Labākā atbilde

  1.  0 0

  gardners (67) 6 (15706)3414 10 g  

  Skatoties no garīgā. Varbūt, ka jā.

Atbildes

  1.  0 0

  Chortinjsh (35) 4 (1707)28 10 g  

  skaidri tas ir jaapaskaidro priekshniekam, ja mazliet bail, ir jaadodas pie augstaakstaavoshas personas un jaarunaa, tas ir tavs pienaakums. Tev nav jaapilda sodaams uzdevums, un ja tevi atlaizh, tev ir pilniigas tiesiibas tiesaaties... bet padomaaji, varbuut tas ir paarbaudiijums, vai tu to pildiisi, vai nee? nezinu  Tavus darba apstaakljus, taapeec gruuti spriest, tachu jebkuraa gadiijumaa pildiit uzdevumu nevajag....

  1.  0 0

  alans (37) 4 (1416)23 10 g  

  protams ka nau jaapilda taadi leemumi!

  1.  0 0

  ed_komaro (29) 4 (1003)25 10 g  

  es ateiktos no shi luguma, jo nekas nav svarigaaks par tiru sirdsapzinju

  1.  0 0

  laaciiiicccc 7 (44048)429243 10 g  

  cik nopietni sodāms? Tas jau no svara..:D

  1.  0 0

  mierss (36) 5 (2568)26 10 g  

  informēšu priekšnieku par šo situāciju un atteikšos to izpildīt....un ja viņš mani taisīsies atlaist...es viņu varu iesūdzēt tiesā!

  1.  0 0

  luusiite (29) 1 (228)2 10 g  

  noteikti atteiksos

  1.  0 0

  Shustreek 6 (6316)2722 10 g  

  Rīcība ir ļoti vienkārša - sīki aprunātu, kādā veidā sods man tiks kompensēts, ja es to dabūšu. Pieņemsim, ka naudas sodu man atdos, par katru piespiedu darbu dienu izmaksās kādus 200Ls pa virsu, par katru soda punktu ceļu satiksmes pārkāpumu reģistrā arī kaut kādus Ls utml. :)

  1.  0 0

  meitencc (28) 1 (122) 10 g  

  nepildiitu

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds varētu, lūdzu, izpildīt šo ķīmijas uzdevumu?
  Da lab, tu joko vai? Tur jau no fizikas maz kas paliek, kur nu vēl ķīmija. 1,5g+1,5g = 3g vielu. Cik LITRU amonjaka var iegūt no 3g karsētu vielu?
 • Tu esi priekšnieks!
  ne!!! 2. janvaarii taadas pasakas arii paliek pasakas!!! un tavs,mans, citu aktiermeistariibas talants nenostraadaatu!!!

  Kas aizsvineejies esi un turpini  draiskoties? :D
 • Tu esi priekšnieks? Nē? =/ Nu vienalga ver vaļā.
  Nesanāks, ja es būtu boss, nemaz nevilktos uz darbu. Sēdētu mājās un geimotu :D KAroč tev nebūtu, kam prasīt brīvu, jo bosa nebūtu uz vietas, tā lūk!
 • Kāds ir tavs priekšnieks/priekšniece?
 • Vai Jums priekšnieks ir izteicis rājienu...
  priekšniekam vajag pārlasīt Vadītāja ABC,tā nedrīkst visu klātbūtnē rājienus izteikt,tas ir nesmuki
 • vai bieži jums prasa priekšnieks jūsu viedokli????
  Jā prasa - un ja ir kada ideja, tad var ar padomu sniegt!
 • Priekšnieks sieviete vai vīrietis???
  Neviens no viņiem, nemīlu pakļauties un strādāt kādam. Man nepieciešams procesu uzsākt un novest līdz galam pašai:)).
 • Kāds ir tavs priekšnieks?vai var teikt,ka tev ar viņu ir paveicies...?
  man ir prieksniece. baigi labaa
 • vai tas ir normāls priekšnieks, kurš visu laiku bez maz vai attaisnojas?
  Vai nu viņš ir nesen ticis priekšniekos un jūtās neveikls...Jeb tas ir tas cilvēks kuram ir svarīgi..lai visi teiktu un domātu,ka viņš rīkojās pareizi..kaut kā tā..:))
 • Kā reaģēt vai rīkoties, ja priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar tavu darbu?
  Ja mans priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar manu darbu, izvērtēju situāciju, noskaidroju iemeslus - ja šim klimaksa lēkme vai sexnedabūjiens vktml., toleranti paciešam -tas ir pārejoši. Ja neapmierinātības iemesls ir tiešām mana paviršība, nemākulība, tad senšos to novērst, uzlabojot savas sekmes. 3. variants ir smagākais - t.i. kaut kāda psiholoģiska nesaderība/alerģija ..dzimtas naids :) - tad priekšnieks/skolotājs neatbilst savam amatam -viņš nespēj būt objektīvs sava padotā/skolnieka darba/sekmju izvērtēšanā. Diemžēl tā ir bieža parādība. Kādā izdevīgā brīdī toleranti, kulturāli izrunāties. Bez emociju izvirdumiem. Situācijā starp priekšnieku un skolotāju ir liela atšķirība - priekšnieku var "noēst"(rakt  kompromātus   -neesmu darījis, bet nekad nav bijusi vajadzība - man ar bosiem vienmēr veicies   ) , pasūtīt (te atkal varianti - privātfirma vai valsts iestāde), nomainīt darba vietu. Ar skolotāju ir smagāk - it īpaši, ja līdz atestātam/diplomam noiets vairāk par pusi ceļa - zobus sakožot mācities. Jau iepriekš un jau atbildējušo minētais - mierīgi, zolīdi parunāties, pateikt, ka cenšos, bet tā un šitā, kā varētu uzlabot, jo  es ļoti gribu utml..).
  ... klau- bet varbūt te situācija ir pavisam cita.. varbūt ir vērts vēl pacīnīties un pacensties, pienākot laikam no tā priekšnieka/skolotāja saņemsi sirsnīgu rokas spiedienu un apsveikumu ar jaunu, augstāku amatu vai superīgāko rekomendācijas vēstuli ar vārdiem, piemēram: "Paldies, ka nepievīli mani, nepadevies. Tu biji vienīgais/-ā, kurā redzēju perspektīvu,  tamdēļ arī drāzu, ieliku savu enerģiju, zināšanas. Novēlu veiksmi un panākumus!" ...gadās arī tā ..  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system