Labākā atbilde

  1.  2 0

  Tautu-meita (27) 6 (13308)821 2 g  

  Jā, bērnībā, kad kopā ar māsīcu spēlējām "Baiļu faktoru". Tajā vienmēr bija uzdevums apēst kaut ko pretīgu. Mūsu šovā tā bija sausā kaķu barība. Garšoja kā grauzdiņš vai kā tava nosauktā maize ar īpatnu piegaršu.

Atbildes

  1.  3 0

  Lord_Voldemort 1 (108)16 2 g  

  bērnības gados paprovēju, tur to sauso  

  1.  1 0

  Ciepanick (38) 6 (14200)3315 2 g  

  sen atpakaļ pamēģināju jo dēls visu laiku čiepa kaķiem barību.Meita arī pievienojās.Tad nu bija jāpagaršo.Nu nekas garšīgs tur nav.

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 2 g  

  Nē, un arī negribu.

  1.  1 0

  Izredzetais (26) 6 (11608)2411 2 g  

  neesmu. Atceros ka reiz pavisam siks budams ar draugu gājam caur manu vecaku dzivoklim un viņš pēkšņi pagrāba sauju no kaķu trauka un vēsi turpināja ceļu ēdams. Nopratu ka ēdams, bet pats nekad nepameiģināju, kkā nebija intrese.

Līdzīgie jautājumi

 • kāds ir provējis salviju ? un kā ? vēl provētu ? :)
  nee neviens nav
 • kādu tabaku esi provējis?
 • Elektronisko cigareti esi jau provējis?Kādas atsauksmes?
  Bija tā, ka vasarā gāju pēc darba garām tam stendam T/C "Alfa", pajautāju dažus, manuprāt, visai interesējošus jautājumus, kā, piemēram, -
  Kā es varu zināt, kad man ir gana smēķēts (jo ar parasto cigareti būtu jābūt tā, ka izsmēķē vienu un viss, bet tā kā elektroniskā aizvieto n-tās cigaretes, tad nu loģiski, ka visu jau nesmēķēsi, bet pārdozēt ar negribētos)?, uz ko atbilde bija tāda, ka es pats jutīšot, kad man pietiek. Ok, iedeva pamēģināt, smēķēju pusminūti, minūti, divas, četras, piecas, sešas, sāka kautkā neērti jau palikt, bet tas faktors, ka būtu gana, diemžēl uz manis laikam nenostrādāja. Tad es tīri intereses pēc (un arī to fenomenālo stāstu ietekmē, par to, kā viņš esot tur un tur smēķējis, cik ļoti labas utt.) to 1x lietojamo (nevis uzlādējamo) nopirku. Atnācu mājās, izpakoju no kastītes, velku, .... hmm.. kautkā tā gaismiņa otrā galā  nedeg un nekādi dūmi/tvaiki arī manās plaušās neievelkas.. velku stiprāk.. hmm.. joprojām nē. Tad es vilku iekšā to gaisu tik spēcīgi, ka bezmaz vai acis spiežās ārā un tikai tad tā elektroniskā pīpe strādāja.

  Tomēr nezinu gan par to lietderīgumu/labumu - nepagāja ne pusotra diena, kad tā cigarete bija tapusi izsmēķēta. Itkā viņai būtu jāaizvieto 2-3 paciņas parasto cigarešu, bet nu nez, kautkā pārāk maz likās, jo reāli sēžot pie datora un ik pa laikam uzvelkot to dūmu neliekas, ka tagad viss, vairs nesmēķēšu, tur ir tā nepatīkamākā daļa, jo kautkā zūd tā izjūta, ka pietiek, ja nu vienīgi palīdz apziņa, bet tad jau dažs labs būtu atmetis. Tā kā manas domas - pilnīgs mēsls, varbūt "prikola pēc" var šad tad uzvilkt kādu dūmu no tās elektroniskās cigaretes, bet patstāvīgi to smēķējot (vismaz man) jumts var aizbraukt kopā ar plaušām.
 • Provējot ko jaunu parasti improvizē vai tomēr ver vaļā kādu recepšu grāmatu / mājaslapu un smelies zināšanas?
  Parasti ir tā, ka vai nu kāds pastāsta, vai raidījumā vai rakstā (kaut tajā pašā YouTube ir kolosāla recepšu bibliotēka). Pirmajā reizē, it īpaši, ja tas ir pavisam kas jauns, cenšos maksimāli pēc receptes un nelielu daudzumu. Un tad jau, izejot no rezultāta, improvizējam.
 • Esi kādreiz bijis grēkāža lomā?
  ir meegjinaajushi - suudiigi sanaacis :D
 • vai esat kādreiz mēģinājuši paši sev zīlēt?
  nemaku zileet   bet laprat prasu savai vecaimatei lai pazilee
 • esat kādreiz vākuši dzērāju??? kā jums tas bija?
  MJa ... Domāju katram ir sanācis draugu uzķert uz pleca un aizvilkt mājās ... =)
 • Esi kādreiz mājās brūvējs alu?
  Jā!!!! Kādreiz, kad dzīvoju laukos, tad brūvējām nevis alu, bet gan KANDŽU!!!! Kaut kur vēl mājās ir tas kandžas dzenamais aperāts!!!!
 • Vai esi kādreiz gulējis stāvot kājās?
  Katru dienu


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system