantus... Un viņa teica- Dakter, ziniet, man sāp tāpat, bet es jūtos daudz, daudz labāk! Tāpēc hronisku sāpju pacientiem vienmēr cenšas veidot tādus apstākļus, lai viņi morāli justos labi. Tā nu, redzi, ja ir ļoti bēdīgi, tad šīs bēdas var pāriet arī fiziskajās sāpēs. Organisms ir vienots vesels, tāpēc par to nav jābrīnās. Kā saka- veselā miesā vesels gars. Un to pašu var teikt arī otrādi. Ne velti austrumu medicīna balstās uz cilvēka labsajūtu un tur ārstē ne tikai fiziskas vainas, bet arī garu.

  1.  1 0

  aldiskk 5 (4481)2511 7 g  

  ...es gan vairāk jūtu, kad tuvojas pusdienlaiks...un varu palaikam ne tikai just to, bet arī dzirdēt - vēders sāk izteikt atgādinājumus...

  1.  0 0

  ullas 6 (12128)3412 7 g  

  Jā,dažreiz kaut kokā kāpj

  1.  0 0

  eeslike 2 (379)6 7 g  

  Nuju tā jau viņš ir;D Sajūtas no sākuma rodas prātā pēc tam tās izplatās pa visu ķermeni uz tām noteiktajām vietām...atkarīgs arī no tā cik liela ir šī sāpe, kāds tam iemesls un ta talaak...;D

Līdzīgie jautājumi

 • Vai varētu būt tā ka sapņi, ja domā abstrakti, tie ir kādas zīmes un vai tam ir pierādijumi?
  Sapņiem ir dziļāka nozīme, taču tos jāmāk pareizi iztulkot! Pastāv arī uzskats, ka spaņi spēj pareģot nākotni...
  Vienīgi uzskatu, ka censties iztulkot savu sapni ar "Sapņu grāmatas" palīdzību nav īsti pareizi, jo katrai lietai, ko mēs redzam sapnī ir svādāka nozīme vai asociācija nekā tas tiek interpretēts grāmatā!
  Piemēram, zinu cilvēkus, kas ja sapnī redz čūsku, tad zina, ka drīzumā slimos vai arī ... ja sapnī redz ūdeņus vai atvērtas ūdens tilpnes, tad zina, kad drīzumā mīļotajam cilvēkam tuvojas ballīte ar ievērojamu alkohola daudzuma lietošanu! (piepildās 90% gadijumu)
  Un ir jau arī sapņi, kas vienkārši parāda, kas Tevi nomāc vai nomoka, piemēram, ja visu dienu esi strādāji, un pat sapnī turpini strādāt.. tad zini- time to take a break!
 • Ko tev nozīmē nauda – ne teorētiski un abstrakti, bet pilnīgi reāli tavā ikdienā?
  dzīvot nevis izdzīvot
 • Vai abstrakti runājot demonu var izdzīt ar dzelzs naglas iedzīšanu galvā?
  ne to vien tur var izdzit tur ari tevi no sis zemes var izdzit :D
 • Vai TU esi mākslinieciska dvēsele?!
  To jau tā nemaz nevar noteikt, starp citu! Mākslinieciskā dvēsele sevī iekļauj plašus diapazonus, viss kas tev padodas un radoši spēj pieiet jebkuram darbam ir mākslinieciska vērtība. Arī auto mehāniķis var būt dvēselē mākslinieks. Un ne tikai tas, ka tu raksti dzeju, prozu vai zīmē labi nozīmē, ka tev ir mākslinieciska dvēsele! Nu kaut kā tā! :)
 • Kā izskatās tava dvēsele?
 • Cik sver dvēsele??
  tik cik daudz ciesanu ir bijis,jo vairak,jo dvesele smagaka
 • Vai tu esi sabiedrības dvēsele?
  Atkarībā no sabiedrības slāņa. Ja esmu starp savējiem, jūtos kā "zivs ūdenī" un tad var teikt , ka jā!  :)
 • Kā izskatās dvēsele?
 • Tava dvēsele bieži cieš badu?
  Pirms kāda laika es uz tavu jautājumu būtu atbildējusi noliedzoši,jo tad mana dvēsele bija pārpilna enerģijas,ko tai sniedza Māksla(vismaz reizi mēnesī apmeklēju kādu izstādi vai aizgāju uz teātri,nemaz nerunājot par grāmatām,kurās biju iegrimusi līdz ausīm).
  Diemžēl šobrīd ir iestājies tāds laiks,ka NESANĀK,citkārt NEGRIBAS,bet es ceru un ticu,ka tas tikai tāds pārejošs moments...un mana dvēsele drīz varēs "atlaist sažņaugto jostasvietu". :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system