Labākā atbilde

  1.  1 0

  haralds (65) 6 (6719)227 11 g  

  arī angļu. Lv->En? apjoms?, tēma?, cenjnjiks?

Atbildes

  1.  0 0

  kasiere2 4 (1792)136 11 g  

  krievu.

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  Varbuut kaads IR!
  Bet taa noteikti neesmu ES! !

  1.  0 0

  normys 5 (3759)124 11 g  

  krievu perfekti, angļu gan nē. Tikai sarunvalodas līmenis.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds būs pareizs tulkojums no krievu uz LV valodu? Palīdziet partulkot lūdzu
  Darba ķermenis Vilsona kamerā ir pārsātināts tvaiks. (2.var.: Par darba ķermeni Vilsona kamerā tiek izmantots pārsātināts tvaiks.) Daļiņa, izlidojot caur šo tvaiku, jonizē ūdens molekulas un notiek momentāna (acumirklīga) tvaika kondensācija pilieniņos daļiņas kustības trajektorijā - trekā.
  Kamera ievietota magnētiskā laukā. Jo lielāks daļiņas ātrums, jo lielāks Lorenca spēks un trajektorija krasāka (ar krasāku liekumu). Daļiņa virzās no augšas uz apakšu. Treks ir daudz "resnāks" (alfa daļiņas ir masīvākas), daudz īsāks (ātri zaudē savu ātrumu), trajektorijas loks ir krasāks (lādiņš ir 2 reizēs lielāks).
 • Kāds būs pareizs tulkojums no krievu uz LV valodu? Palīdziet partulkot lūdzu
  Labdien! Mēs esam kosmētikas ražotāji Latvijā ("latviešu kosmētikas ražotāji" man šķiet ne visai pareizi). Rīgā mums pieder daži veikali. Es vēlētos savos veikalos izgatavot nelielus plauktus maizīšu, kafijas, cepumu pārdošanai. (Priekš) T(t)am ir vajadzīga speciāla atļauja vai licence!? Ja jā, tad pasakiet, kādu procedūru vajag iziet un vai tas ir maksas pakalpojums.
 • Vai jus varetu partulkot "komplānā kustiba" uz krievu valodu? Vai paskaidrot kas tas ir ? :)
  Jūs meklējāt: комплан. Rezultāti 1 - 10 no aptuveni 631. (0,15 sekundes)

  Example

  Послезавтра экзамен (яхууу!) по комплану (КомплЕксный анализ), просмотрел 12 билетов из 34, особенно понравилось содержание 11-го, а называется он так: "Определение одномерного комплексного многообразия, голоморфного отображения, голоморфного неразветвленного накрытия, послойного изоморфизма таких накрытий. Примеры." Когда читаешь эту куйню, с каждой строчкой все веселее и веселее:)) А еще седня папик, когда ужинал, увидел радугу (даже сразу две), позвал меня, и мы как дети смотрели на это чудо природы минут 5 (потом радуга пропала).


  Tātad Komplam - Kompleksā Analize

  Citi augstākās izglītības žargoni un saīsinājumi - > http://forum.swamp.ru/viewtopic.php?p=1794542

  Ja tu varētu pateikt vārdu komplānā nominatīvā (komplāns), kā arī patikt kādā mācību priekšmetā tas radies, tad vis būtu vienkāršāk

  Atradu

  Tev ir kļūda rakstībā, te ir vetne - > http://www.google.lv/search?hl=lv&rlz=1C1GGLS_lvLV295LV303&q=komplāns&btnG=Meklēt&meta=

  Ja vajadzēs, tad partulkošu to

  Akadēmiskā terminu datubāze - kustība - komplāna kustība

  LV komplāna kustība. RU  плоскопараллельное движение. Fizikas terminu vārdnīca. LZA TK Terminoloģija 5 — R., LVI, 1964 ...

