Labākā atbilde

  1.  2 0

  Chocoladiite 3 (908)24 7 g  

  Sapņiem ir dziļāka nozīme, taču tos jāmāk pareizi iztulkot! Pastāv arī uzskats, ka spaņi spēj pareģot nākotni...
  Vienīgi uzskatu, ka censties iztulkot savu sapni ar "Sapņu grāmatas" palīdzību nav īsti pareizi, jo katrai lietai, ko mēs redzam sapnī ir svādāka nozīme vai asociācija nekā tas tiek interpretēts grāmatā!
  Piemēram, zinu cilvēkus, kas ja sapnī redz čūsku, tad zina, ka drīzumā slimos vai arī ... ja sapnī redz ūdeņus vai atvērtas ūdens tilpnes, tad zina, kad drīzumā mīļotajam cilvēkam tuvojas ballīte ar ievērojamu alkohola daudzuma lietošanu! (piepildās 90% gadijumu)
  Un ir jau arī sapņi, kas vienkārši parāda, kas Tevi nomāc vai nomoka, piemēram, ja visu dienu esi strādāji, un pat sapnī turpini strādāt.. tad zini- time to take a break!

Atbildes

  1.  3 0

  likky666 7 (28287)3816 7 g  

  Pierādīts, ka sapņi ir smadzeņu impulsi. Vai tās ir zīmes? nezinu. Itkā jau daži pēc tiem spējot pareģot nākotni, bet tas laikam ir individuāli. Tad jau tam cilvēkam jābūt tādai spējai. Lielākā daļa sapņu nāk no mūsu zemapziņas. Tie bieži atspoguļo to, par ko mēs esam aizdomājušies dienas laikā, kaut arī paši to neapzinamies va neatzīstam. Tikpat labi tie var arī atainot kādus spilgtus pārdzīvojumus, piemēram, sesijas laikā biezi redzu, ka tieku patriekta no eksāmena, jo izrādās, ka es neko nezinu. Tie ir mani pārdzīvojumi. Sapņi vienlaicīgi gan ir, gan nav zīmes. Viss ir atkarīgs no Tava dvēseles stāvokļa.

  1.  1 0

  Odium77 7 (44073)3412 7 g  

  var būt kaukas nozīmīgs, un var arī nebūt. nav pierādījumu kas to apstiprinātu, un nav pierādījumu kas to apgāztu.

  1.  1 0

  ullas 6 (12128)3412 7 g  

  Citiem ir zīmīgi sapņi,bet citiem vienkārši sapņi man kādreiz kā ieraugu sapnī asinis tā uzreiz kāds rads atbrauc ciemos,tagad vairs tā nav.Manai māsai sapņi piepidās...viņa kā ierauga putnus tā dzird par mironi Ierauga čūskas kurā mājā,tajā mājā lielas nepatikšanas...

  1.  1 0

  weronika800 6 (19393)3511 7 g  

  ir laiki kad sapņi ir tukši un laiki ,kad rādās zīmīgi sapņi...
  bet ja tu sapņo reti ,tad tas tev atkrīt
  domāju ,ka tavā gadījumā,sapnis tev liek kaut ko saprast ,pieņemt lēmumu
  ieklausies  un rīkojies

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Tu vēl šaubies?

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system