Labākā atbilde

  1.  0 0

  upuce (36) 6 (10155)3623 13 g  

  Shogad buus masku shovs, ne eiroviizija- dziesmu konkurss:DD
  Piraatiem veel jaaiemaacas dziedaat,galiigi skjiibi bij..
  es biju par Aishu..bet ko nu..

  jo taalaak,jo trakaak..driiz dziedaashana nebuus pati svariigaakaa..nu jau vairs nav..

Atbildes

  1.  0 0

  Spindzele 7 (20238)31451 13 g  

  Nedaudz paskatiijos!
  Mani favoriiti bija Sabina Berezina un Aisha(bet vinas dziesmai kaut kas pietruuka)!
  Ipashi sajusma neviens no manas gjimenes nebija...

  1.  0 0

  Lainy (35) 6 (18238)3516 13 g  

  nezinu kaadi panaakumi buus vinjiem Serbijaa, jo melodija nav diezko oriģināla, bet nu gan jau ar savu šovu tiks kaut cik tālu. īpaši ne uz ko daudz nelieku ceŗibas.

  1.  0 0

  edzuks (35) 5 (4433)321 13 g  

  Piedod!!!! kāpēc tik vēlu ieliki? Es neredzēju!!!! BĻIN!!!! Kas uzvarēja atlasē???

  1.  0 0

  nahNiku (34) 6 (9179)249 13 g  

  nu labi, ka aisha netika...bet nebija jau tur vispār īsti ko sūtīt

  1.  0 0

  daceens 6 (7316)228 13 g  

  man sabina berezina nu un arī pirāti, lai gan kvalitāte bija briesmīga, lai neteiktu vairāk, bet tērpi un kustības varētu ļaudis arī paņemt..
  vsp jau nesaprotu, kā dziedātāji kas gatavojas eirovīzijai vispār atļaujas šķībi nodziedāt, tas takš viņu dzīvēs ir tāds notikums! man tas liekas nesaprotami - nu ja tik sūdīgi ar to dzirdi, tad nelien kur nav tavs...