  Avots - > http://www.google.lv/search?hl=lv&rlz=1C1GGLS_lvLV295LV303&q=komplāns&btnG=Meklēt&meta=

  Skaties pau pirmo, es pat to nevru va, atbilde bija jau t pat redzama
 • kads zin saitus kur var noka4at jaunako muziku velams gan krievu gan anglju :??
  Mamma GOOGLE.lv saka - download free mp3 vai скачать mp3 un velc pēc sirds patikas!!!
 • var kaut kads partulkot tekstu no krievu valoda?
  Ankh - simbols, kas pazīstams kā ēģiptiešu krusta, no krustojuma ar cilpu, Crookes ANSAT "no krustojuma ar rokturi. Ankh - simbolizē nemirstību. Apvieno krusts (simbolizē dzīvi) un aplis (simbolu par mūžību.) Tās forma var interpretēt kā Rising Sun, kā vienotības pretstati, gan vīriešu, gan sieviešu.
  Ankh simbolizē savienība Osiris un Isis, savienība debesīm un zemi. Zīme tika izmantota hieroglyphs, viņš bija daļa no vārda "labklājība" un "laime".
  Simbols tika piemērots amulets, kas varētu paplašināt dzīvībai uz Zemes, tika apglabāts ar viņu nodrošināt dzīvi citā pasaulē. Galvenā atver nāves vārtiem izskatās ANC. Turklāt amulets attēlojot Anka palīdzēja ar neauglību.
  Ankh - maģisko simbolu gudrību. Jūs varat atrast daudz attēlu dievības un priesteri Ēģiptes pharaohs dienas.
  Tika uzskatīts, ka šo simbolu var pasargāt no plūdiem, tāpēc ir atainota uz kanālu sienām.
  Vēlāk, ANC izmanto Zīlēšana raganām, zīlēšana, dzīšanu.

  Cross krosslet - kas pazīstamas arī kā teitoņu pāri. Četru mazo šķērso termiņš ir četri Gospels. In formā šķībs krustojuma, viņš aicināja krusta St Julian.

  Gamma-cross, vai Gammadion, nosaukti tāpēc, ka tās formas, prizoshedshey no grieķu burts "gamma". Viņš teica simbolizē Kristu kā stūrakmeni no baznīcas. " Bieži vien šāds pāri var redzēt apģērbiem un pareizticīgo baznīcas priesteri.

  Krusts Golgātā - latīņu krustu ir pazīstams kā pacelšanās vai nolaišanās Cross. Tajā attēlots trijos posmos Christian "tikumiem" - ticība (augstāko), Cerība un Labdarība. Viens no visvairāk īss šķērso altāra.

  Grieķu cross - šķērsot visvienkāršākajā formā. Tā vienāda garuma galiem. Šī zīme (quadrata) - lieto kopš aizvēsturiskiem laikiem daudzās dažādās nozīmes - kā simbols saules dievs, dievs lietus, kā simbols, kuru elementiem radīja pasauli: gaiss, zeme, uguns, ūdens. Agrīnās kristietības, grieķu pāri simbolizē Kristu.
  Pie valsts karogu Grieķija, šī krusta, baltā krāsā uz zila fona, pirmo reizi parādījās 1820, simbolizē cīņu pret varu musulmaņu turkiem.

  Dzelzs krusts ir augstākais militārais apbalvojums Vācijā: dzelzs krusta, ierāmētas ar sudraba bārkstis, tika izveidota ar Frederick William Prūsijas III 1.813 laikā ar Napoleona kariem. Laikā Otrā pasaules kara, Hitlers pievienotās nacistu svastika uz krusta, tā oficiāli tika noņemta 1957.
  In heraldika, šo sauc par "formu" vai "Putt" (franču valodā "ķepa"), jo tās formas, kas atgādina četras ķepas.

  Celtic Cross, dažreiz sauc par pārrobežu Jonas vai apaļš krustiņu. Aplis simbolizē sauli un mūžību. Šo pāri, kas parādījās Īrijā-8 gadsimts, iespējams, izriet no "Chi-Rho, monogramma rakstīts grieķu pirmos divus burtus no vārda Kristus. Bieži vien šī starpnozaru ir rotātas ar kokgriezumiem skaitļiem, dzīvniekus un Bībeles ainas, piemēram, attiecas uz cilvēkiem vai upuris Isaac.

