Labākā atbilde
Atbildes
-

-
1 0
Perfekta 6 (7385)228 18 g
ar taadaam -
"Fjuuuhhh.. esejas un domraxtus vajag nodot tik otrdien."
-

-

-

-
0 0
Spindzele 7 (20238)31765 18 g
Ar gaidaam :D mm, beidzot aizieshu uz skolu(pagajusho nedelju paslimoju), nevaru sagaidiit! :)
Tikai atkal neemsu visu izmaaciijusies, tikai dalju!
p.s. Var buut 3!
Sklaa pat 4 k.d ir bijis vienaa dienaa, tip kaadu intereseetu, cik driikst buut!
-
0 0
Zebieksteee 5 (2520)414 18 g
Juhūuuuu...man no rītdienas sākas atvaļinājums, bet vispār pirmdienas ir draņķīgas dienas, jo jāstrādā par 2 vām stundām vairāk:(

-

-

-

-
0 0
Evisa 8 (138672)422136 18 g
Brrr, rīt atkal tie nolāpītie diplomātu kursi, dēļ kuriem man jākavē darbs

-
0 0
swekis 4 (1377)36 18 g
NU KRIIT UZ NERVIEM JAU IEDOMAAJOTIES VIEN KAS ZIN KAS BUUS NAAKAMAAJAA RIITA

-
0 0
Norcha 4 (1056)38 18 g
ajjj atkal nebuus ko dariit, cerams shodien veelaak aizieshu guleet, ja nu gadiijumaa riit gadiijumaa sanaak izklaideeties.

-

-
0 0
the-one (36) 6 (12402)2531 18 g
neitrālas emocijas. šoreiz man pilnīgi vienalga, ir tā 1diena vai nav. nekādu kontroldarbu, nekā. booring! :DD
[ps. 3 kontroldarbu nav vienā dienā, ja to skaidri un gaiši skolotājam pasaka pirms tam. tad vnk ņem un pārceļ, un nekādu problēmu, nekādas pārmācīšanās un ja nepacīnās par savām skolnieka tiesībām, tad ir kā ir.]
-
0 0
Dwinite 7 (32063)41872 18 g
Ar šausmām - atkal jāceļās, uz skolu utt un tā 5as dienas pēc kārtas! :D

-
0 0
mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g
nekādām :(
negribu rītā uz darbu ;((
gribu atvaļinājumu... siltajās zemēs...
-
0 0
kikiite 4 (1768)311 18 g
man nav nekadas atskiribas jo es vairs nemacos , bet sezu majas un audzinu savu bebuku puncii :)


