Labākā atbilde

  1.  2 0

  MadMarko (36) 4 (2140)39 5 g  

  ko var gribēt par mazām naudām,protams apkārt vienas padibenes būs kam kārtība/tīrība/cieņa pret otru būs sveša

Atbildes

  1.  2 0

  Sarma 6 (7912)226 5 g  

  Visi inteliģentie ir sasnieguši  NĀKAMO LĪMENI!

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 5 g  

  Tu vēl par tv kastēm zem tilta sašutinies!  Pameklē tur kaut ko... cildenu Ja  radījumam divas rokas un kājas, tas vēl neko nenozīmē . Katrs "nosēžas"savā slānī.

  1.  2 0

  likky666 7 (28287)3816 5 g  

  NU nezinu gan. Es vienu gadu dzīvoju komunālajā dzīvoklī ar diviem kaimiņiem. Bija viena ļoti strādīga sieviete, kuru reti redzēju un arī kaimiņs bija ļoti darbīgs un inteliģents cilvēks ar kuru sarunās stundas paskrēja kā minūtes.

  Taču vairumā gadījumu varētu būt tā kā Tu saki. Lētos variantus parasti jau īrē tie, kas maz pelna. Un kā jau visiem zināms, tie, kas maz pelna ne vienmēr būs tie kārtīgākie, inteliģentākie cilvēki. tie ir tādi, kuri dzīvē netiecas sasniegt ko vairāk, kuriem pietiek saņemt mazo summiņu un pārējo nodzert, tie, kuriem nepietiek intelekta, lai apgūtu jaunas zināšanas, lai spētu tikt tālāk un arī studenti, kuriem prātā ir mūžīgie tusiņi... Daudz tādu, jā, bet kā jau teicu- var starp tiem atrast arī ļoti kārtīgus un jaukus cilvēkus.

  1.  1 0

  Odium77 7 (44056)3412 5 g  

  kaukur jau kaukas ir, bet nu nja, atrast ļoti grūti.

Līdzīgie jautājumi

 • Nu tad jautājums zinošākajiem pozu zinātājiem :D :D :D
  a nafig tev taadu pozu palasi labaak par shitaam...
  “Sviestmaizīte”

  Reklāma

  Mīļākā poza: klasiskā, “misionāru poza”: viņš – virspusē, tu – apakšā.

  Viņš mīl tevi piespiest ar savu ķermeni, kad tu esi horizontālā pozā uz muguras. Vispār sanāk tipiska “sviestmaizīte”, kur starp viņa ķermeni un gultu esi tu – “pildījums”. Viņš varbūt pats to neapzinās, ka viņu uzbudina atrašanās virspusē, un tātad – komandiera loma. Šai brīdī viņam parasti tīk iekosties tavā auss ļipiņā vai ar kaislīgu skūpstu piezīsties tev pie kakla.

  Diagnoze. Ja viņš kustas žigli kā trusītis, ātri gūstot baudu un tad paveļoties uz sāniem – tas nozīmē, ka viņš ir ļoti greizsirdīgs, alkatīgs, ar tieksmi uz ātru apmierinājumu un vispār ir slikts mīļākais. Viņam bieži sāp galva, mugura jostasvietā (krusti), viņš daudz smēķē, mīl iedzert, viņa elks ir Džims Kerijs.

  Ja viņš kustas lēni, skaļi pūš un daudz svīst, bet tu jau vairs nezini, kur likties, lai tikai viss ātrāk beigtos, - tas ir problemātisks eksemplārs, kuram trūkst pašpārliecinātības. No viņa tu nesagaidīsi meitenēm tik svarīgos vārdiņus: “man ir tik labi ar tevi, pelīt,” vai tik lielisko: “mīlulīt, tu nu gan esi forša”. Viņš nav spējīgs uz varoņdarbiem un eksperimentiem.

  “Ērzelis”

  Mīļākā poza: “sunīšu stilā” vai “romiešu zirdziņš”. “Kucīte” vai “ķēvīte” – tā esi tu, protams. Bet viņš – “tēviņš”, “ērzelis” vai “savaldītājs”.

  Tu centies viņu apseglot, bet viņš to vien gaida, lai iekārtotos aizmugurē. Iespējams, viņš iepļaukā tevi pa dibenu un rauj aiz matiem.

  Diagnoze. Ja viņš “mīl” strauju “iekšā-ārā”, ar spēku, klusējot un bargi, kā ģenerālis, kurš ieņēmis par katru cenu sabombardēt ienaidnieku, - saturies! Tev priekšā (pareizāk, aizmugurē) atrodas bīstams cilvēks ar pagātni. Šim tipam ir svarīgs “uzvarā” gūtais kaifs: partnere ir nospiesta četrrāpus. Taču viņš ir spējīgs ar visu savu “ērzeļa” dvēseli mīlēt savu “sunīti”. Tā mīlēt, ka dzīve no viņa mīlas skavām neizrausies.