  Pāri lapām āboliņš, pazīstams heraldika kā "pāri apakšā. Leaf āboliņš ir simbols Trīsvienību, un Cross izsaka pašu ideju. To izmanto arī, lai atsauktos uz augšāmcelšanos Kristus.
  Cross of Constantine - monogramma, kas pazīstams kā "Chi-Rho", jo forma, kas sastāv no X (grieķu burts "chi") un P (RO), pirmos divus burtus no vārda Kristus grieķu valodā.
  Leģenda stāsta, ka, ka šī ir imperators Konstantīns ieraudzīja krustu debess savā ceļā uz Romu, lai viņa vienlaikus lineālu, bet ienaidnieks Maxentius. Kopā ar krusta, viņš ieraudzīja uzraksts In hoc vinces - "ar šo uzvaru." Saskaņā ar citu leģendu, viņš ieraudzīja krustu sapnis naktī pirms kaujas, bet imperators dzirdējuši balsi: In hoc signo vinces (šajā zīme iekarot). Gan teikas teikt, ka šī prognoze vērsās Constantine kristietībai. Viņš veica monogramma kā savu emblēmu, ievietojot to savā Labarum, imperatora standarta, nevis ērglis. Pēc uzvaras tilta netālu no Romas, oktobris 27 Milviana, 312 padarīja viņu vienīgais imperators. Pēc edikts izdots ļauj izpausme kristīgo reliģiju impērijā, uzticīgs vairs mērķim, un monogramma, kas kristiešiem pirms izmanto noslēpums, kļuva par pirmo vispārpieņemtas simbols kristietības, kā arī plaši pazīstams kā zīmi par uzvaru un pestīšanu.

  Cross Copts pieder koptu baznīca Ēģiptē. Četrus nagus veido nagus izmanto krustā Kristu.

  Saltire ir in heraldika nosaukumu "saltir" un ir veidota kā burts "X", pirmo burtu un vārdu Kristus pareizrakstību grieķu valodā. Arī to sauc mīkla decussata (attēli no romiešu skaitlis 10). Krusts simbolizē dažādiem svētajiem, atkarībā no to krāsa: zelta - St Alban (pirmais Lielbritānijas mocekli), zils vai balts - St Andrew's black - St Osmund, sarkanā - St Patrick's Day.

  Šķērsot ir piecas zelta krusti uz sudraba fona. Šī savstarpējās tika pieņemts simbols Norman iekarotājs of Bouillon Godfrey. Pēc Jeruzalemes atbrīvošanu no musulmaņiem (1099, First Crusade), Godfrey no Bouillon kļuva aizsargs ir svēts svētnīcām un valdnieks Jeruzālemi.

  Krustneši Cross (vai krusts Jeruzaleme) bieži izmanto plīvuri uz altāra. Grand Cross - simbols Kristus, četras nelielas - no četriem evaņģēlijiem autori, visu četru malu pasaules mācībām.
  Pieci krusti savienoti ar vienu rakstzīmi var simbolizē Kristus brūces.

  Latin cross - visbiežāk kristiešu reliģijas simbols rietumu pasaulē. Pēc tradīcijas tiek uzskatīts, ka tas bija no šīs savstarpējās tika atsaukts Kristus, tātad viņa citu nosaukumu - krustu krustā sišana. Raksturīgi, ka pāri ir neapstrādātas koksnes, taču dažreiz ir nosegts ar zeltu, kas simbolizē godu, vai sarkani plankumi (asins Kristus) uz zaļa (koks dzīvi).
  Šī veidlapa ir tik līdzīgs cilvēkam, izstiepa roku, simbolizēja Dievu, Grieķijā un Ķīnā jau ilgi pirms Advent kristietību. Rising no sirds pāri simbolizēja ēģiptiešus laipnību.

