Labākā atbilde

    1.  0 0

    anis (37) 4 (2122)313 17 g  

    Man pagaidām ļoti aktuāls pašlaik ir jautājums par to, kas ir laime, bet, jā, ja pajautā, tad īstenībā tā vien gribas teikt, ka esmu laimīga.. varbūt nav īsti jāapjauš, kas tas ir, bet tā vienkārši ir. Paši jau mēs to laimi radam :)

Atbildes

    1.  1 0

    Pianiste (33) 6 (5573)2515 17 g  

    Pārlaimīga, jo samīlējusies. :D

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    nē!!!!un nekad nebūšu

    1.  0 0

    Simfonija 3 (923)820 17 g  

    nee.

    1.  0 0

    VnK_Raimis (34) 6 (9735)3739 17 g  

    Un kā vēl!  

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    Jā !

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432110 17 g  

    50/50

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    o jā, šobrīd jā! :P

    1.  0 0

    wix 6 (10846)3446 17 g  

    Laimīgs jo dzīvs... citiem iet trakāk...

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    Ļoti. Tomēr ir dažas lietas/jomas, kurās kaut kas mazliet pietrūkst līdz pilnai laimei...

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    a kas ir buut laimiigam? man viss ir ok.

    1.  0 0

    drklvbmw 5 (4126)1212 17 g  

    nē jo man nav sirds un esmu palicis nejūtīgs :/ sodien pieradijas.

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Absolutly

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system