Labākā atbilde
-
3 0
Odium77 7 (43719)3418 13 g
nē. esmu tikai runājis pats ar sevi, un āderes meklējis Kā teikt neaiztiec lietas no kurām neko nejēdz, un netraucē citus bez liekas vajadzības, zināt nākotni ir tas pats kas zināt ceļu, bet tas nav tas pats kas to ceļu noiet.

Atbildes
-
2 0
DrDestroy 7 (81057)4853 13 g
Bērnībā no zaļiem alkšņiem un stiklašķiedras uznagloju deltaplānu un stiepu uz ūdenstorni nolekt, bet pēc pāris metriem konstrukcija izjuka un maģija izbeidzās.

-
1 0
SensLietotajs 6 (10105)411138 13 g
Nē, ne zīlējis biezumos, ne runājis ar svārstiņu, tas ne pie kā laba nenoved.


-
1 0
weronika800 6 (18518)3527 13 g
no kafijas biezumiem neko nesaprotu
šķivīti sīki būdami stumdījām un viens otru nesām cauri un baidījām
un svārstiņš, tas vispār melis
-

