Labākā atbilde

  1.  2 0

  LadyMe 6 (11341)2211 9 g  

  Es zināju jau pašā sākumā, ka ar to dziesmu viņš netiks finālā.. Es vispār brīnījos, kuri bija tie, kuri balsoja un vēlējās sūtīt viņu uz Eirovīziju.. Kad Busulis tika izvēlēts Eirovīzijai, man jau galvā sāka skanēt dziesma "Eiropa mūs nesapratīs...." Nu labi, no šīs dziesmas zinu tikai šos trīs vārdus..   Bet tiešām, Eiropa mūs nesaprata.. Balsotāji laikam cerēja, ka ja Busulim labi gāja Jaunajā Vilnī, tad Eirovīzijā arī viņš cauri izies..
  Pret Busuli man nekas nav, bet es domāju, ka pa savām karjeras kāpnēm viņš varētu uzkāpt arī bez Eirovīzijas, jo viņam ir savs stils un savi piekritēji..

Atbildes

  1.  1 0

  munkss (32) 8 (207618)529153 9 g  

  Kā sava zanra izpildītājs viņš Latvijā nav slikts, bet šoreiz gan Latvijas balsotājs aizšāva garām sūtot viņu uz Eirovīziju

  1.  1 0

  nafig_special 3 (754)24 9 g  

  Busulis ir gana labs Lv auditorijai, un tikai. un vispābā, visi šitie milzīgie centieni iepatikties krievu klausītājiem mani kaitina.

  1.  1 0

  Dwinite 7 (32064)41437 9 g  

  Man patika viņa dziesma, tikai šķiet, ka viņš tur mazliet par daudz kratījās - kā ar elektrību dabūjis :D Bet bija ok, un, ja godīgi, tad - ja Busulis netika arī finālā, tad es nezinu kā tiem cilvēkiem mūsdienās var izpatikt!!!

  1.  1 0

  Mazmeitinja 6 (10691)2424 9 g  

  Tirinājās tākā tāds tizlenis pat riebās skatīties,dažus vārdus tik sapratu no viņa izpildītās dziesmas,fui man viņš netīk

  1.  1 0

  roko 6 (13613)2413 9 g  

  nebija īstā vietā,īstā laikā,īstā dziesma un vispār viņš nav dziedātājs,taurē pūtējs vai kaut kas tamlīdzīgs
  nēesmu viņa daiļrades piekritējs

  1.  1 0

  Evisa 8 (138676)420111 9 g  

  Tā viņam arī vajag - varbūt vismaz tagad beidzot nolaidīsies uz zemes! Dziesma bija nebaudāma, un viņa raustīšanās konvulsijās pa skatuvi izskatījās nozēlojami!

  1.  0 0

  LATMORE 5 (3974)1412 9 g  

  Teiksim tā.. Man tas nav aktuāli un nemaz nesekoju līdzi ne kā nodziedāja, ne arī prognozēm kā viņam vajadzētu veikties, tāpēc nav ne jausmas..  

  1.  0 0

  klaburchuuska 4 (1665)37 9 g  

  To jau sen zināju,ka viņš aplauzīsies !

  1.  0 0

  Lainy (32) 6 (18238)3516 9 g  

  Busulis neaplauzās un domāju, ka šis zaudējums viņu nemainīs. Viņš nav iedomīgs, viņš vienkārši ir dabisks un necenšas ne cilvēku, ne kameru priekšā tēlot to, kas viņš nav. Nenopietns cilvēks, kuram pie kājas, ko citi domā. Eirovīzija ir laimes spēle un vņam nepaveicās, ka piedalījās otrajā, nevis pirmajā pusfinālā, jo konkurence bija daudz spēcīgāka.

  1.  0 0

  milja_madzinja 4 (1634)39 9 g  

  tas jau tā pat daudziem bija zināms.. ;)

  1.  0 0

  haralds (66) 6 (6719)227 9 g  

  kas ir Busulis, kas ir eirovīzija?

  1.  0 1

  polaarlapsa (31) 6 (5092)227 9 g  

  slikti, ļoti slikti! Kā es varu priecāties par to ka Latvijas pārstāvis izgāzās!
  Un kas par to ka slēja degunu gaisā? a kurš neslien? un kas tur vsp slikts?