  Cita šīs pozas cienītājs ir romantiķis, kurš dievina variācijas par tēmu “pagrozīt gurnus”, pakustināt tos pa labi un pa kreisi, vēzējot rokas kā spārnus, dziedāt, pieņemsim, “Ave Maria”. Tas var izrādīties interesants personāžs seksuāliem sakariem, taču īsts gļēvulis, kurš baidās paskatīties acīs sievietei. Viņš dievina darīt “to” ļoti bieži, ar dažādām sievietēm. Tas ir sieviešu dupsīšu kolekcionārs, jo pēcpuses “nerunā”, atšķirībā no lūpām un acīm. Tā taču vienkāršāk. Romantiķis nemīl grūtības, bēg no atbildības. Ēd šokolādi, dzer stiprus dzērienus, spēlē azartspēles.

  “Estēts”

  Mīļākā poza – tās var būt vairākas, taču visām ir raksturīgi neiedomājami akrobātikas elementi ar visādiem papildus smalkumiem. Tas ir, visas, izņemot tradicionālās.

  Seksuālo attiecību laikā viņš mēģina tevi sasiet “mezglā”, tīko apsēdināt tevi “lotosa” pozā, izstiept špagatā, sarīkot eksistenciālus seksuālos eksperimentus.

  Diagnoze. Kā likums, šis estēts, kurš ilgojas pēc tantriskā seksa augstumiem, klausās alternatīvo mūziku, bieži vien nezina, ko īsti vēlas no dzīves. Patiesībā, vienīgais, ko viņš īsti vēlas, ir aizbēgt no garlaicības, tradīcijām un... dvēseliskas tuvības. Tāpēc ka viņš ir neticami egocentrisks, godkārīgs un ambiciozs. Viņa visuma centrs ir viņš pats. Ja izlemsi palikt kopā ar viņu – negaidi uzmanības pierādījumus, gādīgas rūpes un maigumu no viņas puses, un esi gatava izpildīt viņa iegribas, tai skaitā arī seksuālās. Vienīgā priekšrocība - neticams tīrīgums.

  “Dresētājs”

  Mīļākā poza: “kaķis kokā” – jūs abi esat stāvus, un tu viņā karājies, aptvērusi ar kājām viņa vidukli.

  Viņš satver tevi, “uzkarina” uz sevis un sāk intensīvi kustēties. Viņš dara to dedzīgi, ar Tarzāna cienīgiem izsaucieniem. Viņš to var darīt pie liela spoguļa, lai patīksminātos par sevi. Jā, pirmkārt jau par sevi. Un pēc tam arī par tevi, ja tev ir skaista figūra.

  Diagnoze. Pusjucis narciss. Visbiežāk tādi nodarbojas ar kultūrismu, fitnesu, tenisu. Ar kultūrismu parasti iet nodarboties cilvēki ar kompleksiem, kas sākotnēji nav pamierināti ar savu izskatu, pēc tam viņi kļūst pārmēru iemīlējušies sevī, jūsmojot par katru izspiedušos muskuli. Viņš ir neticami poligāms, nespēj baudīt attiecības ar vienu vai pat divām sievietēm, viņam vienlaicīgi nepieciešams kāds ducis skaistuļu. Viņš piespiedīs tevi izkarināt dzīvoklī viņa kailfoto, izteikt viņam komplimentus, ēst kopā viņa olbaltumvielām bagāto pārtiku, kas nepieciešama kultūristiem. Tādi kā viņš klausās smago roku, nelieto alkoholu un nesmēķē. Tas gan ir pluss. Taču no pastāvīgās slodzes uz jostasvietu, viņa iecienītās pozas dēļ, šim biedram var būt problēmas ar mugurkaulu, un viņš var ciest no aizcietējumiem.

  “Kliņģeris”

  Mīļākā poza: uz sāniem.

  Viņš apveļ tevi uz sāniem, noguļas aiz muguras, piespiežas un “iekļaujas” tava ķermeņa izliekumos. Sanāk “kliņģerītis”. Gandrīz tas pats sanāk, ja viņš pagriež tevi ar seju pret sevi. Viņš izbauda lēnu un dziļu iekļūšanu tevī, cieši apskauj un kaut ko čukst.

  Diagnoze. Viņš radis pie siltiem pīrādziņiem un mīkstām mājas čībiņām, lēna dzīves ritma un lai viss būtu “pa plauktiņiem”, lai arī orgasms pienāktu laikā un seksuālajā saskarsmē viss būtu iepriekš paredzams. Šis ir garlaicīgs memmesdēļiņa tips. Tik liels nūģis kā Karls Markss “Kapitāla” rakstīšanas laikā. Ja liktenis jūs savedīs kopā, tev būs lemta dzīve, kas izplānota pa stundām, pa retam ar seksu uz sāniem.

  “Universālais”

  Mīļākā poza: viss!

  Viņš ir unikāls – bezkaunīgs kā huzārs un laipns kā aristokrāts; rupjš un mīlīgs; nekaunīgs un kautrīgs; neprognozējams.

