Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  bingoo 4 (2000)35 15 g  

  Muižas 7, BULDURI, JŪRMALA, LV2010    7149848

Līdzīgie jautājumi

 • Vai ir psihologi kuriem nevajag psihologa palīdzību?
    psihologs jau ir diagnoze.
  tā nav profesija,bet diagnoze.
  Tas tāpat kā skolotājs,jo tā ir diagnoze ne profesija, jo viņi ir arī ikdienā skolotāji,nevis tikai skolā un ar tādiem ir stulbi sadzīvot,ka visu mūždien vērtē pēc skolotāja redzes loka.

  es domāju,ka viņi jau ir slimi ar savu darbu, ka pie viņiem visi iet un klāsta savas problēmas un tad jau aiziet ieteikumi un pamācības utt  
 • Kāpēc psihologi var palīdzēt citiem, bet ar savām problēmām galā netiek?
  Jo psihologs, galvenokaart, ieskaidro savam pacientam, to, ko pacients pats zina, vnk vajag, lai kaads no malas to pasaka. Psihologam, tāpat kā jebkuram citam, vajag, lai no malas kāds viņam pasaka to, ko viņš pats jau zina. Visa psiholoģiskās konsultācijas pamatā balstās uz to, ka psihologs palīdz cilvēkam izzināt pašam sevi un atrast atbildes uz jautājumiem.
 • Daudzi psihologi muld "tukšas pīlītes", bet cilvēki tām tic, kā tā?
  Tukšas pīles dzen ne tikai psihologi - un tā būtu tā mazkaitīgākā kategorija. Paskaties apkārt - meli ir visapkārt. Skaisti, izrafinēti, gudri, daudzpakāpju, ne tik profesionāli, jaunus melus rosinoši utt. utjp.. un viss aiziet tik tālu, ka cilvēki ir apdullināti un neko vairs nesaprot. Es šo saucu par zombiku stadiju - tagad ir ņemams tas cilvēciņš pie rokas un vedams, kur vajag - pie kādas siles, pie kādas informācijas, izklaides, prioritātes utt.. Protams, pirmos "paņem priekšā", kuriem pašiem nav sava nekā pierē - jā subjekts tik barojies atplestu muti no avīželēm un tv ekrāna, tad tur jau gatavs "frukts". Un neviens jau nesaka, ka viņš nenodzīvos laimīgi savu ilgo mūžiņu.
  p.s. starp citu - labiem psihologiem vienmēr būs vieta masu mediju, politiķu, tirdzniecības brendu u.c.  "virtuvēs". Mūsu smadzenes ir viņu galvenā barība - malači! - kāpēc gan ne!?  ja prāts un izglītība ļauj.   (ups, ar tējas karoti acī...)
 • Kad pēdējo reizi jūs bijāt Jūrmalā?
 • Kad pēdējo reizi pabiji Jūrmalā pie jūras..?
  Vakar...    
 • Kāds ūdens šodien Jūrmalā?
  pāris dienas atpakaļ biju - vējš sadzinis mēslus krastā-smird-aizbraucu uz ezeru - super!
 • Tusiņš Jūrmalā! Kād nevēlas piebiedroties ?
  nop- nav īpašas vēlmes kādam noriebties...  
 • Vai Tev kādreiz jūrmalā kaija ir uztaisījusi uz galvas?? :'D
  Uz galvas nee un arii ne juurmalaa bet skotijaa.Darbaa kur straadaaju,katru dienu baroju vienu kaiju.Un ta vienu dienu vina lidoja puzdienaas un nopljuutiija visus kas tur seedeeja!!Man tik pa roku traapija:))


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system