Labākā atbilde

  1.  1 0

  munkss (34) 8 (207615)529158 10 g  

  interesē cik vidēji tas var maksāt, vest savu suņuku mācīties pie skolotāja, vai vispār to var atļauties - krīze skar arī suņukus

  Neaudzināts un neapmācīts suns izmaksās krietni vairāk - gan nervus, gan laiku, gan naudu, gan attiecības ar kaimiņiem.

  Atkarībā no suņa škirnes, apmācība no 4-6-8 mēnešu vecuma
  Suņa audzināšana un apmācība sākas jau ar to mirkli, kad suņuks ir ieradies tavā mājā - vispārējais paklausības un aizsardzības kurss ir tikai nākamais solis kulturālam sunim

  Jolanta 26202383 Jelgava (cenas neatceros, bet parasti runa ir par pilnu kursu 2-3 mēneši)
  ALEKO 28844041 Rīga Nodarbība Ls 5, kurss Ls 50 (kursa garums neierobezots, galvenais kritērijs - skolu pamets apmācīts suns)
  munkss - viss kā ALEKO (cenas Ls 3-5) - tuvāk e-pasts munkss@inbox.ru vai http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=19908&grouplanguage=lv

  http://www.dogs.lv/index.php?mode=edu&id=1&depart=183&sdepart=293
  Klubs 'Inter Sport Canis' Kontaktinformācija 29891850, 29685581 E-pasts:agility_lv@inbox.lv Mājas lapa: http://www.isc-club.lv Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību Centrs ”Inter Sport Canis”

  Klubs 'Mans Draugs' Kontaktinformācija Viktorija Kenigsvalde: 29716179 E-pasts:mansdraugs@inbox.lv Mājas lapa: http://www.mansdraugs.lv/  Biķernieku 121 (Suņu centrs BIS) (no Ulbrokas 46)  Viktorija Kenigsvalde kluba prezidente mob.tal. 29716179  Andrejs Ščerbins vice prezidents mob.tal. 29283804  Aleksandrina Kostina sekretāre mob.tal. 26831445 Apmācība http://www.mansdraugs.lv/apmaciba.html

  LKF instruktori  http://www.dogs.lv/index.php?mode=lkf&id=2&depart=186&sdepart=25 Te daudz informācijas
  LKA instruktori http://www.petnet.lv/kinologi/parmums.html

  http://www.dinozoo.lv/content/view/19/39/ apmācība
  http://www.dinozoo.lv/content/view/63/83/ mājas lapas

Atbildes

  1.  1 0

  Lielais_Gatis 4 (2401)38 10 g  

  labaak jaw ej augstskolaa! :D

  1.  1 0

  wvicha 6 (8740)238 10 g  

  Cenas dažādas. pie katra instruktora citādākas. Un atkarīgs arī no tā vai ei grupiņā(kopā ar citiem suņiem) mācīties, vai ņem individuālās nodarbības. Individuālās nodarbības ir dārgākas, vidēji 8-10ls par nodarbību.
  Visu laiku savējo māciju pati, bet izdomāju arī pie profa aiziet pamācīt. Šodien kā reiz pirmo reizi aizbraucām. :) Kleistos pie tā instruktora pie kura iesim cena ir 3ls(ja maksā uzreiz par mēnesi, tad vispār 2,50) par nodarbību. Mūsu grupiņā ir apmēram 15suņi. :) Interesanti īstenībā. :)

  Sākt var jau no apmēram 4mēn.
  Bet tas cik ilgi jāmācās ir atkarīgs no suņa apķērības. Jo apķērīgāks un gudrāks suns, jo ātrāk varēsi pabeigt mācības.

  1.  0 0

  Mazmeitinja 6 (10689)2424 10 g  

  Munksam pajautā

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4753 10 g  

  Munku-cik savējiem pa blatu suņuku apmācīsi,a un davaij skaļi-mēs pa lieciniekiem

  1.  0 0

  kakpidars 4 (1194)15 10 g  

  labaak jau saakumaa laid suņu daarzaa un peec tam pa skolu domaa

Līdzīgie jautājumi

 • Viņš un Viņš - liela vecuma starpība. Kādi jūsuprāt ir iespējamie risinājumi. Precības vai ekskort pakalpojumi? Sk.text.
  ja attiecībām ir vajadzīgs risinājums, tad ir tikai viens variants- attiecības pašas nav vajadzīgas!!!!
 • Sveiki, Cik maksā privātmājā ierīkot apkures sistēmu? (Māja diezgan liela, 220km2 kopā ar pagrabu)
  220 kvadrātkilometri.
  vo vellos kas pa māju.  

  cik maksā..
  vispār dārgs prieks tas ir.
  jo katls jau vien maksā 3000 -4000 tūkstoši,kuram zin tur pievieno visas tās trubas radiatoriem utt
  un līdz ar to trubas ja, radiatori jaunie un plus vēl tam kurš to ierīko utt.
  takā tas ir dārgs prieks
 • Vai ir bail no vecuma?
  Karavīriem nav bail no vecuma
 • Vecuma starpība...?
  Vecumam nav nozīmes, galvenais lai jūtas ir patiesas.
 • Tiem,kam nav vēl bērnu-kāds ir mazākais bebītis bijis, kuru esi paņēmis rokās(vecuma ziņā)? Tiem,kam ir bērni-->
  Pirms pati kļuvu par mammu,pirmais mazulis,ko paņēmu rokās bija mana mazā māsa,piecas vai sešas dienas jauna(man pašai tad bij 9gadi),taču pats mazākais bebulis ir bijis manas draudzenes mazais,kuru aizbraucām apraudzīt otrajā dienā pēc dzemdībām.:)
  Ja jāatsauc atmiņā tas brīdis,kad mana mazā nāca pasaulē,tad jāsaka,ka tas brīdis bija neaprakstāms,un tās sajūtas spēs izprast tikai tie,kuri paši kļuvuši par vecākiem.
 • Alkohols no 21 gadu vecuma? Ko jūs par to sakāt?
  Man domas dalās par šo tēmu- no vienas puses tam nav jēgas, jo tāpat to lieto visi, kam nav slinkums. Pat desmitgadīgie.