  Diagnoze. Tieši tāds vīrietis ir universālais mīļākais. Viņa lielākā kaislība ir sagādāt baudu sievietei. Viņš gan viņu apmierinās, gan arī par sevi padomās. Kādu pozu likt lietā, tam vairs nav tik lielas nozīmes.

  Ja viņš tevi mīl, būs gatavs iet caur uguni un ūdeni tevis dēļ. Tiesa, uz ilgu laiku viņu nepieturēsi – apkārt taču ir tik daudz pielūgsmes vērtu objektu...

  aaaa ja pats zini lielās veras pozu ..beigu beigās tak padalies ar citiem ar....
 • Vai zināji ka, Gājis bojā viens no Latvijas labākajiem drifta braucējiem Lapāns?
  Jā, diemžēl...
 • Kā tu vērtē valdības šābrīža attieksmi pret savas valsts iedzīvotājiem?
  pilnīgs piiii... tā kā paši būtu gudrie, bet pārējie aunu bars... kaut kā nevilšus galvā uzausa atmiņas par grāmatu "Dzīvnieku ferma"
 • Vai Rīgā dzīvojošo raksturā un uzvedībā ir manāmas atšķirības no pārējās Latvijas iedzīvotājiem?
  un vēl kā...nez kāpēc 90% rīdzinieku, ar ko ir nācies kontaktēties ,uzskata sevi par pasaules nabām,jo viņi redz,ir no Rīgas.Smieklīgi.Paradoksāli,bet daudzi vēl  uzsver-es esmu no Rīgas!Nu un?Kaut no Daugavpils!Man tas liekas tizli.
 • Kāpēc jaunākos bērnus vienmēr pielīdzina vecākajiem bērniem ģimenē?
  Tāpēc, ka vecākie bērni šķiet pieredzējušāki un prātīgāki. Manā skatījumā pilnīgi garām, jo katrs tak ir individuāls un neatkārtojams. Nebūtu interesanti, ja visi bērni uzvestos un izskatītos vienādi.
 • Veikalos strīdaties ar pārdevējiem? Iemesli? Rezultāti? Tirgū par cenām kaulējaties?
  nestrīdos,nekaulējos,dusmīgi situ ar kāju pa zemi kā maziņš satrakojies bērns
 • Savādi - Rīgā ar 731672 iedzīvotājiem ir tikai viena "Rīgas Ūdens" mašīna kas izvadā dzeramo ūdeni. Vai esam optimisti?
  tu droshvien tikko pkadam padevi ideju jaunam biznesa :D
 • Uzraksti vienu argumentu, kāpēc Latvijas iedzīvotājiem būtu jāapzinās, cik nozīmīgi ir saglabāt upes pērļgliemenes! Pamato savu viedokli
  1. Priekš tiem, kam sapratne neiet tālāk par Dabas Mātes ieliktajiem refleksiem ēst, d..t un vairoties  - īsi un konkrēti!
  - Līdzināties! Mierā! Izpildīt!    Bern Convention (Appendix III) and the EU directive 92/43/EEC (II and V Appendices).
  2. Tā kā mēs Māti Dabu esam paspējuši izkropļot līdz stāvoklim "apkārtējā vide" , tad upju pērļgliemene ir, pirmkārt, kolosāls dzīvs piesārņojuma indikators (viņa ir ļoti jūtīga pret dažiem ķimiskiem elementiem/savienojumiem - cilvēku radītiem, protams).
     Otrkārt, ekosistēmā viss ir cieši saistīts ar vairāk vai mazāk "redzamām" saitēm. Vienas sugas iznīkšana "velk" aiz sevis virkni citu izmaiņu.
  3. Īsti neatbildot, bet vienkārši salīdzinājumam un pārdomām, pieņemsim , ka sugas ir cilvēki, dažādas tautības/nācijas. Iedomājoties, ka gliemene ir  
      latvieši.. vai krievi .. vai vienalga - nu izmirs, nu un tad!? Un Lielā Pasaule iekritīs dziļā depresijā!?    Protams, ka nē. Nospļauties..
  Cilvēks ir pārāk daudz iznīcinājis, izpostījis - un vienkārši, KLUSĒJOT UN NEMEKLĒJOT ARGUMENTUS - pasargāt, saglabāt to, kas palicies, sniegt palīdzīgu roku, kam tas vajadzīgs. Ja redzi, tad vienkārši PALDIES!, ka neizbauroji pa visu pasauli, ka nesabradāji, ka ar debīla gandarījuma sejas izteiksmi neaizstiepi mājās, bet vienkārši atstāji to tur, kur redzēji.
 • Kas Ziemassvētkos un pa Jauno gadu staigā iedzēries un viņam vienmēr sievišķis ir blakus
  Ded moroz :)
 • Vai jūs vienmēr esat godīgs pret sevi un apkārtējiem ?
  pret sevi toch esmu godiigs :) a par parejiem vienalga =).. esmu egoists :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system