Labākā atbilde
Atbildes
-
2 0
Evisa 8 (138672)422136 18 g
Kā pa miglu atceros sevi ratiņos - nezinu, cik jauna toreiz biju. Jau spilgtāk atceros to, kā gulēju redeļu gultiņā - man varēja būt kādi divi gadiņi. Sākot no 4 gadu vecuma sevi spēju atcerēties gandrīz pilnībā.

-
0 0
kidd (42) 6 (8177)2415 18 g
vistaalaakais?Kaa man kad bija 2 gadi,teevs laboja muteriitei biblioteekas durvis..hvz kaapeec tas ir palicis atminjaa,un kaa,tas ir iespeejams..1x sito sapnii ieraudziiju un pajautaaju maatei,jo izskatiijaas paaraak reaalistiski..un sii pateica,ka tas taa to4na ir bijis,un tieshi taa ,kaa es to aprakstiiju..

-
0 0
Brunsbrinums 4 (1471)210 18 g
Man pirmā atmiņa ir tā, kad pie mana bērnudārza nolaidās helītis ar sarkanu zvaigzni uz korpusa...nezinu cik bija gadu man bet biju sīks tas toč...

-
0 0
upuce (41) 6 (10155)3628 18 g
kaa, kad man veel nebij gadinjsh, braalis ieliekot kreeslinju seetinjaa,paliidzeeja man no taas izraapties..un pie rokas vedot,maniem pirmajiem soliishiem,aizveda pie mammas..un mamma bij shokaa..braalis bij tik pusotru gadu vecaaks:)

-
0 0
MataUndone 5 (3979)212 18 g
auss operāciju .. :D kas ir nereāli, ka es to vispār atceros, jo es biju pavisam sīka bēbene.. nu ne visu, bet dažas nesvarīgas nianses..
no bērnudārza gadiem ļoti daudz atceros... skolā gan pirmās klases izkritušas no atmiņas. bet visā visumā ļoti daudz ko ..
-
0 0
Gusiz 6 (7513)228 18 g
pāris gadiņi, bija man dzimene tieši, un atceros savu pirmo uz tālvadības mašīnu! tas vienīgais, ko no bērnības atceros.. Neko citu! :(

-

-
0 0
iive 7 (41980)2616 18 g
atceros sevi kopsh divu gadu vecuma viss saaks ar briidi kad izkritu no redelju gultinjas

-