  Lorransky pāri, vai šķērsot Lorrana, kam ir divi šķērsvirziena līnijas. Ir ar aizsegā, kas valdīja hercogistes Lorranskim Francijā kopš sākuma 16 gs nosaukumu žetons.
  Žanna d'Arka, kurš bija dzimis netālu Lorrana, iespējams, bija tieši šo pāri par savu emblēmu.
  Šāda veida pārrobežu apstiprināja General Charles de Gaulle 1940.gada jūnijā kā simbols Francijas atbrīvošanās no nacistu okupācijas, kā arī simbolu organizācija "Free France".

  Maltese Cross - kad spēcīgs Order of Knights Hospitaller (ioannitov - dalībnieki no katoļu garīgā ordeņa rīkojums Jeruzalemes Jāņa St, kas dibināta divpadsmitā gadsimta Palestīnā). In trīspadsmitajā gadsimtā, kad kapteinis Raimundo de Puy Order kļuva universāla, jo baznīca pati, kas dalīts ar astoņi (virkni universālu virzieniem telpu) "valodas" lielas valstis feodāls Eiropā. Of St John "bruņinieki Hospitallers nosaukums saglabāti, kā arī: sarkans un balts tērps ar izšūtu zīda astoņstaru cross - simbols šķīstība un astoņi bruņniecisks tikumus. Ribbon zīmogs attēlots pacienta gultas ar to pašu krustiņu galvu un sveces kājām.
  Bruņinieki atbrīvoja Svēto zemi no musulmaņiem (Crusades, 1095-1272).
  Tagad, kad pāri, ko izmanto veselības aprūpes vienību, St John (Anglija).
  "Maltas krusts" - pirmais zīmogs.

  Krusts veltīšana - grieķu mazo krustu, novietoti aplī, kas atrodas augstumā 2,5 metri virs zemes un attiecībā uz iekšējo un ārējo sienu un baznīcas. Rezultāti baznīcā, tur bija 24 pāri - trīs pieteikumi sarkano krāsu uz katru sienas iekšpusē baznīcas un trīs LV-atbrīvojumiem attēlots uz ārsienām. Virs šķērso pievienota Candleholders (12 lit sveces iekšpusē baznīca, kas simbolizē 12 apustuļi, kas veikti, ņemot vērā kristietības). Šie krusti, simboli Kristus bija uzdrošinās velns un viņa dēmoniem, un bija svarīgs atribūts iesvētīšanas ceremonija: priesteris līdz kāpnēm, iegremdē savu īkšķi ar svēto eļļu, eļļošana krusta, un tad pagriezta vīraka kvēpināmais trauks ar krustiņu.

  Cross pāvests sauc arī par "triple krusta". To lieto gājieni, uz kuriem pāvests. Trīs pāri līnijas atspoguļo spēku un dzīvības koka.

  Patriarhālās cross - simbols pareizticīgo baznīca, kā tā tiek saukta par "katoļu kardināls pārrobežu vai starpnozaru ar divām crossbars. Augšējā horizontālā joslā ir titulus, vai kuģa marķējums, ko uzliek rīkojumu Pontius Pilāts. Zem virsraksta "arhiepiskopalny krusta", viņš bieži atrodama of arms of archbishops mēteļi. Dažreiz tas ir kļūdaini sauc par "Lorranskim krusta, kaut lorranskom augšējā un apakšējā stūra atrodas vienādā attālumā no vertikālās staru galos.

  Cross pasauli - simbols, developed by Gerald Holtomom 1958, lai izveidotu "par kodolatbruņošanās Movement. Šim raksturs Holtoma iedvesmoja semafors alfabētu. Viņš ir darījis pāri no tās rakstu zīmes "N" (kodolenerģijas, kodola) un "D" (atbruņošanās, atbruņošanu), un par to apli, kas simbolizē globālas vienošanās ietvaros. Šī rakstzīme ir piesaistījusi sabiedrības uzmanību pēc pirmās protesta gājienu no Londonas uz centru kodolenerģētikas pētījumu Berkshires aprīlis 4, 1958. Drīzāk pāri ir kļuvusi par vienu no visbiežāk pazīmes 60-as, kas simbolizē gan mieru un anarhija.