  1.  0 0

  unda 5 (3043)28 13 g  

  Redzēju beigas, kad uzvarētāji atkārtoja savu dziesmu.. Nu nekas spīdošs, šķībi + kas vēl neskan... Nu es ne uz ko neceru, bet ko var zināt, kas šogad Eirovīzijā aizies, jo tas nav prognozējams.. Kā arī piebildīšu, ka, kad uzvarēja mūsu nacionālajā atlasē Marija Naumova, tad man ar likās, kas nekas spīdošs (lai gan tur vismaz vokālajā ziņā viss bij' ok), bet redz' kā izgāja - uzvarēja, un tad man arī tā dziesma iepatikās.. Lai gan uzvarēja jau dēļ šova.. Un kas zin' - varbūt arī šogad šovs nospēlēs lielu lomu ;) Atliek vien novēlēt viņiem veiksmi!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tev patika šitā gada eirovīzija?
  Neskatījos.
  Atvēru video, lai noskatītos kurš ir uzvarējis.. paklausījos to Azarbaidžānu, tik tizlu tekstu, tizlu izpildījumu - īsāk sakot kaķu kori sen nebiju dzirdējis.
  Nu redzot, ka sādi uzvar, tad nu skaidrs, ka tur vērtēšanas kritēriji vienkārši ats*kā.
 • ka jūs domajat kas uzvaŗes Eirovīzijā?
  Tas, kas būs vis atšķirīgākais.
 • Tiem, kas skatījās Eirovīziju!!!
  man pietiek tagad savu rūpju un man ir pilnīgi vienalga kas notiek ar tūristiem. par pirātiem varu teikt tikai to ka kā dziesma viņa ir lipīga un domāju ka varētu tikt desmitniekā bet kaut kas man laikam tomēr nesimpatizē tajā dziesmā, varbūt tās ir antipātijas pret aleksandru:)
 • Jūsu prognozes, kas uzvarēs eirovīzijā?
  Šogad ir  jauna balsošanas sistēma, neko nevar pateikt! Paskaties, kā pie mums, neviens negribēja Busuli no Latvijas, bet tā žūrija...
  Bet tā man patīk Norvēģis un Ukraina.
 • kā patīk eirovīzijas dziesma?
  Nu nekā nepatīk,bet vismaz priecē,ka mikimausis Aiša savās šaurajās drēbēs un kruto dziesmu nebrauc:)savādāk būtu pavisam kauns par Latviju
 • Ko tā Latvija meklē tajā eirovīzijā ko?
  Daži ir pārliecināti, ka tas ir pienākums tur piedalīties. Daži arī lien pēc slavas. Bet kā pierādījies, tur vajag profesionālismu, nevis iedomātu, bet tiešām profesionālu līmeni, un paķert uz izbrīnu ar kaut ko nebijušu, orģinālu. Ar vienkāršām lietām tur nav ko darīt. Plus vēl tur politiskās spēlītes arī notiek.
 • kā patīk dziesma kas uzvarēja eirovīzijā?
  Man patīk Busuļa vienaldzība. Eirovīzija jau vairākus gadus nav nekāds nopietnais konkurss, tikai politisks pasākums, kur savējie balso par savējiem. Ņemot vērā, ka viņš dziedās krievu valodā, tad krievvalodīgajiem viņš varētu iepatikties. Viņš arī izcelsies starp pārējiem ar savu briivo uzvediibu uz skatuves un nepiespiestiibu. Kristīnei un Annijai bija laba dziesma, bet ballādes neizceļ, piemēram, dzirdot Polijas dziedātāju, nemanīju būtisku atšķirību starp mūsējām un viņu. Bet nu redzēsim, kaa Busulim ies, gan jau šis tas sanāks.
 • Eirovīziju skatījies?
  O! Nepamanīju. Nebalsoju. Neskatījos, bet daļēji sekoju rezultātam, ļaujot tam notikt pašam no sevis. Viss, protams, šķita nožēlojams, pliekans un banāls. Melodijas jau iepriekš dzirdētas (starp citu, arī "Aarzemnieku" dziesmā). Patiesi, mani vairs tas pat nepārsteidz. Bija laiks, kad tas likās vēl svarīgi, bet tagad Eirovīzija šķiet tāds mazs pilieniņš uz lielā fona, kas notiek pasaulē un kur Latvija parāda savus spēkus.
 • Kas bija tavs favorīts eirovīzijā un kā tev Latvijas sniegums?
  Ļoti sen - Fomins un Kleins.    Pēc tam vairs nesekoju, "neiespārda" tas pasākums. Ziņās noskatījos zviedrietes sniegumu - it kā neko.. bet Manowar     labāks.  
  Manis pēc tāda "Eirovīzija" vispār varēja nebūt.
 • Kā jums tas ka Busulis aplauzās eirovīzijā netiekot finālā?
  Es zināju jau pašā sākumā, ka ar to dziesmu viņš netiks finālā.. Es vispār brīnījos, kuri bija tie, kuri balsoja un vēlējās sūtīt viņu uz Eirovīziju.. Kad Busulis tika izvēlēts Eirovīzijai, man jau galvā sāka skanēt dziesma "Eiropa mūs nesapratīs...." Nu labi, no šīs dziesmas zinu tikai šos trīs vārdus..   Bet tiešām, Eiropa mūs nesaprata.. Balsotāji laikam cerēja, ka ja Busulim labi gāja Jaunajā Vilnī, tad Eirovīzijā arī viņš cauri izies..
  Pret Busuli man nekas nav, bet es domāju, ka pa savām karjeras kāpnēm viņš varētu uzkāpt arī bez Eirovīzijas, jo viņam ir savs stils un savi piekritēji..


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system