Atbildes
-
3 0
itsmeee (40) 7 (25206)433147 18 g
hooo,es ieeju pie mūsu puikām un uzreiz gribās izģērbties!Serveru telpā gan tāds kondicionieris,ka gribās uzreiz apģērbties!!
bet manā kabinetā gan gribētos,lai būtu siltāks!Bikiņ salst! :(
**Mīļais, vot šitos piedāvājumus no jums,puikām,vienmēr var dzirdēt..
-

-
1 0
Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g
kapec lai nesilditu, procis ipasi nekarst bet videokarte to vien dara ka 30 grados varas.. veca gf6200tc cepās 72 grādu temperatūrā normālos apstākļos... ja kādu spēli ieslēdza.... tad pats pa sevi vairāk... ja vel procim dzesēšana svaka ir tad tas mierīgi līdz 60 grādiem aizvelk..
saliec visiem kompjiem normalu dzesi un bus ok
-
0 0
bumba_waartos 6 (6543)2535 18 g
Man tik viens dators, un nemaz nejūtu, ka sildītu... Vnk pečka iekurināta, tāpat silts!

-

-

-

-
0 0
laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g
nē, manējais drīzāk saldē:)) vai ari kadam slinkums iekurināt krāsni:(

-
0 0
frozen_flame 6 (18654)3747 18 g
tā.. ir 2 istabas..
tas labākais nets atrodas pašā aukstākajā istabā.. tad nu ap kādiem 7 vakarā ir paliek silts.. bte tagad ir ļoti vēss....
-

-

-
0 0
buse (38) 6 (8214)127 18 g
Pa nakti pārmaiņas pēc biju izslēgusi - no rīta atšķirību nejutu ... tātad nevella nesilda .. kaut arī tastē ir kādi + 20°C ...

-

