Labākā atbilde

  1.  1 0

  likky666 7 (28287)3816 3 g  

  Izdomā kā stimulēt kaulu smadzenes produktīvu imūno šūnu ražošanai vai arī kā lai veic imūno šūnu transfūziju tā lai šīs šūnas nesagrauj savu organismu (ja ir pārāk aktīva imūnā atbilde tā sāk bojāt sava organisma šūnas un tā ir liela daļa slimību, kur tieši savs organism iznīcina pats sevi). Jāatrod veids kā lai panāk to balansu, kad imūno šūnu ir pietiekami daudz lai cīnītos pret sliktajiem faktoriem bet ne tik daudz, ka sāk graut pašu organismu.

  Cik ļoti reāli var paaugstināt imūno sistēmu? Ha, labs jautājums un diez vai kāds uz to spēs dot konkrētu atbldi. Katram tas ir individuāli. Var dzīvot strikti veselīgi- ievērot attiecīgu diētu, sportot, norūdīties, nekad nesmēķēt, nelietot alkoholu, citas kaitīgas vielas... bet vienalga- viens būs ideali vesels- dzīves laikā ne reizi nesaslims, bet otrs slimos tā vai tā... un te jau ieslēdzas ģenētika- vai gadījumā nav kāds imūno šūnu defektiņš? Es nesaku, ka nav jēgas dzīvot veselīgi, slimīgiem cilvēkiem veselīgs dzīvesveids imūno sistēmu krietni uzlabo.. vienkārši katram tas augstākais līmenis ir atšķirīgs un jāsaka tā- you never know... var 69 gadus nodzīvot kā pilnīgi vesels cilvēks ar ideālu veselību un 70 gadu jubilejā pēkšņi nomirt no insulta.

  Aii, par šo var vēl padiskutēt, bet nu tev jau arī īsti tas jautājums nebija konkrēts, kā tu tieši to domāji.

Atbildes

  1.  2 0

  predator1989 7 (23246)4729 3 g  

  to nevar tā vnk attīstīt.
  tas viss ir sarežģīts process, kas pašam geitsam nav pa spēkam

  1.  2 0

  Angelo1989 (28) 6 (10178)3514 3 g  

  nez viens no veidiem iegut stipru imunsistemu ir ja maate ir slimojusi grutniecibas laika ar kko loti nopietnu un veiksmigi izslimojusi to, radot dabigi imunsistemu jo tad tas nododas ari auglim, bet tas var ari izraisit nopietnas problemas bernam un padarit par indvalidu... man piemeram del ta lidz 7 gadu vecumam praktiski vispar nebij imunsistemas bet tad strauji atistijas...

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system