Labākā atbilde
-
0 0
Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 14 g
kaimini zin ka ja es majas ta sudus labaak nevaarit tajaa jomaa

Atbildes
-
0 0
seville 7 (25365)3313 14 g
vienreiz esmu tā darījusi, atbrauca, iestājās miers.
kaimiņi drīz vien pārvācās, ievācās citi mja.
-

-

-
0 0
weronika800 6 (18518)3527 14 g
smags gadījums,nu tur man liekas tikai divi varianti,kuram nervi būs stiprāki
vai nu pašiem jāmeklē cita dzīvesvieta,vai nu jāmēģini dzēroņi izsvēpēt
ja viņiem ir apņēmība mest,tad ar to policiju būs riktīgs ''valsis mūža garumā'',kamēr tiem policistiem apniks
-

