Labākā atbilde

Atbildes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4616 7 g  

  Nezināju. Lapānu arī nezināju.  

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3816 7 g  

  Ai, nē, kaut kā laikam palaidu garām... =/

  1.  0 0

  weronika800 6 (18518)3511 7 g  

  nē,tādām liet''am īpaši nesekoju ,un ziņas ar palaidu garām  

  1.  0 0

  MadMarko (37) 4 (2123)49 7 g  

  aga,dr lasiju

  1.  0 0

  ivan_drago 2 (265) 7 g  

  bet ka gaja boja?

  1.  0 0

  Rigas puika (29) 6 (13191)51759 7 g  

  Nope, Nezināju, teļļuku neskatos, ja tur ta ziņa bij'
  Jāa..žēl jau un skumji ka tā

  1.  0 0

  ullas 6 (11888)3412 7 g  

  Neko par to nezinu

Līdzīgie jautājumi

 • Vai nav zudusi uzticība pret Latvijas likumsargiem, ja skatās uz pēdējiem notikumiem, kas jau seko viens pēc otra..?
  nekad nav bijusi uzticība "likumīgajiem zagļiem".
 • Nu tad jautājums zinošākajiem pozu zinātājiem :D :D :D
  a nafig tev taadu pozu palasi labaak par shitaam...
  “Sviestmaizīte”

  Reklāma

  Mīļākā poza: klasiskā, “misionāru poza”: viņš – virspusē, tu – apakšā.

  Viņš mīl tevi piespiest ar savu ķermeni, kad tu esi horizontālā pozā uz muguras. Vispār sanāk tipiska “sviestmaizīte”, kur starp viņa ķermeni un gultu esi tu – “pildījums”. Viņš varbūt pats to neapzinās, ka viņu uzbudina atrašanās virspusē, un tātad – komandiera loma. Šai brīdī viņam parasti tīk iekosties tavā auss ļipiņā vai ar kaislīgu skūpstu piezīsties tev pie kakla.

  Diagnoze. Ja viņš kustas žigli kā trusītis, ātri gūstot baudu un tad paveļoties uz sāniem – tas nozīmē, ka viņš ir ļoti greizsirdīgs, alkatīgs, ar tieksmi uz ātru apmierinājumu un vispār ir slikts mīļākais. Viņam bieži sāp galva, mugura jostasvietā (krusti), viņš daudz smēķē, mīl iedzert, viņa elks ir Džims Kerijs.

  Ja viņš kustas lēni, skaļi pūš un daudz svīst, bet tu jau vairs nezini, kur likties, lai tikai viss ātrāk beigtos, - tas ir problemātisks eksemplārs, kuram trūkst pašpārliecinātības. No viņa tu nesagaidīsi meitenēm tik svarīgos vārdiņus: “man ir tik labi ar tevi, pelīt,” vai tik lielisko: “mīlulīt, tu nu gan esi forša”. Viņš nav spējīgs uz varoņdarbiem un eksperimentiem.

  “Ērzelis”

  Mīļākā poza: “sunīšu stilā” vai “romiešu zirdziņš”. “Kucīte” vai “ķēvīte” – tā esi tu, protams. Bet viņš – “tēviņš”, “ērzelis” vai “savaldītājs”.

  Tu centies viņu apseglot, bet viņš to vien gaida, lai iekārtotos aizmugurē. Iespējams, viņš iepļaukā tevi pa dibenu un rauj aiz matiem.

  Diagnoze. Ja viņš “mīl” strauju “iekšā-ārā”, ar spēku, klusējot un bargi, kā ģenerālis, kurš ieņēmis par katru cenu sabombardēt ienaidnieku, - saturies! Tev priekšā (pareizāk, aizmugurē) atrodas bīstams cilvēks ar pagātni. Šim tipam ir svarīgs “uzvarā” gūtais kaifs: partnere ir nospiesta četrrāpus. Taču viņš ir spējīgs ar visu savu “ērzeļa” dvēseli mīlēt savu “sunīti”. Tā mīlēt, ka dzīve no viņa mīlas skavām neizrausies.

