Atbildes

  1.  0 0

  MartiniXX 2 (346)13 11 g  

  varbut slikts spilvens... ka galva sap vai ari naw pierasts pie jauna dzivolka vai ari ir smacigs gaiss iesaku atvert logu pirms gulet ieshanas :)

  1.  0 0

  archeens (29) 4 (1619)26 11 g  

  Vajadzētu pārbaudīt vai neguli uz āderes, no tā var būt vairākas sekas, bez miegs, galvas sāpes, no rīta pamodies nervozs. Āderes varēja konstatēt ar diegā iesietu sudraba gredzenu, bet nēsmu īsti pārliecināts, pēc kā sprieda vai tur ir āderes. Pamēģini pārvietot gultu uz citu izabas malu.

  1.  0 0

  Sinder 1 (109) 11 g  

  Pārvācies atpakaļ :D

  Nu jā varbūt vainīgi vairāki faktori, temperatūras  atšķirības, gaisa sausums, ādere, vai varbūt apkārt daudz ieslēgtas elektroierīces... āderi pārbauda - iesien diegā sudraba gredzenu, un nekustīgi tur roku, virs vietas kur gribi noteikt vai ir ādere... ja gredzens stāv nekustīgi, tad āderes nav, ja tas sāk nedaudz riņkot, tātad ādere... :)

  1.  0 0

  maxd 4 (1929)24 11 g  

  jāpārbīuda gulta uz citu pusi. vai vismaz jānoguļas otrādi. iespējams zem gultas ir spēcīga ādere. to varētu mazināt paliekot zem tās spoguli vērstu uz leju. bet labāk izvēlēties citu istabas nostūri, kur tās intensitāte ir mazāka vai nav vispār. pats istabas iekārtojums var arī ieteikmēt pašsajūtu. to aptuveni jau jūt, kuras vietas ir jāpamaina. reizēm pat nekas radikāli. vēl varētu būt, ka jaunā gulta ir veidota pēc nepareizām ģeometriskām proporcijām. tādas, kādas ražoja padomju laikos un tagad vēl arī Baltkrievijā, ir ok.

  1.  0 0

  ^SnipeR (29) 3 (696)22 11 g  

  Drosvien ka slikta vide...

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system