  Cross St Peter's, no 4 gadsimtā ir viena no Pētera, kurš tiek uzskatīts, ka ir krustā galvu uz leju gada 65 AD simboli laikā imperators Nero valdīšanas Romā.

  Cross spēcīgs - viens no galvenajiem heraldikas krusti, tā nosaukts no Francijas potence "atbalstu", jo tās forma ir līdzīga atbalsta, tika izmantoti senatnē. Arī aicināja un Cross - āmurs.

  Red cross - simbols Starptautiskā Sarkanā Krusta dibināts Ženēvā 1.863 komitejā. Tā ir sarkanu krustu uz balta fona - no Šveices karoga krāsās apgrieztā secībā. Brainchild Šveices baņķieris Henry Dunata (1828 - 1910) organizāciju Sarkanā Krusta tika aicināta sniegt medicīnisko palīdzību un nodrošinātu ārstu neitralitātes karojošajām armijām no kristīgās pasaules. Kopš tā brīža Sarkanais krusts ir ievērojami paplašinājis savu darbības jomu. Musulmaņu valstīs, tika apstiprināta izveidot līdzīgu organizāciju, bet ar nosaukumu "Sarkanā pusmēness". PSRS ģerbonis bija pāri un pusmēness mēness blakus viens otram. Valstu Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness biedrību pašlaik pastāv 149 valstīs ar dalību 250 miljonu cilvēku.

  Krievu pāri, kas pazīstama arī kā "austrumu" vai "Svētā Krusta. Lazarus", no pareizticīgo baznīca simbols Austrumu Vidusjūras reģionā, Austrumeiropā un Krievijā. Top trīs pāri sijām sauc "titulus", kas tika rakstīts vārds, piemēram, "patriarhālo krusta". Lower stūriem simbolizē kāju balstam.

  Scandinavian cross - pagarinot prom no flagstick - to sauc tāpēc, ka ir par Skandināvijas valstu karogiem - Dānija, Norvēģija, Zviedrija un Somija, Islande un daudzi skandināvu salām.

  Svastika - viena no vecākajām un, divdesmitā gadsimta vispretrunīgākajiem rakstzīmes.

  Nosaukums cēlies no sanskrita vārda "su" (labs) un "asti" ( "par"). Simbols ir plaši izplatīta un bieži vien ir saistīta ar Sauli. Svastika - saules riteni.

  Svastika - simbols riņķošana. Rotāciju, kas rada dzīvi. In China, svastika (Leu-Wen) reizi simbolizē gaismu un pēc tam iegūtās vērtības desmit tūkstoši (skaits bezgalība). Dažkārt sauc svastika "zīmogs par Budas sirdis."
  Tika uzskatīts, ka svastika nes laimi, bet tikai tad, ja tās galus saliecās pulksteņrādītāja virzienā. Ja galus bent pretēji pulksteņrādītāja virzienam, svastika sauc sausvastikoy un tai ir negatīva ietekme.
  Svastika - viens no senākajiem simboliem Kristu. Turklāt svastika bija simbols daudzu dievu: Zevs, Helios, Hēra, Artemīda, Thor, Agni, Brahma, Višnu, Šiva un daudzi citi.
  In Masonic tradīcija svastika - simbols ļaunumu un nelaimi kontaktligzdas.
  Kas divdesmitā gadsimta svastika ir ieguvis jaunu jēgu, svastika vai Hakenkreuz ( "līks pāri") kļuva par simbolu nacisma. 1920.gada augustā svastika tika izmantota nacistu baneri, vāciņš nozīmītes, aproces. In 1945, visas svastika formām bija aizliegta ar sabiedroto okupācijas iestādēm. Attiecībā uz lielāko daļu Krievijas svastika cilvēku - simbols kara ļaunumu, nacistu ...

