Labākā atbilde

  1.  2 0

  predator1989 7 (22480)4941 9 g  

    psihologs jau ir diagnoze.
  tā nav profesija,bet diagnoze.
  Tas tāpat kā skolotājs,jo tā ir diagnoze ne profesija, jo viņi ir arī ikdienā skolotāji,nevis tikai skolā un ar tādiem ir stulbi sadzīvot,ka visu mūždien vērtē pēc skolotāja redzes loka.

  es domāju,ka viņi jau ir slimi ar savu darbu, ka pie viņiem visi iet un klāsta savas problēmas un tad jau aiziet ieteikumi un pamācības utt  

Atbildes

  1.  1 0

  Nullespunkts (38) 6 (17833)4739 9 g  

  jep drošvien tiem, kuri ir tie saucamie enerģētiskie vampīri   Kuri pārtiek no savu pacientu  problēmām tādējādi viņiem visi tie murgi neiesēžas zemapziņā bet tiek uzteverti kā saldais ēdiens  

  1.  1 0

  Seroquel (33) 7 (27359)4518 9 g  

  vinjiem gana daudz sudu jadzird ka pec tam, ja vinjiem nevajag kadu kursh no ta visa atbrivo, sajuktu prata

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3918 9 g  

  Nezinu kā ir ar psihologiem, bet psihiatriem un psihoterapeitiem laikam bija pat obligāts (vai arī ieteicams?) kolēģa apmeklējums. Domāju, ka psihologiem varētu būt līdzīgi. Varbūt ir tādi, kuri sākumā kaut kā var norobežoties no citiem cilvēkiem, bet vēlāk tas kļūst grūtāk, vai arī otrādi- sākumā ir grūti, bet vēlāk pie tā pierod... Tomēr laikam jau dzīvē kādreiz pienāk tas brīdis, kad tomēr vajag kolēģa palīdzību.

  1.  0 0

  Ciepanick (42) 6 (14053)3319 9 g  

  liekas paši spihologi pie kolēģiem nekonsultejas!Bet dažiem vajadzētu.Bērniem skolā bija,tada jauka spiholoģīte.Bet tik šausmīgi nezvoza,ka man radās līdzīgs jautajums.

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4825 9 g  

  Man liekas, ka tie spihologi vispār nav vajadzīgi,...

  1.  0 0

  seville 7 (25364)339 9 g  

  emmm, nu, kārtīgiem "psih" terapeitiem ir jāiziet kurss no visa tā, ko viņi taisās ar citiem darīt, tā ka tādiem tipiņiem jābūt/vajadzētu būt rūdītiem un pieredzējušiem.

  1.  0 0

  Rigas puika (31) 6 (13188)52197 9 g  

  Domāju, ka ir jomas, kurās arī viņiem ir ''robi'' un visdrīzāk jau, prasa palīdzību gan. Cilvēki jau tāpat vien ir. Pie tam tiešām - diendienās visādus suņu murgus klausīties  

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 9 g  

  Smags jautājums. Smaga profesija.

  1.  0 0

  Sarma 6 (7773)226 9 g  

  Domāju,ka ļoti retam nevajag.
  Pieļauju,ka dažs ir tik stiprs un spējīgs,ka pats kontrolē savu emocionālo stāvokli un rīcību.

Līdzīgie jautājumi

 • Bērnu psihologi vai psihoterapeiti - kur tos atrast Jūrmalā?
  1188
 • Daudzi psihologi muld "tukšas pīlītes", bet cilvēki tām tic, kā tā?
  Tukšas pīles dzen ne tikai psihologi - un tā būtu tā mazkaitīgākā kategorija. Paskaties apkārt - meli ir visapkārt. Skaisti, izrafinēti, gudri, daudzpakāpju, ne tik profesionāli, jaunus melus rosinoši utt. utjp.. un viss aiziet tik tālu, ka cilvēki ir apdullināti un neko vairs nesaprot. Es šo saucu par zombiku stadiju - tagad ir ņemams tas cilvēciņš pie rokas un vedams, kur vajag - pie kādas siles, pie kādas informācijas, izklaides, prioritātes utt.. Protams, pirmos "paņem priekšā", kuriem pašiem nav sava nekā pierē - jā subjekts tik barojies atplestu muti no avīželēm un tv ekrāna, tad tur jau gatavs "frukts". Un neviens jau nesaka, ka viņš nenodzīvos laimīgi savu ilgo mūžiņu.
  p.s. starp citu - labiem psihologiem vienmēr būs vieta masu mediju, politiķu, tirdzniecības brendu u.c.  "virtuvēs". Mūsu smadzenes ir viņu galvenā barība - malači! - kāpēc gan ne!?  ja prāts un izglītība ļauj.   (ups, ar tējas karoti acī...)
 • Kāpēc psihologi var palīdzēt citiem, bet ar savām problēmām galā netiek?
  Jo psihologs, galvenokaart, ieskaidro savam pacientam, to, ko pacients pats zina, vnk vajag, lai kaads no malas to pasaka. Psihologam, tāpat kā jebkuram citam, vajag, lai no malas kāds viņam pasaka to, ko viņš pats jau zina. Visa psiholoģiskās konsultācijas pamatā balstās uz to, ka psihologs palīdz cilvēkam izzināt pašam sevi un atrast atbildes uz jautājumiem.
 • Esi kaderiz bijis pie psihologa??
  esmu bijusi:)Tev kādu ieteikt?
 • Vai esat bijuši pie psihologa?
  ja....un palidz....
 • U psihologa, 4asto bivali?
  sluwaj skoree tebe nepomiwalo bi shoditj!!
 • Ar ko atšķiras psihoterapeits no psihologa???
  psihologs tevi izjauta un izrunajas bet psihoterepets arste problemas ar zalem..
 • kādā skolā tieši var apg;ut psihologa profesiju?
  priekskam opsihologa profesiju ta daudz labus draugus vap pazaudet
 • Vai esat kadreiz izmantojis psihologa pakalpojumus?
  nop~bet nu waidzētu un newienu wien psihalogusmags gadijums
 • Vi bili u psihologa ? ili psihiatora ? kak o6u6enija
  Я была у психиатра, когда у меня был нервный срыв. Ощущение, что я зря сходила. Мне сказали, что нельзя брать всю ответственность на себя, надо  стать немного легкомысленной. В итоге, я поняла, что если сам себе не поможешь, то ни кто тебе не поможет! :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system