Labākā atbilde

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 14 g  

    kaimini zin ka ja es majas ta sudus labaak nevaarit tajaa jomaa

Atbildes

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 14 g  

    vienreiz esmu tā darījusi, atbrauca, iestājās miers.
    kaimiņi drīz vien pārvācās, ievācās citi    mja.

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 14 g  

    Nav gadījies. Kaimiņi arī nav saukuši.. kaut kā saprotamies.  

    1.  0 0

    aldiskk 5 (4401)2515 14 g  

    ha..nu un granātas priekš kam ... nav kaimiņu, nav troksnis

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 14 g  

    smags gadījums,nu tur man liekas tikai divi varianti,kuram nervi būs stiprāki
    vai nu pašiem jāmeklē cita dzīvesvieta,vai nu jāmēģini dzēroņi izsvēpēt
    ja viņiem ir apņēmība mest,tad ar to policiju būs riktīgs ''valsis mūža garumā'',kamēr tiem policistiem apniks

    1.  0 0

    Varkals (38) 2 (447)17 14 g  

    nav naacies.! jo pats parasti pievienojos uz taam baliiteem... :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system