  Cita šīs pozas cienītājs ir romantiķis, kurš dievina variācijas par tēmu “pagrozīt gurnus”, pakustināt tos pa labi un pa kreisi, vēzējot rokas kā spārnus, dziedāt, pieņemsim, “Ave Maria”. Tas var izrādīties interesants personāžs seksuāliem sakariem, taču īsts gļēvulis, kurš baidās paskatīties acīs sievietei. Viņš dievina darīt “to” ļoti bieži, ar dažādām sievietēm. Tas ir sieviešu dupsīšu kolekcionārs, jo pēcpuses “nerunā”, atšķirībā no lūpām un acīm. Tā taču vienkāršāk. Romantiķis nemīl grūtības, bēg no atbildības. Ēd šokolādi, dzer stiprus dzērienus, spēlē azartspēles.

  “Estēts”

  Mīļākā poza – tās var būt vairākas, taču visām ir raksturīgi neiedomājami akrobātikas elementi ar visādiem papildus smalkumiem. Tas ir, visas, izņemot tradicionālās.

  Seksuālo attiecību laikā viņš mēģina tevi sasiet “mezglā”, tīko apsēdināt tevi “lotosa” pozā, izstiept špagatā, sarīkot eksistenciālus seksuālos eksperimentus.

  Diagnoze. Kā likums, šis estēts, kurš ilgojas pēc tantriskā seksa augstumiem, klausās alternatīvo mūziku, bieži vien nezina, ko īsti vēlas no dzīves. Patiesībā, vienīgais, ko viņš īsti vēlas, ir aizbēgt no garlaicības, tradīcijām un... dvēseliskas tuvības. Tāpēc ka viņš ir neticami egocentrisks, godkārīgs un ambiciozs. Viņa visuma centrs ir viņš pats. Ja izlemsi palikt kopā ar viņu – negaidi uzmanības pierādījumus, gādīgas rūpes un maigumu no viņas puses, un esi gatava izpildīt viņa iegribas, tai skaitā arī seksuālās. Vienīgā priekšrocība - neticams tīrīgums.

  “Dresētājs”

  Mīļākā poza: “kaķis kokā” – jūs abi esat stāvus, un tu viņā karājies, aptvērusi ar kājām viņa vidukli.

  Viņš satver tevi, “uzkarina” uz sevis un sāk intensīvi kustēties. Viņš dara to dedzīgi, ar Tarzāna cienīgiem izsaucieniem. Viņš to var darīt pie liela spoguļa, lai patīksminātos par sevi. Jā, pirmkārt jau par sevi. Un pēc tam arī par tevi, ja tev ir skaista figūra.

  Diagnoze. Pusjucis narciss. Visbiežāk tādi nodarbojas ar kultūrismu, fitnesu, tenisu. Ar kultūrismu parasti iet nodarboties cilvēki ar kompleksiem, kas sākotnēji nav pamierināti ar savu izskatu, pēc tam viņi kļūst pārmēru iemīlējušies sevī, jūsmojot par katru izspiedušos muskuli. Viņš ir neticami poligāms, nespēj baudīt attiecības ar vienu vai pat divām sievietēm, viņam vienlaicīgi nepieciešams kāds ducis skaistuļu. Viņš piespiedīs tevi izkarināt dzīvoklī viņa kailfoto, izteikt viņam komplimentus, ēst kopā viņa olbaltumvielām bagāto pārtiku, kas nepieciešama kultūristiem. Tādi kā viņš klausās smago roku, nelieto alkoholu un nesmēķē. Tas gan ir pluss. Taču no pastāvīgās slodzes uz jostasvietu, viņa iecienītās pozas dēļ, šim biedram var būt problēmas ar mugurkaulu, un viņš var ciest no aizcietējumiem.

  “Kliņģeris”

  Mīļākā poza: uz sāniem.

  Viņš apveļ tevi uz sāniem, noguļas aiz muguras, piespiežas un “iekļaujas” tava ķermeņa izliekumos. Sanāk “kliņģerītis”. Gandrīz tas pats sanāk, ja viņš pagriež tevi ar seju pret sevi. Viņš izbauda lēnu un dziļu iekļūšanu tevī, cieši apskauj un kaut ko čukst.

