Labākā atbilde

  1.  0 0

  busjkina (32) 6 (5468)126 9 g  

  Es sava zinja pat gribetu lai manejais ir kaut mazliet greizsirdigs,bet neka-viss kakjim zem astes!

Atbildes

  1.  0 0

  skorpion19 (28) 5 (4006)2417 9 g  

  Iedod kārtīgu buču un pasaki, ka mīli viņu un citi tev neinteresē!!!  Lai apdomājas...   ;)

  1.  0 0

  zivs1979 (37) 6 (7349)2314 9 g  

  tas ir viss nepatiikamaakais ka otra pusiite ir greizsirdiiga bez iemesla, pasaki vinam ka tu nespeetu pievilt cilveeku kurs tev uzticas, bet ja neuzticeesies tad agri vai veelu buus tam iemesls

  1.  0 0

  daceens 6 (7316)228 9 g  

  mmman patīk...
  nu jā, bet ja tas izvēršas jau slimīgā formā tad es tinos prom no tās saucamās "pusītes"

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3815 9 g  

  pakontrolē tu vinju arī tāpat... tad uzdod jautājumu kāpēc viņš tā dara, varbūt tas ir pēc viņa personīgās pieredzes... centieties izrunāties... es arī ar to visu laiku karoju... pamazām jau sāku pieveikt šo bubuli....

  1.  0 0

  sabucs 2 (285)2 9 g  

  varbūt "otrai pusītei" pašai ir kkas slēpjams...

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc vīrieši ir tik greizsirdīgi...?
  Tapec ka mes esam viiiiirieshi!
 • Vai esat greizsirdīgi?
  looooooooooooooooooooooooooti.
 • Ja mīlestība ir sārta,jūtas gaišas-tad kāda ir greizsirdība???
  Greizsirdība ir vairākslāņaina un enerģiski postoša. Tā var izpausties sākumā viegla , kā balta dūna, lai nopirktu Tavu uzticēšanos, lai pēc tam varētu atsaukties no kontekstā izrautiem vārdiem, uz Tevis paša teikto... tātad balta, tad nāk dzeltena - viltīga un ,ja vajag pieglaimīga, lai Tu pamazām notici, cik daudz Tu esi vērts, cik neatkārtojams Tu esi, tad nāk tumši zila - intelekta krāsa, tiek plānots un analizēt katrs Tavs vārds un solis..., vēlāk brūna - slēptā seksualitāte, kurā ietilpst gan sarkans - kaisle, gan zils- intelekts, gan zaļš -paļāvība un miers.. Tu zaudē modrību. Tad oranžā - dominanse. Pakļaušanas laiks. Pakļāvējs ,šķiet, ir visur, Tu no viņa modrā skatiena netiec vaļā nekur, pat sēžot uz poda... Un tad nāk mena lavīna, kas aptumšo visu, izārda un iznīcina, piesūcina Tevi ar bailēm, nožēlu, mazvērtību... Un kad viss šis spektrs ir neglābjami sajaucies , paliek pāri dubļi, kuros Tu vēl ilgi grimsti, vēl ilgi nespējot atšķirt krāsas... Tad var glābt rozā lietus... Pēc lietus var baudīt varavīksni un cerams , ne tādu kā iepriekšējā.
 • Ko Juus domajat par greizsirdību?
  Mazās devās greizsirdība var būt attiecību „sāls”, kas piedod tām garšu, atsvaidzina, ļauj izjust attiecību svarīgumu un uzturēt partnerus „tonusā”. Bet galējās izpausmēs tā rada visai skarbus precedentus – slepkavības uz greizsirdības pamata, emocionālo un fizisko vardarbību, partnera brīvības ierobežošanu.
 • Greizsirdība mēdz būt dažāda?
  Greizsirdība ir muļķīgais bailes par savu pozīciju zaudēšanu!
 • Vai tu esi greizsirdīgs/a???
  Ja teiktu ka nē un nekad, tad melotu. Teikšu tā - mazmazlietiņ.
 • Vai zinājāt,ka greizsirdībai ir krāsas?
 • Greizsirdība mīlestības māsa?
  Greizsirdība un mīlestība bieži iet roku rokā.Un nevar pateikt,kurā mājā labākas attiecības-kurā greizsirdības ir pārpārēm,vai kurās tās nemaz nav.Manuprāt gan vienā,gan otrā gadījumā greizsirdība ir vajadzīga,taču tai jābūt normas robežās.
 • Vai tu esi greizsirdīga/s uz viņa/as pagātni?
  Nē, mēs abi dzīvojam tagadnē un izbaudam katru šo otra klātbūtnes mirkli
 • Kā tu reaģē (reaģētu) uz greizsirdības scēnu?
  samīļoju... lieku viņam justies kā VIS, VIS, VIS... labākajam...  galvenais ir nepsihot, bet pievērsties mīļotajam, parādot nevis pasakot to, ka greizsirdībai nav pamata :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system