Labākā atbilde

  1.  3 0

  Gusiz 6 (7513)227 12 g  

  Sāpīga tēma! un jā, bojā gan! Par to, vai nostiprina, ja ir neliela greizsirdība, diezgan neticās man! bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis ar paša pieredzis.. nekas vairāk! :D Kaut gan, atkarīgs jau kādi ir tie abi cilvēki! Ja nejūt robežu greizsirdībai, ta nu tās jau būs mocības!

Atbildes

  1.  1 0

  laimes_bridis 6 (14029)2414 12 g  

  Greizsirdība nogalina mīlestību...
  Un nepamatota greizsirdība to vispār sadragā...
  Greizsirdība ir nepārliecināta cilvēka vājība... ir jāmāk uzticēties un ticēt cilvēkam, kuru mīli.....:)))

  Evisa...
  uzticēšanās nevar ienest rutīnu un vienladzību..uzticēšanās ir tavā sirdī.. a kontrole liek otram cilvēkam mukt..

  1.  1 0

  mmmmmaza 5 (3140)139 12 g  

  minimāla un pamatota greizsirdība ir pat ieteicama - tas ir sava veida knifiņš attiecībās

  bet ja ta ir slimīga greizsirdība - protams tā bijā attiecības

  1.  1 0

  KEPKE (35) 7 (39830)423167 12 g  

  Greizsirdība ir pielīdzināma sūda bakstīšanai dvēselē, jo vairāk baksti, jo vairāk smird.. un paši ziniet kas notiek, kad tiek pārmērīgi bakstīts.. izēd acis un visas attiecības :)

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 12 g  

  Lasīju, ka ja greizsirdība nepārsniedz normas robežas, tad tā pat nostabilina attiecības, jo ar greizsirdību tiek izteikta vēlme būt mīlētam. Ja nav greizsirdības attiecībās, tad viņas vietu ir ieņēmusi vienaldzība. Pārmērīga uzticēšanās attiecībās ienes rutīnu un vienaldzību.

  1.  0 0

  nahNiku (33) 6 (9179)249 12 g  

  un kā vēl bojā...nu tā  nepamatotā, protams...

  1.  0 0

  kris4a 4 (2233)127 12 g  

  Es domāju lielā vai mazā mērā , jā .

  1.  0 0

  Odium77 7 (43706)3412 12 g  

  paarspiileeta noteikti, bet bikinj jau nekaitee.

  1.  0 0

  merry17 2 (413)4 12 g  

  jap...loti....

  1.  0 0

  madeira93 6 (13105)2524 12 g  

  greizsirdiiba bojaa jeb kaada veida attieciibas.

  1.  0 0

  norinja 6 (7167)138 12 g  

  ja un ka vel.....

  1.  0 0

  Perfekta 6 (7385)227 12 g  

  paarlieku greizsirdiiba domaaju.
  bet taa kaa kuraas attieciibaas.

  1.  0 0

  Matainis 4 (2077)36 12 g  

  jaa un loti taa oakaasu draudzeni

  1.  0 0

  angelforlife 5 (3729)2414 12 g  

  tiesi taa..un veel kaa:(

  1.  0 0

  mazinsh (36) 8 (105508)4874 12 g  

  un kā vēl :((
  diemžēl tas ir pieredzēts :(

  1.  0 0

  kikiite 4 (1768)39 12 g  

  un kā vēl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1.  0 0

  sulnce 6 (8350)136 12 g  

  ja biezi ta gadas...)

  1.  0 0

  vepriic 4 (1960)38 12 g  

  tic man...taaa vnk grauj visu kopaa...labaak lai viss rit savu gaitu un nesteikties ar secinaajumiem :)))

  1.  0 1

  iive 7 (41980)2512 12 g  

  slimiiga greizsirdiiba ljoti..

