Labākā atbilde

  1.  2 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  nu tas tev pašam jāsaprot, moš tu esi nevis transs bet kaut kāds tur androgīns, kross dressers vai kā tamlīdzīgi.

Atbildes

  1.  2 0

  predator1989 7 (23248)4729 4 g  

  nu kaut ko šitādu šitajā portā ja, lasu pirmo reizi.
  Kā jau odium77 sen atpakaļ minēja tādu lietu,ka ta attiecas uz krosdreseriem. Bērnības trauma. nepareizas mates - dēla attiecības
  Jo principā mēs pie savas attīstības ja ģimenē arī lielā mērā ietekmējamies no vecākiem.
  ja tur kaut kas notie kreizī ja,tad vot rodas šīs intereses par pretējā dzimuma pārstāvi un pat ļoti stipri, tās nesaista ar mīlestību,bet gan ar iejušanos tajos.
  tapēc tu tādā vēlies iejusties, pretējā dzimuma ādā.
  un kad esi uzvilcis tās drēbes ja, tu vnk tāds sajūties un nevienam neredzot jūties laimīgs.
  Nu tāda ir tā patiesība.

  vēl var minēt tādu lietu,ka tas veidojas pie dzimšanas, ja piemēram vecie ja gaidija meitu,bet piedzima puika,tad vot puikam ir šīs meiteņu īpašības utt.
  to protams grūti izskaidrot kapēc tā un šitā,bet tādas lietas ir novērotas.

  vai to var izārstēt, principā nevar pats to izārstēt.
  vai medicīniski!!!
  arī nevar,jo tam zāļu nav.
  bet var netradicionāli ar kā teikt gaišreģu un citu viedo palīdzību,jo tie sakārto smadzeni tā,lai tā darbotos kaut cik normāli.
  protams pieredze tamī nav, bet nu domāju,ka viņi to var izdarīt.

  principā ar'itev nav vot neviena bijusi ja, tas ar daudz ko var ietekmēt,ja piemēram tev būtu ja kāda brūte,kura tev būtu blakus sieviešu drēbēs,varbūt tu ieņemtu savu lomu tajā visā, nevis teiktu - eu vai tu vakarā man iedosi uzlaikot savas drēbes..
  katrā ziņā tādas lietas otram dzimumam var nepatikt.
  takā ieteiktu meklēt risinājumu problēmai..

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 4 g  

  Ak vai,

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13641)51035 4 g  

  ouu my goodnes!
  Nu ko lai saka!Es kā no metafiziskā viedokļa teiktu, tad iespējams pagaišajā dzīvē varbūt esi bijis sieviete,neapvainojies agri mirusi,bet nu gribi tici,gribi nē.
  Sajusties saki! Nu , bet tagat arī puišiem ir tās apspīlētās bilses-džinsi tagad ir pat i rozā, i sarkanas Čaīt- tikai nesāc tā staigāt gan ārā pēc apraksta! Nevajag pereboru! Varbūt arī Tev ir sava veida mazvērtības komplekss un tas var būt nopietni! Cik Tevim gadu? Jo ja padsmit tas vēl nav traki,   bet 20 un uz augšu tad jau nav labi. Visumā- man ar tā ir bijis, bet tur bij tā ka mani vnk par "bloņģinku" (esmu blonds) apsaukāja un i vienreiz teica arī (neatceros tik kurš) - Tu jau tāda caca, ne vecis! Bet atkal citu reizi pat par fīreru sauca, jā,līdzība ir,bet vai to visu vajag ņemt galvā? Traks paliksi! Ja nu galīgi jau jūti ka čau ieteiktu aiziet kā jau te teica pie speciālista, galvenais un pirmais solis apzināties problēmu! Nu un varbūt sākumam-izdarīt kaut ko vīrešķīgu! Moš pāries...

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 4 g  

  Labāk aizej, parunā ar psihoterapeitu, kas ir pieredzējušāks šādos jautājumos, jo te, interenta vidē katru vairāk nomāc savas problēmas un nespēs tev dot kādu adekvātu padomu par kaut ko tik neordināru.

Līdzīgie jautājumi

 • Es nezinu, vai skaista, jauka meitene, spētu pieņemt sev puisi "Vikingu"?
  Nu ja viņš būtu kaucik mazgājies es domāju ka jā. Viņām jau patīk tad spēcīgi vīri kas var viņas aiztāvēt. :D
 • Gribu jaunu profesionalo fotoaparatu, bet nezinu kadas ir tas labakas firmas! Ko jus man ieteiktu un kas vinas tik labs?
  Sāksim ar to, ka gribēt tu vari daudz ko, bet tās kameras uz kurām tendējies ir pusprofesionālās (amatieru). Profesionālim jau nebūtu jāuzdod šāds jautājums.
  Pērkot kameru tev jāizvērtē, ko tu gribi fotogrāfēt, jo pats fotoaparāts sanāk pats lētākais pirkums.
  Man personīgi katrs objektīvs maksā 2x,3x vairāk nekā pati kamera, tad vēl sīkie piederumi.

