Labākā atbilde

  1.  0 0

  iive2 6 (16299)224 13 g  

  Bailes ir viens no emociju veidiem, kas palīdz cilvēkam pašneiznīcināties. Bailēm saprāta robežās ir liela nozīme mūsu ikdienas dzīvē. Iedomājieties, kas notiktu, ja pēkšņi visi cilvēki pārstātu baidīties. Tiklīdz cilvēku sāk baidīt bez pamatojuma, tā jau ir izmantošana, kur tiek izmantotas viņa emocijas. Ir veikli darboņi un arī reliģiskas organizācijas, kas cilvēku bailes izmanto savu mērķu sasniegšanai, proti – lai cilvēks būtu no viņiem atkarīgs. Piemēram, daudz reliģisko konfesiju biedē cilvēku ar nokļūšanu ellē, ja viņš neievēros dogmas, noteikumus, utt. un tādā veidā manipulē ar cilvēkiem. Pārsvarā reliģiskās kustības to nepamato un neizskaidro, kāpēc cilvēkam būtu „jādeg elles ugunī un pastarajā tiesā drebēs ceļi” utt.. Visam tam pamatā ir cilvēku emociju pārzināšana un to izmantošana.

  Kas vispār ir bailes? Tā ir emocija, pārdzīvojums, kas rodas kā atbildes reakcija uz draudiem cilvēka bioloģiskajai vai arī sociālajai labklājībai. Atkarībā no situācijas un cilvēka personības īpatnībām bailes var izpausties ļoti plašā diapazonā — kā nedrošība, bažas, satraukums, izbailes, panika, izmisums, šausmas. Sasniedzot kulmināciju, tā saukto afekta stāvokli, baiļu sajūta uzspiež cilvēkam tā saukto “avārijas uzvedību”, kas izveidojusies bioloģiskās evolūcijas procesā. Faktiski, šajā momentā apziņa atslēdzas un cilvēks darbojas “autopilotā”. Diemžēl šīs darbības bieži ir neracionālas un noved pie bēdīgām sekām.

  Pievieno tam vārdiņu "paniskas" :))

Atbildes

  1.  0 0

  skorpion19 (33) 5 (4006)2418 13 g  

  Stulbuma lēkme!!!        P.S.panika neko neatrisina!!!              ;]

  1.  0 0

  buse (33) 6 (8214)127 13 g  

  Piemēram nāvīgas bailes no augstuma ... t.i. uzkāp vantiniekā un nokrīti, jo no TĀDĀM bailēm pa daudz biksēs iekrāva ... :D

  1.  0 0

  vepriic 4 (1960)38 13 g  

  sievietes !!!! bezalkaholiskais alus!!!

  1.  0 0

  unda 5 (3043)28 13 g  

  Paniskas bailes - bailes, ar kurām saskaroties cilvēks vnk sastingst vai metas bēgt un nav spējīgs vairs ne mirkli padomāt..

  1.  0 0

  frozen_flame 6 (18654)3629 13 g  

  tas ir tad, kad mamma ierauga peli.. :DDD
  vinja to4 tad neko nedomā....

  1.  0 0

  woodz 4 (1305)25 13 g  

  matiņi visās vietās saceļas :D

  1.  0 0

  laaciiiicccc 7 (44048)431249 13 g  

  cilvēks neko citu nav spējīgs padarīt kā tik bļaut, skriet, vai vnk sastingt

  1.  0 0

  Seroquel (32) 7 (27359)4518 13 g  

  bailes+nekontrolets kjermenis...... vienvard sakot.. darisi visu lai tiktu no vinam valja, tai skaita izlekt no 12 staavva

  1.  0 0

  dzirkstele 4 (1134)36 13 g  

  nevaru izskaidrot,bet man nepatīk ,kad no vēnas ņem asinis,pilnīgi līdz ģībonim

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tas ir normali, ka man ir paniskas bailes klut veicpuisim? vai vel kadam ta ir?
  Neuztraucies!!!!

  ""Kāmēr tev stāv, tu esi vīrs"" 8-D
 • 20 Vai tev ir bijušas paniskas bailes savā istabā, nemiera izjūta, kad KĀDS tur bez tevis ir tumsā?
  nu ķipa ir tā,ka oktobris vispār skaitās kā veļu mēnesis.
  jeb mēnesis,kad ir to mirušo aktivitātes utt
  tapēc nebrīnies,ka tev tur kāds grabinās,jo var gadīties,ka tie nāk pie tevis.
  nāk gribot negribot.
 • Vai ''sķiroties no savas pusites ir vajadzigs attiecibu iskaidrošana un punktu likšana
  Ui, tas taču konkrēti katram gadījumam (vai ir ģimene, bērni - ne jau pieaugušie cieš tik ļoti). Ideālā variantā cilvēki sakrāmē panckas,  izrunā mierīgi  un šķiras. Bet tas reti notiek - jo vienam vienmēr sāp vairāk. :) ja ir bijis reāls pazemojums, atklāta nodevība, tad gan bez atvadu vārdiem.
 • ko tev ir bailes darīt?
  Man ļoti gribētos , bet man ir bail izlekt ar izpletni!
  Tiešām ļoti lielas bailes no augstuma!!
 • no kādām sāpēm tew ir bailes??
  No emocionālajām... Fiziskās pāriet, emocionālās var ilgi sāpēt un grauzt...
 • Bērnības bailes
  ..ātrumā atceros, kad ar vectēvu un mammu bijām lielā, dziļā ezerā, vectēvs cēla ārā tīklus, bija ļoti stiprs vējš, ka ūdens šlācās laivā, ezers viss likās vaŗās, melns, ar baltām putām viļnu kupros - nu tad gan es biju nomaurojies :D. Bet arī ļoti labi atceros fantastiskus, lielus brekšus, asarus un līņus. Tas bija interesants emociju, izjūtu mikslis.
  Tad vienu reizi kādos 6-7 gados biju tīri aiz zinātniskas intereses samiksējis visus degošos škidrumus, kas bija atrodami mājās, saimniecībā. Nolēmu eksperimentēt pareizajā vietā, malkas škūnī. Faijars bija ne pa jokam, jo trakāk dzēsu, jo trakākas liesmas. Bet viss beidzās labi, nodzēst izdevās.
  Ja runā par jebkādām dzīvām radībām  -nekad nav bijis bail. Odzītes triecu kukurūzas salmiņu iepakojumā (izēstā) un stiepu rādīt mammai, pēc tam laidu vaļā. :D Negaisa naktīs cēlos augšā un muti atplētis skatījos , kā zibeņi šķiļ pa kokiem, patika decibeli, enerģija. :)
 • -BAILES!... Parādi tās seju..
 • Kā pārvarēt bailes?
  esmu meegjinaajusi -  vislabaakais veids ir atrast peec iespeejas vairaak informaaciju par to, no kaa tu baidies. peec laika, kad tu saac saprast, kaa taa lieta, vai jebkas kas tas ir, darbojas, tev neshkijitiis tik briesmiigs :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system