  Diagnoze. Viņš radis pie siltiem pīrādziņiem un mīkstām mājas čībiņām, lēna dzīves ritma un lai viss būtu “pa plauktiņiem”, lai arī orgasms pienāktu laikā un seksuālajā saskarsmē viss būtu iepriekš paredzams. Šis ir garlaicīgs memmesdēļiņa tips. Tik liels nūģis kā Karls Markss “Kapitāla” rakstīšanas laikā. Ja liktenis jūs savedīs kopā, tev būs lemta dzīve, kas izplānota pa stundām, pa retam ar seksu uz sāniem.

  “Universālais”

  Mīļākā poza: viss!

  Viņš ir unikāls – bezkaunīgs kā huzārs un laipns kā aristokrāts; rupjš un mīlīgs; nekaunīgs un kautrīgs; neprognozējams.

  Diagnoze. Tieši tāds vīrietis ir universālais mīļākais. Viņa lielākā kaislība ir sagādāt baudu sievietei. Viņš gan viņu apmierinās, gan arī par sevi padomās. Kādu pozu likt lietā, tam vairs nav tik lielas nozīmes.

  Ja viņš tevi mīl, būs gatavs iet caur uguni un ūdeni tevis dēļ. Tiesa, uz ilgu laiku viņu nepieturēsi – apkārt taču ir tik daudz pielūgsmes vērtu objektu...

  aaaa ja pats zini lielās veras pozu ..beigu beigās tak padalies ar citiem ar....
 • Iemesli kāpēc Komunālie dzīvokļi IR vienmēr ar iedzīvotājiem - ne tiem labākajiem?
  ko var gribēt par mazām naudām,protams apkārt vienas padibenes būs kam kārtība/tīrība/cieņa pret otru būs sveša
 • Ko jūs domājat par ātrajiem braucējiem Rīgas ielās?
  Atkarīgs no tā kas sēž pie stūres.
  Teiksim, ja tas ir auns kas vakar dabūja vadītāja apliecību un tagad iztēlojas,
  ka piedalās rallijā pa sahāru tad tādus močīt vajag.
  Bet, ja pie stūres ir teiksim cilvis ar kādiem 20 gadiem braukšanas stāžu un ne tikai domā,
  ka prot braukt, bet tā arī ir, nu tad neko.
  Loģiski, ka vadila ar pieredzi var izvētēt kur var atļauties pavizānāties ātrākt un kur to darīt nevajag.
 • Jautājums auto braucējiem!!!! (sk.iekšā)
  nu ja, lai polichus pasargaatu aizliedza toneet visus stiklus, a jebkursh kursh veelas var sac=vam melnajam subaaram sakraameet mirgalkas, un visus paareejos specefektus, un dreebes var uzvikt jebkursh, taakaa brauceeji sanaak galiigi neaizsargaati pret huligaaniem.
 • Kuri ir labākie auto vadītāji pasaukē,bez sacīkšu braucējiem ?
  Lai nu kā - vīrieši vislabāk to ātrumu pārvalda. Es par jums
 • Auto braucējiem-esi kādu dzīvu būtni sabraucis/notriecis-nelaiķi nones malā vai aizbrauc tālāk?
  es tā ar pirmo sievu iepazinos
 • Vai Rīgā dzīvojošo raksturā un uzvedībā ir manāmas atšķirības no pārējās Latvijas iedzīvotājiem?
  un vēl kā...nez kāpēc 90% rīdzinieku, ar ko ir nācies kontaktēties ,uzskata sevi par pasaules nabām,jo viņi redz,ir no Rīgas.Smieklīgi.Paradoksāli,bet daudzi vēl  uzsver-es esmu no Rīgas!Nu un?Kaut no Daugavpils!Man tas liekas tizli.
 • Tev telefonam visiem zvanītājiem ir viens signāls - vai ir ar kāds, kuram ir melodija īpaši viņam?
  Īpašajiem cilvēciņiem, īpašās melodijas...
 • Esi viens no Latvijas patriotiem? Kāpēc?
  Bet protams..
  Kapēc???:O Tapēc,ka esmu tās pilsone..Mīlu Savu dzimteni,lai cik ...............nebūtu valdība!!!
  Bet valsti, cienu un mīlu


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system