Atbildes
-

-

-

-

-

-
0 0
dagniite 4 (1137)27 19 g
parasti sanak 6:30, jo norita lai paspetu izmazgat matus un normali sataisities uz skolu! :)
mani modina mans modinatajs kuram beidzot janomaina me;lodija! :D
-

-

-

-

-

-
0 0
vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g
vienā laikā ar retiem iznēmumiem bet 6.00.sevi disciplinēju pat brīvdienās

-

-
0 0
kaagribi (67) 6 (15341)237 19 g
Ja Tevi tas tiešām interesē - tad celsimies kopā....:) Ko?... - vairs neinteresē???

-

-
0 0
miiceniite (36) 6 (6011)2521 19 g
pirmo reizi 6:20
otro reizi 6:30
un tresho reizi nezinu,jo tad jau ripoju aaraa no gultas,tapee ka nawa laika...:D
-

-
0 0
xtiina (41) 4 (2455)621 19 g
nu tā kā man ir citādāks dzīves ritms (atšķirībā no pieņemtā), tad ceļos ap 11.00 (nu apmēram)... esmu "pūce" un tāpēc vēlu eju gulēt un vēlu ceļos, taču ja ir nepieciešams, varu piecelties arī ļoti agri!

-

-

