Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Cik forši ir apprecēties 18 gados?
  Pati noprecējos 18 un te jau nevienam vairs nav noslēpums kā viss ir sanācis - strīdi, kašķi, kautiņi, bezatbildība utt. Godīgi sakot pati prātā par šo tēmu pieņēmos tikai pēc 2 gadu kopdzīves un tikai tad sapratu, ka esmu pieļāvusi lielu kļūdu. No otras puses.. varbūt ka tā bija jābūt, jo man no tā cilvēka ir kolosāls dēls, kas liek domāt, ka viss, kas notiek, notiek uz labu... un tas ka esi precēts un iegrožots tev neliedz baudīt dzīvi.
 • Kur cilvēkiem mūsdienās ir prāts precēties 18 - 19 gados?
  laikam domā ka ir pietiekami lieli un gudri kā arī domā ka zina kas ir dzīve, bet fakts jau tāds ka pārsvarā tik pat bieži kā apprecās jauni tikpat ātri izšķiras... aj nu kam tas vajadzīgs vispirms jāpadzīvo vnk tāpat kopā kādu gadiņu un jāpārliecinās vai tas maz būs iespējams saprasties tādos apstākļos.. :)
  bet protams ir arī jauki laimīgi izņēmumi! :))
 • Cik gados precēsies ?
  20   Shodien ir mana kazu diena! :p
 • Vai tiešām ātri apprecēties ir tik svarīgi??
  jaaa lai peec 1,5 gada varaate izshkirties :)
 • Vai ir vērts apprecēties,ja ir nojauta,ka:kopdzīvei būs īss mūžs?
  Vispaar jau par sho jautaajumu man daliitas juutas. No vienas puses ,negribu domaat, ka kaads precaas ar sho domu, nu ja nenjemam veeraa tiirus apreekjina apsveerumus ... Bet ar gadiem esmu sapratusi luuk ko. Man nesaista muuzhiiba, man neshkjiet augliigas paardomas par taalu naakotni, es dziivoju tagad , shodien... Izdziivojot katru mirkli, tad kaada velna peec man jaadomaa, kas buus? Es dariishu visu, lai otra klaatbuutni izgarshotu dienu no dienas, jo labi jau apzinos, ka shiis sajuutas nav muuzhiigas. Ja buushu dariijusi visu, lai neko nenozheelojot dziivotu, tad nav svariigi, kas notiks, un arii atskatoties zinaashu, ka bija un fantastiski labi. AI, taa gara saruna, un pamatojumi... Un mans ideaalisms ir mainiijies, bet ne zudis. Miileet ir jaamaacaas, jo citaadi var kljuut par pavisam citu cilveecinju, kaadi dveeselee juutamies. Un jaamiil shodien, nevis vakari vai riit.
 • vai sievietei jāpaspēj apprecēties līdz 30 gadu vecumam?
  Protams, ka nē, nu, saka, ka jau 25 skaitās vecmeita, agrāk 30. Bet paspēt... nē nekas nav jāpaspēj, visam savs laiks, ko tur steidzināt, ja būs lemts palikt vecmeitās, tad būs steidzies vai ne ....
 • Vai esi iemīlējies/usies, mīli, precējies/usies ?
  Iemīlējies, kopdzīve jau 4 gadus
 • Cik gados, mēnešos iemācījies staigāt?
  tikko piedzimu, jau lecu kājās un skrēju!
 • Cik gados otro reizi iemīlējies :D ?
  7 dārziņa audzinātāja bij tik seksīga (:
 • Kā var atrast sen pazudušu draugu Latvijā ,ja viņš ir precējies ,mainījis uzvārdu vai dzīvo tagad citā valstī?
  googleeties arii var. hmm, dzheks aprecoties mainiijis uzvaardu, netradicionaali.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system