  Izvēloties Canon vai Nikon rēķinies arī uz stiklu atšķirīgajām cenām, vienam vieni lētāko, bet otram otri.
  Starp citu Olympus kameras arī nav peļamas.

  Nopērkot pirmo kameru, tu jau zināsi, kādu profesionālo kameru gribēsi nākotnē! :D
 • Esu samilejes viena meitene,bet man bails to atdzit..bails to vinjai pateikt,kaut vinja to jau nojaus...Nezinu ko darit...
  Nesaki viņai to uzreiz, bet liec noprast.
  Dāvini ziedus, sūti kko mīļu, un tad jau viņa sapratīs.
  Un beigās pasaki! Galvenais, liec, lai arī tu viņai iepatīcies!
 • Gribu nopirkt telefonu,bet nezinu,kursh no vinjiem buus labaaks-Nokia 5300,vai nu Nokia7360?!...
  atkariba kam tev vajag? lai zvanitu der jebkurs kas ir mazs un erts
  lai dizotos kadu no N serijas vai jaunajiem S-ericsson
  lai muziku klausitos der jebkurs ar atminjas karti un brivroku sistemu..
  vel ir jazin cik gribi ta visa delj izteret..
 • Kads varētu iedot man linkus.. gribu iegadāties laser-projektoru.. Tada kā klubā tik nezinu neviena latviešu saitu, kur tādus pardot...
  pro1
 • Nezinu kā man būt, viss tikai gāžās...
  Smags jautājums. Protams, tam visam uzreiz nāk klāt daudz papildjautājumu, ja vēlies kādu reālu ,,palīdzību no zāles" (neiet runa par marihuanu, bet šeit esošo auditoriju   ).Ko dari / ar ko nodarbojies no rīta līdz vakaram? Kāds Tavs vecums? Kur dzīvo (reģions/pilsēta)?( sakarā ar darba iespējām šis jaut.) Vai ir kaut kāda piemājas saimniecība? Kāda Tava izglītība/specialitāte? Kā sapazināties? Kāda pieredze iepriekšējās attiecībās? Vai esi nokārtojusi ,,bezdarbnieku?" Vai esi pieteikusies kaut kādiem prof.pilnveides/izglītības kursiem? Vai esi strādājusi oficiāli un vai esi VID iesniegusi un pārmaksāto nodokļu atmaksāšanu? Ko Tu vēlētos darīt? Kādā jomās sevi pilnveidot? Vai bērni ir? vai kopīpašumi ir? Vai esat ofic.reģistrējuši laulību (cik noprotu, neesat) Manuprāt, atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti būtiskas.
  Es nevaru Tev neko pateikt, jo nepazīstu ne Tevi, ne Tavu džeku, neko citu. Es nezinu, cik nopietnas un abpsuējas ir jūsu jūtas un ko jūs vēlaties viens otram dot un ko saņemt. Es, piemēram, varu saprast arī džeku tīri cilvēcīgi un saprotu arī Tevi. Nu ko teikt - ja mīlat viens otru, tad nesteidzies lekt ,,nākamajā ešalonā", bet padarbojies pie sludinājumiem par darba vakancēm, interesējies, dod par sevi zināt, raksti cv, kārpies! Kas meklē un vēlas, vienmēr atrod. Beigu beigās , kaut ne īpaši specializētiem ārzemēs arī nav dižā zelta bedre, bet man pazīstami joprojām nesūdzas un ik pa brīdim atkal aizlaižas prom un pelna smukas naudiņas, ka pašam un ģimenei pietiek.
  Jā, tas būs risinājums - pozitīvs vai negatīvs - to Tev varēs pateikt tikai LAIKS! Un ko Tev pateiks LAIKS, tas nu atkarīgs tikai un vienīgi no TEVIS! Darbojies! Veiksmi!
 • nezinu-ko domājat .... ???
  Stilam vajag būt.
 • ko zināt jūs, bet nezinu es?
  es zinu to ko nezini Tu-es zino ko izdariji pagājušajā vasarā  :DDD
 • Nezinu vai jautajums jau ir bijis,bet... Kads Jums ir stils?
  Ģērbšanās stils? Man ir pašai savs stils, neskrienu pakaļ modei un gērbjos tā, kā man pašai ērtāk, līdz ar to man sanāk dažādu stilu miksējums, nepieturos ne pie viena konkrēta stila.
 • Nenosodiet, nezinu...kas ir "kāsītis" ?
  cigarete ar zālīti.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system