Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  ppd 6 (5471)128 10 g  

  tāpat un tik pat labi kā līdz šim :)

  1.  0 0

  gambler69 4 (2469)1616 10 g  

  Mierīgi bez stressa!!!! :))

  1.  0 0

  arnitka (33) 6 (9459)2421 10 g  

  dzīvosim - redzēsim

  1.  0 0

  panca29 2 (446)46 10 g  

  nem polsu un domasim kopa

  1.  0 0

  lasmux (33) 4 (1509)39 10 g  

  Kā gribēsim,tā dzīvosim=)

  1.  0 0

  zivs1979 (39) 6 (7349)2314 10 g  

  taapat vai ir veerts ko mainiit???

  1.  0 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  turpat vai tuvāk nevar?

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)310 10 g  

  Bez aizpriedumiem.

Līdzīgie jautājumi

 • Kā dzīvosim?
  Patiesībā tā visa inflācija padarīšana un tarifu celšana ir elementāri atrisināma. Nav jau problēma, ja paceļ cenas (saprāta robežās), problēma  ir tā, ka vajag pelnīt vairāk,ko pašreizējos apstākļos esam spiesti darīt (kurš var). Pieņemu, ja vidēji saņemtu kādus 1500 EUR, tad tie tarifi mums būtu bijuši nebijuši, bet, ja nākas iztikt ar tik, cik ir, tad sākam aizdomāties arī par inflāciju, kuru var 'nokaut' gada laikā, nevis kā te prātvēderi melš - 10-15 gadi. Patiesībā par valsts zagšanu dažam labam jau draud 10-15 gadi kopā ar Petjku, kurš kaimiņam nosvilināja vasarnīcu, un līdzīgiem tipiņiem domu biedru forumā, kas tautā tiek dēvēts par cietumu. Ko var tik ilgi dirst un nekā nedarīt, jo visiem jau ir skaidrs, infāciju var apkarot īzī, tikai neviens tajā nav ieinteresēts, jo n;aksies, uz svariem uzkāpjot, secināt, ka ienākumi no valsts zagšanas vairāk nav tik lieli kā gribētos.

  Apkarošana:
  1) PROGRESĪVAIS NODOKLIS. Tie kuri pelna daudz, lai taču arī maksā valstij vairāk... Ir atšķirība, vai tantiņai no Bauskas nākas no 100 LVL atdos 25 LVL, vai dažam labam ruksim (visi zinam kam, bet noklusējam), no 100 000 jāatdod 25 000... Pieņemu, ka pirmajā gadījumā šie 25 LVL ir konkrētam cilvēkam vērtīgāki, nekā 25 000 LVL tam ruksim... Progresīvais nodoklis ierobežotu vēlmi pelnīt vairāk, jo pienāk skaitlis, kad vairāk nav izdevīgi pelnīt vairāk... Tādā veidā tiek apstādināta raušanās pēc naudas, līdz ar to arī pēc cenu paaugstināšanas.

  2) samazinam IIN... Ir atšķlirība maksāt 25 % vai 15%... ja ņem vērā, ka nevienam nepatīk šķirties no naudiņas, tad viņš meklē variantus. visiem zināms, ka graāmatvedis paņems 10% no  tās naudas, kuru izdodas atgriez vai nozagt no valsts... bet tas ir risks. Labāk, es samaksāju godīgi 15% un guļu mierīgs, nekā 10% grāmatvedim un sapnī redzu kā mani ņem priekšā VID... Mazāks nodoklis -> vairāk maksātāju.

  3) NULLES DEKLERĀCIJA. Nu cik var gaudot un apspriest par vienu un to pašu veco tematu - dzīvo virs saviem ienākumiem. Nu jopcik, ieviešam nulles dekleračiju, tad nevarēs nopirkt zelta podu (kā dažs labs to iemanījās izdarīt A.Š.) un teikt, ka atradis ceļmalā, vai arī sapelnījis no veixmīga tulpju biznesa. Cik var čakarēt, tirgo ziedus, pērk zelta podus... nu jopcik ārā... Davai, atskaities par visiem pirkumiem, kas pārsniedz 500 LVL un tad varēs parēķināt, cik vērtas tad tulpes jāaudzē, lai kaut ko tādu iegādātos... nulles deklerācija samazinātu vēl vairāk spekulatīvos darījumus ar nekustamo īpašumu.. jo pašreizējā politika - kreditēšanas ierobežošana skara pārsvarā ierindas iedzīvotājus..

  nu viss, trīs elementi, kas viena gada laikā jau samazinātu inflāciju līdz mums vēlamam līmenim <3%, kas savukārt ļauj ieiet Eirozonā. Bet, atkārtošos, pie sava svara pierodam, negribas tievēt...

  sveicieni visiem tiem 100 kvii kvii ruk ruk, kas drīz ņems līdzekļus no valsts krēslu iegādāšanā, jo līdzšinējie vairs neizturēs to svaru... :D

 • Kurā kontinentā dzīvosim?
  te pat vien gribu. normaals klimats, ir vasaras, ir ziemas, un zemestriices un citi gigantiskie katastrofi netiek klaat.
 • Dzīvosim draudzīgi kā brāļi un māsas?
 • Kāda būs nākotnes valsts, kurā mēs dzīvosim?
  Būsim Krievijas sastāvā...

  Kā? SVF ir ASV nauda. ASV mūsu valsts bijusi nebijusi, toties Krieviju mēs interesējam, līdz ar to ASV nebūs problēmu pārdot Latvijas kredītus Krievijai. The end of story..
 • Kā Jums šķiet, vai nodzīvosim tik ilgi, līdz saņemsim savu sūri grūti nopelnīto pensiju?
  es pavisam noteikti nē... pensijas vecumu pārceļ visu laiku. inflācija aug, algas nemainās - bada nāve vēl iestāsies...

  es tikko anekdoti atcerējos...
  Vīriņš svin 95 gadu jubileju. Pie viņa sanākuši viesi, kas sveic. Viens no viesiem saka: Turies Jāni, turies līdz pensijai
 • Šodiena jau ir saplānota, vai arī dzīvosim un tad jau redzēsim kas notiksies...?
  nekas nav saplānots.... darbiņi jau it kā ir, apziņā sēž doma, ka ar kaut ko ir jāsāk.... tāda gadījumā man laikam jāsaka - dzīvosim un redzēsim....
 • par ko mums maksāt nodokļus ja pastāv variants mums vecumdienas bez pensijas? (protams tik tālu nenodzīvosim bet tomēr)
  Es vairs nekādām "garantijām" neticu.. Ja iekrāšu naudu vecumdienām mājās, tad viņi atnāks un paņems arī to..  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system