Labākā atbilde

  1.  0 0

  mminna 6 (8661)41942 9 g  

  www.inbox.lv
  www.krabjiem.lv
  :D:D:D:D

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Kādas ir retas un interesantas profesijas?
  pulksteņmeistars
 • Kādas vēl interesantas abriviatūras zini? - >
  HCL
  Hard core lesbian
 • Vai zinat kādas interesantas pasākumu spēles, kuras var spēlēt ar klasi?
  ir viena laba izjokošanas spēle! Karoč vajag mazu krēsliņu (tādu uz kura var apstāties viens cilvēks, beķim jābūt ļoti zemam), meiteni, divus stiprus puišus un šalli vai lakatu ar ko aizsiet acis...

  Triks ir tāds ka divi puiši paceļ izjokojam no zemes tikai kādu centimetru un meitene kurai izjokojamais ir uzlicis roku uz galvas lēnām tupjas! Izjokojamajam būs sajūta ka viņu paceļ ļoti augstu. tas jāsaka lai viņš atlaiž roku no galvas. tad kad atlaiž tad saki lec! viņam ir jālec... atceris ka viņš domā ka ir ļoti augstu un baidīsies! un tas tikai būs skats kad viņš teiks nē man bail, bai pirms leciena iesēdīsies dziļi ceļos lai sagatavotos lekt no liela augstuma! ir arīvarianti ka noraus uz aci! tikai atceries ka nedrīkst celt augstu tikai nedaudz no zemes!
  ja gribi izjokot vairākus cilvēkus, neļauj viņiem redzēt kā izjoko citus!
  Labu veiksmi!
 • ko tu domā par filmam ar vairakam daļām, ir interesantas?
  atkarīgs no filmas...
  Gredzenu pavēlnieka triloģija bija interesanta. arī Oušena bandas un Borna visas 3 daļas patika.
  Matrix man kaut kā ne visai.
 • Kaadas, interesantas speeles juus zinaat??
  Visvienkāršākās paslēpes vai banālā pudeles griešana, un pat kārtis, attiecīgi pareizajā kolektīvā var būt pietiekami interesantas....
 • Kādas ,tavuprāt, izskatās interesantas kontaktlēcas?
 • Iesakiet, kā šīs tēmas padarīt interesantas klausītājiem!?
  Freda... Šīs tēmas jau pašas par sevi ir interesantas!!!! tas tiešām ir grūts uzdevums, neteikšu ka impossible mission, bet nu... 1.tēma vienkārši liek klusu novaidēties :D, 2.tēma - sorry, ātrumā neko nevaru izdomāt. Varbūt kā ieteikums izstrādāt publiskos seminārus pa tēmu: "Kā atmazgāt valsts naudu?"  
  Oki, drusku uzdramatizēju. Negribu runāt par negatīvo šovakar (latviešu meiteņu lielo popularitāti pornobiznesā, vergu "statusu, valstpiederīgo izdarīto pieaugošo administratīvo un kriminālpārkāpumu statistiku ārpus Latvijas robežām utt. - tas arī veido to tēlu). Pozitīvais - mūsu lojalitāte (maigi izsakoties), centība ES normatīvu izpildē, esam pirmie parakstījuši ACTA  O! , gribu pieminēt Vairu Vīķi-Freibergu, piemēram, kaut diplomātiski toleranti p/// Francijas prezidentu (tas ir bez ironijas - to ļoti pozitīvi novērtēja pats Francijas prezidents, JO, radija patīkamu pārsteigumu   , ka latviešiem, IZRĀDĀS, ir IESPĒJAMS MUGURKAULS!, ka neesam vnk dr...mi d..ā līdēji! Paldies viņai par šo! Var pieminēt, ka Latvija ir NATO dalibvalsts, oki, man tā plotika riebjas, mainam tēmu -  viennozīmīgi Tev jāpiemin Raimonds Pauls (kā viņam izgāja ar viņa godīgi nopelnīto naudiņu.... moš nevajag), jo viņa darbi pazīstami un joprojām populāri visa pasaulē, pat tālajā Japānā), tālāk  -sports  - nu te vari pameklēties pa netu - ātrumā - noteikti - Serģu ģimene, Rasmanis, Vinters, mūsu hokejisti, utt. - tie Tev noteikti jāpiemin, jo tie ir cilvēciņi, kas VIENNOZĪMĪGI ir pucējuši mūsu valsts tēlu pasaulē. (te to sarakstu var pildināt vēl un vēl), noteikti vajag minēt mūsu slavenos ražotājus -"Laima" , Latvijas Balzams", "Brivais Vilnis", "Liepājas Metalurgs", "Rīgas Elektromašinbūves rūpnica", AirBaltic, Latvijas Kuģniecība un citi. Tad vēl pārlecot uz kultūru, ja nemaldos, Marija Naumova parādīja labus rezultātus Eirovizijā, hokeja čempionāts Rīgā, Siguldas kamaniņu trase, tūrisma bizness Latvijā (iebraucējiem ir, ko parādīt - daudz skaistu vietu, muzeju utml.). Kaut padomju laikos, bet tomēr, mēs varam lepoties ar visā pasaulē populārā medikamenta "remanatdīns", orģinālas sintēzes atklājējiem  Jāni Poli un Ilzi Gravu un viņu vadīto grupu.
  Viss, pietiks, ceru, domu gājienu saprati. Atliek vien piemeklet vēl papildus materiālus, kuri papilnam tīmeklī, smki noformēt pa nozarēm un aaiziet.
  par otru daļu,. piedod-galīgi nav mana stirpā puse.
  It kā īsti neatbildēju - kā tad INTERESANTI... domāju, pietiks ar to, ka skatīsies uz auditoriju, nevis tikai iedursi degunteli papīrā vai projicētajā slaidā. RUNĀ AR AUDITORIJU! ;) +varbūt manā lējumā ir kāds faktiņš, kuru neesi pieminējusi savā darbā, un kuru nezin "Tavējie".
 • kautkadas domas sodien visiem interesantas un prats nesas uz.....
  es te ņepričom!  Nevajag visus pīt te iekšā! :p
 • Kuros veikalos meklēt interesantas dāvanas?
  Tiimari, t/c Origo
  HobbySet veikalā Dzirnavu100. hobbyset.lv


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system