Atbildes
-
0 0
Mexikana (42) 4 (1987)311 19 g
nu bet ja busim precizi tad vainigi ir ASV un govi...teica ka tas gazes ir govju darbs.

-

-

-
0 0
archeens (37) 4 (1619)213 19 g
100% mēs pie tā visa esam vainīgi, ļoti lielu postu izdala Fosilais Kurināmais (Ogles, gāze utt,) Globālā sasilšana veidojas ik katru brīdi, nerunājot par ozona caurumu.

-

-
0 0
Dead_Shadow 3 (711)25 19 g
"logjiski ka cilveeks.. dabai jau nav pashnaavniecisku tieksmju.." <- LaBs..
cilveeks ir vainiigs (lielaakoties ar savaam massinaam), bet taapat naakossais ledus laikmets pienaaks
-
0 0
Reperiite (37) 6 (9762)4946 19 g
tas vnk ir dabas process, kuru cilveeks tikai mazlietinj paaatrina!:)