Līdzīgie jautājumi

 • par ko jūs pēdējoreiz aplauzāties?
  par atbildi uz jautājumu, kuru es uzdevu! biju pārliecināts [un dikti cerēju], ka būs pozitīva atbilde, bet nēē.. tas bija kā sitiens pa olām!
 • esmu dzirdejusi ka daudziem nepatik Intars Busulis kaa tev?:D
  Jā, arī es esmu starp tiem, kam nepatīk... Ļoti īpatnējs solists, šķiet, sarežģīta personība, kura kompleksi laužas uz āru caur vajadzību pēc atzinības. Nepamet sajūta, ka viņš mokās, meklē sevi, un nespēj atrast. Viņam ieteiktu sevis apliecinājumus meklēt citādi, ne tik publiski. Busulis nedzied tāpēc, ka mīl šo darbu, bet lai pašapliecinātos. Kā lai apliecina to, kas nav atrasts?
 • piecas dienas brivas un laiks sudigs,kurš aplauzās?
  Es nē..
  6dien laika ziņās teica, ka maija sākumā būs lietains laiks !!!!
  tā, kā Man nekāds pārsteigums un lauziens nav un nebūs..
  jebkurā gadījumā lietains vai saulains..Un brīvas Man ir tikai 3dienas..
 • Eirovīzija ...
  Shogad buus masku shovs, ne eiroviizija- dziesmu konkurss:DD
  Piraatiem veel jaaiemaacas dziedaat,galiigi skjiibi bij..
  es biju par Aishu..bet ko nu..

  jo taalaak,jo trakaak..driiz dziedaashana nebuus pati svariigaakaa..nu jau vairs nav..
 • ka jūs domajat kas uzvaŗes Eirovīzijā?
  Tas, kas būs vis atšķirīgākais.
 • kā patīk dziesma kas uzvarēja eirovīzijā?
  Man patīk Busuļa vienaldzība. Eirovīzija jau vairākus gadus nav nekāds nopietnais konkurss, tikai politisks pasākums, kur savējie balso par savējiem. Ņemot vērā, ka viņš dziedās krievu valodā, tad krievvalodīgajiem viņš varētu iepatikties. Viņš arī izcelsies starp pārējiem ar savu briivo uzvediibu uz skatuves un nepiespiestiibu. Kristīnei un Annijai bija laba dziesma, bet ballādes neizceļ, piemēram, dzirdot Polijas dziedātāju, nemanīju būtisku atšķirību starp mūsējām un viņu. Bet nu redzēsim, kaa Busulim ies, gan jau šis tas sanāks.
 • kā patīk eirovīzijas dziesma?
  Nu nekā nepatīk,bet vismaz priecē,ka mikimausis Aiša savās šaurajās drēbēs un kruto dziesmu nebrauc:)savādāk būtu pavisam kauns par Latviju
 • Jūsu prognozes, kas uzvarēs eirovīzijā?
  Šogad ir  jauna balsošanas sistēma, neko nevar pateikt! Paskaties, kā pie mums, neviens negribēja Busuli no Latvijas, bet tā žūrija...
  Bet tā man patīk Norvēģis un Ukraina.
 • Ko tā Latvija meklē tajā eirovīzijā ko?
  Daži ir pārliecināti, ka tas ir pienākums tur piedalīties. Daži arī lien pēc slavas. Bet kā pierādījies, tur vajag profesionālismu, nevis iedomātu, bet tiešām profesionālu līmeni, un paķert uz izbrīnu ar kaut ko nebijušu, orģinālu. Ar vienkāršām lietām tur nav ko darīt. Plus vēl tur politiskās spēlītes arī notiek.
 • Tiem, kas skatījās Eirovīziju!!!
  man pietiek tagad savu rūpju un man ir pilnīgi vienalga kas notiek ar tūristiem. par pirātiem varu teikt tikai to ka kā dziesma viņa ir lipīga un domāju ka varētu tikt desmitniekā bet kaut kas man laikam tomēr nesimpatizē tajā dziesmā, varbūt tās ir antipātijas pret aleksandru:)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system