Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Smags jautājums. Protams, tam visam uzreiz nāk klāt daudz papildjautājumu, ja vēlies kādu reālu ,,palīdzību no zāles" (neiet runa par marihuanu, bet šeit esošo auditoriju   ).Ko dari / ar ko nodarbojies no rīta līdz vakaram? Kāds Tavs vecums? Kur dzīvo (reģions/pilsēta)?( sakarā ar darba iespējām šis jaut.) Vai ir kaut kāda piemājas saimniecība? Kāda Tava izglītība/specialitāte? Kā sapazināties? Kāda pieredze iepriekšējās attiecībās? Vai esi nokārtojusi ,,bezdarbnieku?" Vai esi pieteikusies kaut kādiem prof.pilnveides/izglītības kursiem? Vai esi strādājusi oficiāli un vai esi VID iesniegusi un pārmaksāto nodokļu atmaksāšanu? Ko Tu vēlētos darīt? Kādā jomās sevi pilnveidot? Vai bērni ir? vai kopīpašumi ir? Vai esat ofic.reģistrējuši laulību (cik noprotu, neesat) Manuprāt, atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti būtiskas.
  Es nevaru Tev neko pateikt, jo nepazīstu ne Tevi, ne Tavu džeku, neko citu. Es nezinu, cik nopietnas un abpsuējas ir jūsu jūtas un ko jūs vēlaties viens otram dot un ko saņemt. Es, piemēram, varu saprast arī džeku tīri cilvēcīgi un saprotu arī Tevi. Nu ko teikt - ja mīlat viens otru, tad nesteidzies lekt ,,nākamajā ešalonā", bet padarbojies pie sludinājumiem par darba vakancēm, interesējies, dod par sevi zināt, raksti cv, kārpies! Kas meklē un vēlas, vienmēr atrod. Beigu beigās , kaut ne īpaši specializētiem ārzemēs arī nav dižā zelta bedre, bet man pazīstami joprojām nesūdzas un ik pa brīdim atkal aizlaižas prom un pelna smukas naudiņas, ka pašam un ģimenei pietiek.
  Jā, tas būs risinājums - pozitīvs vai negatīvs - to Tev varēs pateikt tikai LAIKS! Un ko Tev pateiks LAIKS, tas nu atkarīgs tikai un vienīgi no TEVIS! Darbojies! Veiksmi!

Atbildes

  1.  1 0

  melis26 7 (46902)4752 8 g  

  da fig zin es jau atdodu pēdējo,ja manai meitenei būtu tāda situācija,bet par laimi viņa uztur pate sevi
  ja mīl ta atbalstīs vikzin

  1.  1 0

  Angelo1989 (29) 6 (10178)3514 8 g  

  nu moins 6itik viegli padodies??? tad nav brīnums ka viņš šitā domā... Pirmā un galvenā lieta ir nepadoties un turpināt meklēt varbūtība ka darbu atradīsi vienmēr pastāv ir tikaj jāmeklē un nedrīkst padoties :P

  1.  1 0

  willx (54) 6 (17417)3714 8 g  

  dzīvē iet kā pa viļņiem augšā, lejā :) ja nebūtu slikti - nezinātu kad ir labi :) ar laiku vis nokārtosies, mērķis tak ir !

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system