Līdzīgie jautājumi

 • greizsirdība bojā attiecības???
  Atkarībā kādas attiecības un cik liela greizsirdība. Kādus tā var satuvināt,...kādus šķirt
 • Vai esat greizsirdīgi?
  looooooooooooooooooooooooooti.
 • greizsirdīga otrā pusīte... ko nu???
  Es sava zinja pat gribetu lai manejais ir kaut mazliet greizsirdigs,bet neka-viss kakjim zem astes!
 • Greizsirdība mīlestības māsa?
  Greizsirdība un mīlestība bieži iet roku rokā.Un nevar pateikt,kurā mājā labākas attiecības-kurā greizsirdības ir pārpārēm,vai kurās tās nemaz nav.Manuprāt gan vienā,gan otrā gadījumā greizsirdība ir vajadzīga,taču tai jābūt normas robežās.
 • Greizsirdība....
  Greizsirdība - nevis slimīga, bet normāla greizsirdība - šoreiz, domāju, Tev nepiekritīšu. Dabas Māte tā ir iekārtojusi, kad gandrīz jebkura siltasiņu radība , sasniedzot vairotiesspējīgu vecumu (par tjipa vistu kūti nerunāsim, ja!?   Gailis tur min visas pēc kaŗtas un visām viss pofig, gan jau ka pašai arī uzleks ka'du reizi, khmmm, mēs taču neesam.... vai ne!? :) Tad nu doma tāda, ka tas vnk ir iekārtots, kad ja cilvēks ir kopā ar otru cilvēku, pie kam viņiem ir nopietnas attiecības ar sexu (var , iespējams, arī bez , bet tie ir vājprātā reti izņēmumi -tur tjipa veselība vai kas tml), tad ne Viņam ir patīkami, ka otra puse joksās ar citu, ne arī Viņai! Es, piemeŗam , esmu greizsirdīgs - ja man ir Mīļā Būtne, tad man kaut kā ne īpaši priecē, ja jūtu vai kaut kas liecina, ka viņa sāk ,,rīvēties "ar citu! Varbūt kādam patīk - lūdzu - ir grupņikiestādes tjipa svingerklubi, ir iespēja internetā sameklēt džeku, kas veča priekšā izdrātēs mīļo sievu un VISI NO TĀ BŪS LAIMĪGI!? Turpināt? Domāju jau pietiks. ;)
  Protams, greizsirdība var būt pārspilēta, kad sieviete/vīrietis nedrīkst uz citu pretēja dzimuma pārstāvi/locekli   pastīties utml.. Kā piemeŗu var minēt - kādā ballītē es biju pietriepies diezgan šķībs ar motorciklistiem, manai trakoti gribējās dejot, es pateicu, no problem  - kaut ka'ds džeks uzaicināja -( tā zolīdi, griežoties arī pie manis (ne jau mani uzlūgt :D )  -Tjipa, vai drīkstu .vai kā tml. ) Un tad viņu uzlūdza arī citi (viņa , starp citu zin, ka man riebjas šlāgeri, bet ne jau tamdēļ viņai būtu jāsēž malā) uttt - un zini - es mierīgi turpināju līdz rīta gaismai ar draugiem pie galda klanīties, dzert un rēkt, viņa šad tad pieslēdzās, iemalkot iekost un atkal aida! dejot! SUPER! Viņa izdejojusies, es ķēmā - un nevienā brīdi man pat ne kripatiņas neienāca prātā tāda doma, ka viņa varētu pat pieļaut, ka kaut kas ne tā...
  vsp tas labi nebeidzās... jautrība sita lielu vilni, ka uz r'ta pusi Jaunā Michelin riepa pa 130 ls tika nosvilināta nepilnā minūtē! :D Ehh, labas atmiņas iz jaunības.. :). Ak, jā, par ko ta te bazars?
  Zini, kas riebas - riebas un presē smadzeni tad, kad vnk kaut ko slēpj, taisa asbesta seju utt. Ja man sieviete atklāti pasaka , tā un šitā - vsjo - eju prom, ir cits - oki. Ir sāpīgi. Bet Tu cilvēku nepārstāj cienīt!!!
 • Vai tu esi greizsirdīgs/a???
  Ja teiktu ka nē un nekad, tad melotu. Teikšu tā - mazmazlietiņ.
 • Greizsirdība mēdz būt dažāda?
  Greizsirdība ir muļķīgais bailes par savu pozīciju zaudēšanu!
 • Ja mīlestība ir sārta,jūtas gaišas-tad kāda ir greizsirdība???
  Greizsirdība ir vairākslāņaina un enerģiski postoša. Tā var izpausties sākumā viegla , kā balta dūna, lai nopirktu Tavu uzticēšanos, lai pēc tam varētu atsaukties no kontekstā izrautiem vārdiem, uz Tevis paša teikto... tātad balta, tad nāk dzeltena - viltīga un ,ja vajag pieglaimīga, lai Tu pamazām notici, cik daudz Tu esi vērts, cik neatkārtojams Tu esi, tad nāk tumši zila - intelekta krāsa, tiek plānots un analizēt katrs Tavs vārds un solis..., vēlāk brūna - slēptā seksualitāte, kurā ietilpst gan sarkans - kaisle, gan zils- intelekts, gan zaļš -paļāvība un miers.. Tu zaudē modrību. Tad oranžā - dominanse. Pakļaušanas laiks. Pakļāvējs ,šķiet, ir visur, Tu no viņa modrā skatiena netiec vaļā nekur, pat sēžot uz poda... Un tad nāk mena lavīna, kas aptumšo visu, izārda un iznīcina, piesūcina Tevi ar bailēm, nožēlu, mazvērtību... Un kad viss šis spektrs ir neglābjami sajaucies , paliek pāri dubļi, kuros Tu vēl ilgi grimsti, vēl ilgi nespējot atšķirt krāsas... Tad var glābt rozā lietus... Pēc lietus var baudīt varavīksni un cerams , ne tādu kā iepriekšējā.
 • Vai tu esi greizsirdīga/s uz viņa/as pagātni?
  Nē, mēs abi dzīvojam tagadnē un izbaudam katru šo otra klātbūtnes mirkli


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system