Atbildes

    1.  0 0

    bizis3 2 (306)15 19 g  

    8.15

    1.  0 0

    Gichy (37) 5 (4807)1417 19 g  

    6.30 un tas ir nāvīgi sarežģīts process. :D

    1.  0 0

    mezone (55) 5 (2739)37 19 g  

    piecos no rīta

    1.  0 0

    busjkina (42) 6 (5468)126 19 g  

    ES pati necelos,man ir dzivais modinatajs... :)

    1.  0 0

    LadiesLoveMe 5 (4293)128 19 g  

    es necelos, mani piecel :D

    1.  0 0

    dagniite 4 (1137)27 19 g  

    parasti sanak 6:30, jo norita lai paspetu izmazgat matus un normali sataisities uz skolu! :)
    mani modina mans modinatajs kuram beidzot janomaina me;lodija! :D

    1.  0 0

    shakaalis (39) 5 (3912)2418 19 g  

    ap vieniem dienaa

    1.  0 0

    jeevinja (37) 6 (5031)2618 19 g  

    ap 7 norīta.

    1.  0 0

    Lailux 6 (6267)21059 19 g  

    7:30 vajadzētu, bet reāli izkrītu no siltās gultas 8:00 :))

    1.  0 0

    gardners (76) 6 (15706)3424 19 g  

    Šodien 5  Parasti 6

    1.  0 0

    wix 6 (10846)3446 19 g  

    6.

    1.  0 0

    vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g  

    vienā laikā ar retiem iznēmumiem bet 6.00.sevi disciplinēju pat brīvdienās

    1.  0 0

    smukuliite18 (37) 3 (961)19 19 g  

    ap 7:15 vai arii ap 10:00 kaa kuru dienu...:)

    1.  0 0

    kaagribi (67) 6 (15341)237 19 g  

      Ja Tevi tas tiešām interesē - tad celsimies kopā....:) Ko?... - vairs neinteresē???

    1.  0 0

    minka72 (54) 2 (371)16 19 g  

    6.oo no rita jaiet uz darbu

    1.  0 0

    miiceniite (36) 6 (6011)2521 19 g  

    pirmo reizi 6:20
    otro reizi 6:30
    un tresho reizi nezinu,jo tad jau ripoju aaraa no gultas,tapee ka nawa laika...:D

    1.  0 0

    lisijs 1 (234)1 19 g  

    parasti celjos cikos gribu...  jo darbs ir vakara :)

    1.  0 0

    xtiina (41) 4 (2455)621 19 g  

    nu tā kā man ir citādāks dzīves ritms (atšķirībā no pieņemtā), tad ceļos ap 11.00 (nu apmēram)... esmu "pūce" un tāpēc vēlu eju gulēt un vēlu ceļos, taču ja ir nepieciešams, varu piecelties arī ļoti agri!

    1.  0 0

    RETIX (55) 3 (888)27 19 g  

    Ka kuuru dienu-jo it ipasi ja siewa,sak kladzinaat;)))

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 19 g  

    8:00
    bet briivdienaas ap pus 11

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system