Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 10 g  

  Sen lielajos pasākumos nav būts, kur spēles spēlē, bet kad būts,  tad spēļu bija daudz un pie iesilušās pasākuma gaisotnes pat mani izdevās izmānīt uz placi.  
  Pirmais, ko atcerējos, bija visi aplī pamīšus dāmas/kungi un uz riņķi jānodod sērkociņkastīte (uzstumjamā daļa) uz deguniem vai pudele vai kāds gurķis kājstarpī - un kā dāmas ceļ savas vakarkleitas gaisā vaai vaai..       , dejošana uz avīzes , pārlokot uz pusēm un atkal uz pusēm un atkal, kurš noturās visilgāk, tad vēl bija dejošana ar slotaskātu, tad bija divas aploksnes , kur sarakstītas teikuma pirmās daļas un otrā aploksnē otrās daļas VAI vienā aploksnē jautājumi, otrā atbildes  - ar tādu pikantu, humorisku pieskaņu - un tad velk uz dullo tās lapiņas. Šīs spēles laikā visi stāv aplī un tiek mests dzijas kamols un pa vidu aplī izveidojas tīmeklis. Tad vēl bija daudz komandu spēļu -divas komandas , parasti arī pārī džeki/dāmas un tur jāaizskrien līdz kaut kam apkārt ar kaut ko vai uz galvas vai iespiestu kājstarpī. Uz doto brīdi mans atmiņu krājums izsmelts. Ā - uzvarētājiem noteikti kāda prīze/suvenīriņš.

Atbildes

  1.  2 0

  Odium77 7 (43716)3413 10 g  

  iesien banānu divos striķos, tie striķi jātur pie jostasvietas, tā lai banāns starp kājām karājas, un tad šūpojot banānu (starp kājām) kaukāds viegls priekšmets jāsit uz priekšu noteiktu distanci, un tad dod nākošjam(-jai).
  Tad vēl var apelsīnu iespiest zem zoda, un bez roku palīdzības jānodod pretējam dzimumam, un tā kamēr apelsīniņš nonāk līdz pēdējam. Sanāk normāli parīvēties.

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4826 10 g  

Līdzīgie jautājumi

 • Kā Jums patīk mūsu auditorija?
  Sekss,alkohols,nikotīns un kas vēl??? Nu,ir arī daži(nu labi)vairāki izņēmumi. Kopumā vērtējot - kritiski. Administrācijai vajadzētu kaut ko pamainīt.
 • Kas ir mērķauditorija?
  konkrētai lietai, precei, pasākumam, notikumam - dalībnieks, lietotājs
  piemēram - parks - mērķauditorija - cilvēks, dalot sociālajās grupās - bērns, pensionārs, pusaudzis, māmiņas, sportisti, tūristi, ja vēsturisks parks utt
  rotaļu laukums - mērķauditorija - bērni ar noteiktu vecuma grupu, jo katram elementam savas īpatnības, pieaugušais kā vecāks bērnam
  utt
 • Kapēc vairākumam patik suņi ne kaķi?
  Es tad mazākums esmu man minkas patīk...
  -----
  he minkas arī divkājainās....  
 • Vai zināt kādas foršas spēles darba pasākumam pie dabas?
  nu ir dazadas jautras speles bet daudziem patik spele ar baloniem
  speles noteikumi ir tadi ka ir vajadzigs viens balons un kresls uz 2 cilvekien. Un vienam cilvekam ir jaapsezas uz ta kresla un japanem klepi tas balons, bet otram cilvekam tas ir jamegina parspradzinat sezoties balonam virsu.
 • Cik auto cilvēks varētu izdemolēt līdz spēku izsīkumam?
  cilveeks :)))
  nu ja labi pateesis ma6iinas 3 liidz nepaziishanai droshi vareetu :)
 • Vai ir tēma, kuru vairākumam apspriežot tu sajūties neērti?
  Tiklīdz tu šeit esi viens un otra pusīte neko nezin tā teikt par šito portālu, tad tur var runāt un spļaut ārā visu, kas uz sirds nu gluži kā Itačī, kaut vai nodirst savējo var..
  bet nu ja otra pusīte vai vismaz gabaliņš ir arī šajā portālā, tad tas ir kā blieziens starp oliņām(olnīcām) un tu jau neteiksi vairāk kā varētu uzlabot šo un to.

  Es jau arī gandrīz par skūtām kājstarpēm un anāliem ar banāniem vairs nerunāju

  Bet nu politika ir tā, kur es nesaprotu.. par ko iet runa :D
 • Vai vairākumam vienmēr ir taisnība?
  Statistika nav patiesais vairākums, jo tā balstās tikai uz nelielas sabiedrības daļiņas viedokļiem.
 • Kad tev pēdējo reizi sāpēja zobs?un uzreiz gāji pie zobārsta, vai arī gaidīji līdz spēku izsīkumam?
  kad sāpēja - neatceros

  bet kad sak īdēt - uzreiz zvanu un piesaku vizīti
 • Vai vēljoprojām vairākumam cilvēces no puķēm patīk rozes?
  Nē, rozes mani nespēj pārsteigt. Wairāk mani pārsteigtu, iepriecinātu kaut wai maza margrietiņa. Nesen tieši puisim palūdzu, lai noplūc man margrietiņu & mājās izplūkāju "mīl, nemīl, mīl, nemīl.." wārdu pawadījumā. Sanāca, ka mīl!..  
 • Kādu priekšnesumu/spēli rīkotu Tu 9.klašu pēdējā zvana pasākumam?
  ir tik daudz spēles .. trīs kvadrāti  liels mazāks un pavisam mazs .... sākumā visai klasei jāielien lielajā kvadrātā .... pēc tam mazākā un tad pavisam mazākajā ... tas parāda cik tad viņi ir sadraudzējušies pa šiem gadiem un ir vienoti nedrīkst  nevienai līnijai  pārkāpt pari kad visi ir ielīduši kvadrātā! kvadrātu ar papīra skoču vai ko citu uzlimēuz gridas ! Forma tikai !


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system