  No otras puses gan tas būtu labi, mazāk pa ielām staigātu dzērumā tie, kuriem ir 18-20, jo policija pie tādiem varētu piesieties nopietnāk. Un arī universitāšu kopmītnēs iespējams tas tiktu uzraudzīts stingrāk. Tad, kad es pirmajā gadā dzīvoju kopmītnēs, kur pārsvarā dzīvoja ekonomisti, viņi ballējās katru dienu. Jau no pirmā kursa uzskatīja, ka nestaigāt uz lekcijām ir stilīgi. Ar viņiem kopā sāka tusēt arī mans nu jau bijušais kolēģis, kuram tusējoties nebija laika mācīties un diemžēl nācās medicīnas fakultāti atstāt. Bet tas viss ir tikai teorētiski.

  Principā, ierobežo vai neierobežo, viss ir atkarīgs no audzināšanas ģimenē. Mums neaizliedza svētkos iedzert šampānieti, paši vecāki svētkos mums nopirka kādu sidra pudeli, nedaudz aliņu iedeva padzerties un teica, ka mēs drīkstam lietot alkoholu tikai mēs nedrīkstam to slēpt. Līdz ar to, tā mums nebija nekāda ekstra un nebija vēlmes pa kluso no vecākiem pietempties kā lopiem. Derētu bērnus arī aizvest pie kādas alkoholiķu ģimenes, lai paskatās, kā tas dzīvē notiek. Kamēr man pašai bērnu nav un vismaz vēl turpmākos 19 gadus šis jautājums nav īpaši aktuāls.


  Ja tad kad man palika 18, tie nebūtu bijuši pilngadības svētki, tad diez vai tās būtu labākais tusiņš manā mūžā. Ja man būtu jāsvin 21. dzimene kā pilngadība, tad jau tas būtu bēdīgāk, jo mans tētis vairs nebūtu kopā ar mums.

  Esmu daļēji uzskaitījusi par un pret, tā ka beigās šajā pozīcijā palikšu neitrāla. Kaitīgi tas ir, jā, gan, bet kas tad nav kaitīgs mūsdienās, kad gaisu bojā cigarēšu dūmi izplūdes gāzes, mēs ēdam ķīmiju un esam nemitīgā stresā.
 • Cik vecam ir jābūt lai nomirtu no vecuma?
  Teorētiski, ja ne brīvie radikāļi un ''novecošanās gēns- sava veida pašiznīcības programma'', tad, kā Bībelē aprakstītie sentēvi - 500-900 gadu, ja pareizi atceros Bībeles Metuazāls - 969(!) gadus , kā visvecākie koki uz planētas. Bet ar mūsdienu klimatu un arī gaisa sastāvu, tas vienkārši nav iespējams. Nu ap 140-150 gadu tas tagadiņ maksimums, ko spēj cilvēks izvilkt.
  Iemetīšu te, burtiski nemirstīgu būtni (jā, jā, vistiešākajā nozīmē):


  Šī būtne no polipa pārtop medūzā, sasniedzot dzimumbriedumu un atkal pārlec uz polipa stadiju, un tā bez gala...
 • kura vecuma sievietes ir viss skaistakas ??
  Sievietes vienmēr ir skaistas! :P Jāmāk tik ieraudzīt to smukumu.
 • Vai ar savu tīņa vecuma bērnu spējat vienoties par to, kādas drēbes viņam pirkt?
  Nekādu problēmu. Man ir trīs meitas un katra ar saviem untumiem. Es vienkārši respektēju viņu stilu (un tie nu ir ļoti atšķirīgi katrai). Nav taču grūti pamanīt kādu kura ir izvēlējusies, tā ātri sašaurinot izvēles loku. Turklāt respektēju viņu izvēli, vienmēr runājam, kas kā, kurai piestāv un ko vajadzētu labāku? Nezinu, bet man tiešām šis jautājums nerada problēmas. Mums patīk visām kopā iet iepirkties un vienmēr ieklausos viņu vēlmēs  dodot vērtīgus padomus. Man liekas ,lielākā kļūda iejaukties šinī procesā ar savām korekcijām. Ar apģērba palīdzību cilvēks pauž savu individualitāti, tā jārespēktē. Mana māte mani ļoti pucēja (savā izpratnē) ,man pat bij asava šuvēja modelētāja no bērna kājas, bet mums bieži bija skaļākas sarunas, jo viņa nepacentās just, kas man ir nepieņemams. Savām meitām vienmēr būšu blakus, cik tas būs nepieciešams, lai arī šo to iemācītu par ģērbšanās etiķeti. Man patīk pucēt savas princeses.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system