Labākā atbilde

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Man vienīgajam nebija pohu - visi skatījās uz mani kā ienaidnieku  

Atbildes

    1.  0 0

    shika_galva 6 (6100)2317 17 g  

    Nē , nav! Jo vēl neviena, izņemot mani, darbā nav

    1.  0 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 17 g  

    Lāāābrīt! Nekas vēl nav jūtams, jo līdz darbam vēl neesmu tikusi, bet stipri šaubos vai tā poha maz būs kkur atrodama. Domājams, ka bija pietiekoši daudz laika, lai no pohām atietu.

    1.  0 0

    Gusiz 6 (7513)228 17 g  

    Tikko darbakolēģe pazvanīja un pateica, ka šodien no rīta man jāstrādā. Biju jau sagatavojies tāā forši pasēdēt mājās, bet nē...

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Nav ne jausmas, man tikai 15:15 sākas stundas . :)

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    lieldienaas nedzer.. tikai ripina vai skalda olas

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    pohu nav,jo netika dzerts  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system