Labākā atbilde

  1.  0 0

  marcis-m (32) 7 (39313)31363 7 g  

  Katru dienu pa mazam Paint.NET v3.5.8

Atbildes

  1.  0 0

  leuw 5 (3867)125 7 g  

  Nē, bet esmu lietojusi.

Līdzīgie jautājumi

 • Esi kautkad taisījis/usi programmu uzstādīšanas/lietošanas pamācības?
  Noup, bet viss vēl priekšā..
 • Apstrīdot tos uzskatus - 2?
  Kamdēļ tad būtu "jāaplauž"? Katrs cilvēks ieņem kopējā murskulī to vietu/nišu, kādu ieņem. Protams, gribas, lai tjipamerlinmonro:D iemīlas līdz ausīm, paklausīga, iztapīga kā suņuks, visu mūžu skatās uz savu vīrietivaivīreli ar apbrīnas un sajūsmas atplestām ačelēm. Nu nabūs tā, draugs, nabūs! Pieņem šo skarbo faktu kā aksiomu un viss. Nebūs skaistu, gudru sieviešu, karu -  nebūs konkurences, nebūs cīņas, nebūs progresa. Protams, tagad sabiedrība , pateicoties visādām tjipa Margareth Songer utml., manā skatījumā ir spēcīgi deģenerējusies, zuduši principi, tikumība, kaut arī tas, protams, ir ļoti subjektīvi, jo mēs redzam to, ko redzam sava deguna priekšā, un mēs redzam baueru sugu, kurai iedeva 20 gadus iespēju būt saimniekiem savā zemē, bet tā kā gadsimtiem iekodēts tupēt kādam pakaļā, tad nu attiecīgs rezultāts.
  Es Tev varu pateikt vien to pašu, tikai citiem vārdiem - katrs atrod sev to, ko spēj "pacelt" . Gribēt var daudz, bet jabūt arī varēšanai. Ja Bārbijai ir vēl arī smadzenes, viņa ies tālu. Katram laimes izpratne ir savādāka. Ja "pārstrebs" - dzīve izmācīs (mums tas nav jādara), noliks attiecīgā vietā.
  Kaut, protams, ne jau visas "Bārbijas" ir stervas , smadzeņu čakarētājas utml.. Man daudz pazīstamas fantastiskas, skaistas sievietes, kas nemaukojas, dzīvo ģimenes dzīvi, visiem labi, visiem prieks. Vnk Tev kaut kāds smags gadījumas pagadījies. :) Nemeklējiet laimi dvēseļu svalkās, internetšrotos, tas mazinās jūsu vilšanos un sāpju varbūtību.
  Lasi Freidu. Vai arī pieņem musulmaņticību un dodies uz Austrumiem - tur viss čotka - Bārbijas visas parandžās, nepareizi palūrēja uz citu tēviņu vai no rīta nepaklanījās - galvu nost un miers mājās!  
 • Apstrīdot tos uzskatus?
  cik nozheelojams stereotips ka tikai smukaas un smukie ir labaki nekaa tie nesmukie un nesmukaas. taa nav..
  kaa cilveeku var veerteet peec izskata?
  es nekad nevienu savu draugu neesmu veerteejusi peec izskata jo kaa jau tu saki man ir svariigi kaada ir cilveeka ieksheejaa daba.. parasti tie visi super smukie modelji un super smukaas cacas ir pieradusas ka vinjaam skrien pakalj taapeec ir tik nenormaali iedomiigas ka liekas ka parastiem cilveekiem tieshaam ar taadiem cilveekiem nebuus kopaa..
  un vispaar.. kaads tad ir tas skaistuma etalons? blondi mati lielas kruutis un nenormaali tieva? psc...
  esmu redzeejusi daudz taadus paariishus no kuriem viens ir ir tas gliitais un otrs nav tas gliitais.. taaakaa nav taa ka cilveeki veertee otru peec izskata.. svariigi ir tas kas cilveekam ir iekshaa :)
 • Vai Tevi kādreiz ir `apstrādājis` kabatzaglis?
  Man bijušajai kursabiedrenei trolejbusā no kabatas izvilka mobilo, viņa to juta un sacēla traci, bet zagli neizdevās atšifrēt, jo kad viņa palūdza kādam piezvanīt uz viņas numuru, lai pēc signāla varētu noteikt, kuram cilvēkam viņas telefons ir kabatā, tad viņas mobilais jau bija izslēgts.
 • vai bieži apstrīdat priekšnieka teikto????
  Jā, kādreiz kasījos, cīnījos par savu taisnību un principiem, tad, paejot gadiem, sapratu, ka nav jēgas jāt savas smadzenes un nervu sistēmu, jo alga tāpat nemainās. Tagad esmu veiksmīgi atkratījies no visiem priekšniekiem un pats sev noteicējs. Dažreiz gan sanāk sastrīdēties arī pašam ar sevi !  
 • Ko nozīme, ka draugiem lv kad liek video rāda šito"Šobrīd šis video tiek apstrādāts"?
  Šiem tur "jāpiedzen", "jāsagumza", kā vajag, lai cilvēki varētu skatīt- izmēri, formāts, vīrusi, kļūdas utml.. Es tā domāju, jo pats ievietoju iekš YouTube (tur arī kāds laiciņš aiziet video apstrādei) un "draugos" galerijā ievietoju saiti un viss oki.
 • Cik lielu datu apjomu, smadzenes apstrādā sekundē?
  moš ir kaukādi pētījumi ar precīzāku infu, bet provizoriski, noteikti ka milzīgu. iedomājies cik smags ir video, ar ko smadzenes tiek galā veikli. Katrā ziņā smadzenes salīdzinājumā ar pc ir tas pac kas pc salīdzinājumā ar rokas pulksteni.
 • Par video apstrādāšanas programām. Jautājums apakšā
  Pietiks ar Shortcut to VirtualDub.exe  
 • Kāda programas tiek lietotas fotgrāfiju apstrādē?
  Es arī lietoju FotoFiltre un šobrīd vēl papildus izmantoju Gimp un Picasa iespējas. Šīs programmas labi papildina cita citu. Bet nu visuniversālākais tomēr ir un paliek Paint
 • Ja koka logus (modernos) zem anklāviem apstrādā, tad kāpēc, PVC tāpat skaitās mazāk kvalitatīvi?
  Koks ir koks. Autoklāvs pats par sevi jau nav vēl nekas slikts vai kaitīgs vktml., visu nosaka,. ko tamā koksnē sadzen iekšā. Acīmredzot koka šķiedrai ir savs - mums vajadzīgs, noderīgs īpašību komplekts, kurš nepiemīt plastmasai.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system