Atbildes

  1.  0 0

  incz 5 (4164)38 14 g  

  Interaktīvā tālefe - balta marķieru tāfele, video projekcijas ekrāns un liela skārienjūtīga virsma.
  Ar projektora palīdzību uz tāfeles, kas vienlaicīgi kalpo arī par ekrānu, tiek attēlota informācija no datora. Savukārt tāfele ir savienota ar datoru, kura programnodrošinājums ļauj realizēt zemāk aprakstīto funkcionalitāti. Piezīmes uz tāfeles lektors veic ar speciālu marķeri (irbuli); modernākajām tāfelēm marķeri jau ir aprīkoti ar peles labo un kreiso taustiņiem, kā arī biežāk lietoto funkciju aktivizēšana atrodas ārpus tāfeles ekrāna daļas.
  Interaktīvā tāfele nodrošina baltās marķeru tāfeles un flip-chart tāfeles funkcionalitāti vienlaicīgi, uz tās var vienkārši rakstīt ar kādu no daudzajām krāsām, izmantot krāsainus marķerus vai dzēst nevajadzīgās piezīmes. Kad tāfeles virsma ir pilna ar piezīmēm, var ievietot jaunu balto lapu un turpināt iesākto. Tādā veidā piezīmes var tikt saglabātas uz neskaitāmām "lapām", kuras operatīvi var pārskatīt, sakārtot vajadzīgajā secībā, izdrukāt vai saglabāt kā PDF failu tālākai izplatīšanai, tāpat var saglabāt arī piezīmes klāt dokumentā, kurā jau strādā (Word, Excel, PowerPoint utt.). Jebkurā brīdī uz tāfeles var izvietot ģeometriskās figūras vai fona attēlus, piemēram, tabulu sagataves, kartes vai diagrammas, kuras tālāk tiek papildinātas ar piezīmēm.

  1.  0 0

  archeens (32) 4 (1619)26 14 g  

  Interaktīvā tāfele nodrošina baltās marķeru tāfeles un flip-chart tāfeles funkcionalitāti vienlaicīgi, uz tās var vienkārši rakstīt ar kādu no daudzajām krāsām, izmantot krāsainus marķerus vai dzēst nevajadzīgās piezīmes. Kad tāfeles virsma ir pilna ar piezīmēm, var ievietot jaunu balto lapu un turpināt iesākto. Tādā veidā piezīmes var tikt saglabātas uz neskaitāmām "lapām", kuras operatīvi var pārskatīt, sakārtot vajadzīgajā secībā, izdrukāt vai saglabāt kā PDF failu tālākai izplatīšanai. Jebkurā brīdī uz tāfeles var izvietot ģeometriskās figūras vai fona attēlus, piemēram, tabulu sagataves, kartes vai diagrammas, kuras tālāk tiek papildinātas ar piezīmēm.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system