  Tau-cross ir nosaukta par grieķu alfabētu, vēstuli T, jo tā ir pati forma. Grieķijas "tau" cēlies no feniķiešu burtu "tau", kas bija X - forma un nozīmē "zīmi, zīmi. Senie ēģiptieši izmantot simbolu T, lai apzīmētu gan auglību un dzīvību. Apvienojumā ar terminiem: - simbolu mūžība, viņš kļuva par "Ankomah" - simbolizē mūžīgo dzīvi. In Bībeles laikos, jo šis raksturs bija pēdējā vēstule ebreju vēstuli T tas ir kļuvis par beigām pasaulē, un arī kalpoja par zīmi Cain, liecina par pestīšanu izraēliešu stāvēja durvīs, lai aizstāvētu savas mājas, kad Angel of Death cauri Ēģipte ", lai iznīcinātu visus pirmās dzimis šajā valstī "- tas, kas liecina par kopējā apzīmējuma aizsardzību. Alternatīvi nosaukumi pāri ir "ēģiptiešu krusts un kristiešu baznīcas - krusts St Anthony. Līdzības dēļ ar traļa loka, kā tas tika darīts senajos laikos, to sauc arī par "savstarpējās karātavu. Daži uzskata, ka tas bija veids pāri, par kuriem Kristus tika sists krustā.

  Anchor Cross - formu krusta, kas ir atrodams attēlus, kas attēlots jau kristieši par no Catacombs sienām. Dažkārt šis savstarpējas tika attēlota ar delfīnu vai divas zivis, hung no pārrobežu gaismu. In Christian simbolika enkuru parasti liecina par drošību, stabilitāti un cerību.
  Anchor cross - divu simbolu, Krusta un Sarkanā Pusmēness - Kristus dzimšanas simbols no ķermeņa Marijas, kuras emblēma ir pusmēness mēness.

  Krustojuma ar rožu - ģerbonis Rosicrucians, reliģiskās sektas, kas dibināta 1.484 vācu zinātnieks Christian Rozenkreytsem. 17 gadsimtā emblēmu un nosaukumu "Rosicrucians" tika pieņemts aizklātā Philosophical Society, kuri bija iesaistīti alķīmijas un misticisms, un izvēlējās rozes un pāri simbols augšāmcelšanās un izpirkšanu Kristus. Šāda sabiedrība bija dibināta Vīnē, Vāciju, Poliju un Krieviju, pamatojoties uz to apvienību - Masonic ideāliem un principiem.
  In Europe, Rožkrustiešu sabiedrībā joprojām pastāv, jo Amerikas Savienotās Valstis, San Jose, California, ir mītne Senās un mistisks rīkojums Rosy Cross ". Šķērsot simbolizē cilvēka ķermeņa, un pieauga centrā simbolizē tīrību svarīgi šķidrumiem. Dažreiz no krustojuma ar rožu jāinterpretē pieauga, kas aug no dzīvības koka krustu, kas simbolizē atdzimšanu un augšāmcelšanos.
 • Kāds zina,cik maksā bakalaura darba iesiešana cietajos vākos?
  Nu man pirms diviem gadiem tas izmaksāja ap kādiem 7 Ls Bet tur tas vēl ir atkarīgs no lapu skaita un arī tie vāki mēdz atšķirties un līdz ar to tā cena var vēl mainīties par pāris latiem ;)
 • Kādā līmenī Jūs zināt krievu valodu?
  sarunvalodas līmenī - cilvēki saprot, ko saku. skatos filmas un lasu drukātus tekstus, aptuveni tāpat kā angļu valodā.
  rakstīt gan rakstu ar kļūdām - neatšķiru -ся / -сья utml pašsaprotamas lietas.
 • Kā lai iemācās krievu valodu? :/
  ...nav problēmu,... krievu armijā...
 • Vai Juus zinaat krievu valodu?
  Ja stulbajs Latvjetis es to zinu tapec ka jus cukas likat man macitjes jusu sugiga skola un jusu stulbo lavvjewu valodu!!! Laba limeni!! Un Vesturi zinu tas mes Krjevi jus glabeja no fawistjem un mes atnacam laj jus stubus mudakus neizpisa a jus te dirwat par mums stube mudaki!!!!
 • Kādā līmenī tu zini krievu valodu?


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system