Labākā atbilde

    1.  0 0

    will-not-say 3 (762)25 17 g  

    Domāju, ka tas ir atkarīgs no paša cilvēka, vai viņš ir laimīgs vai nē, un dzīves uztveres.
    Es sevi uzskatu par laimīgu, un tāds esmu lielākoties, protams ar izņēmuma gadījumiem, kad uznāk melnie...

Atbildes

    1.  1 0

    zane8619 5 (2785)312 17 g  

    cik biezi velos but laimiga un laimi ielaist sava sirdi un domas!

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    jo vairak smaidigus cilvekus redzu jo biezhak

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Katru dienu.  

    1.  0 0

    Gusiz 6 (7513)228 17 g  

    Gandriiz vsp neesmu.. dziive neljauj to prieku buut laimiigam!

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    Neesmu nelaimīga, tad jau visu laiku !

    1.  0 0

    Zooropa (40) 6 (12048)2621 17 g  

    Šad un tad

    1.  0 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 17 g  

    twice a week

    nu nē, jokojos.
    es neskaitu. es vienkārši no sirds izbaudu tos brīžus

    1.  0 0

    Сама_Невинность (33) 7 (84699)1185237 17 g  

    Katru dienu, katru stundu, katru minūti, katru sekūndi katru dzīves mirkli...

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    pedeja laika reti!

    1.  0 0

    Fascination (37) 6 (5364)2315 17 g  

    tad kad satieku viņu..vidēji reizi 2ās nedēļās

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Vismaz briitinju gadaas katru dienu. :)

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Katru dienu un nakti

    Vienmēr, kad redzu un sastopu savu

    Tēvu
    Draudzeni
    Savus suņus
    Draugus
    Laimīgus cilvēkus sev apkārt

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 17 g  

    katru dienu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system