Labākā atbilde

  1.  0 0

  gardners (73) 6 (15706)3414 15 g  

  Sekss,alkohols,nikotīns un kas vēl??? Nu,ir arī daži(nu labi)vairāki izņēmumi. Kopumā vērtējot - kritiski. Administrācijai vajadzētu kaut ko pamainīt.

Atbildes

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)411 15 g  

  Šodien un pagaidām normāla.

  1.  0 0

  TV_pele (36) 4 (1581)311 15 g  

  Nav ne vainas!!! :D

  1.  0 0

  bingoo 4 (2000)35 15 g  

  A es vispār nesaprotu ko te daru:):):), a auditorija ir feina:)!

Līdzīgie jautājumi

 • Kas ir mērķauditorija?
  konkrētai lietai, precei, pasākumam, notikumam - dalībnieks, lietotājs
  piemēram - parks - mērķauditorija - cilvēks, dalot sociālajās grupās - bērns, pensionārs, pusaudzis, māmiņas, sportisti, tūristi, ja vēsturisks parks utt
  rotaļu laukums - mērķauditorija - bērni ar noteiktu vecuma grupu, jo katram elementam savas īpatnības, pieaugušais kā vecāks bērnam
  utt
 • Ziniet kādu interesantu spēli pasākumam, kurā auditorija būs kaut kur 20 -24 gadiem?
  Sen lielajos pasākumos nav būts, kur spēles spēlē, bet kad būts,  tad spēļu bija daudz un pie iesilušās pasākuma gaisotnes pat mani izdevās izmānīt uz placi.  
  Pirmais, ko atcerējos, bija visi aplī pamīšus dāmas/kungi un uz riņķi jānodod sērkociņkastīte (uzstumjamā daļa) uz deguniem vai pudele vai kāds gurķis kājstarpī - un kā dāmas ceļ savas vakarkleitas gaisā vaai vaai..       , dejošana uz avīzes , pārlokot uz pusēm un atkal uz pusēm un atkal, kurš noturās visilgāk, tad vēl bija dejošana ar slotaskātu, tad bija divas aploksnes , kur sarakstītas teikuma pirmās daļas un otrā aploksnē otrās daļas VAI vienā aploksnē jautājumi, otrā atbildes  - ar tādu pikantu, humorisku pieskaņu - un tad velk uz dullo tās lapiņas. Šīs spēles laikā visi stāv aplī un tiek mests dzijas kamols un pa vidu aplī izveidojas tīmeklis. Tad vēl bija daudz komandu spēļu -divas komandas , parasti arī pārī džeki/dāmas un tur jāaizskrien līdz kaut kam apkārt ar kaut ko vai uz galvas vai iespiestu kājstarpī. Uz doto brīdi mans atmiņu krājums izsmelts. Ā - uzvarētājiem noteikti kāda prīze/suvenīriņš.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system