Labākā atbilde

  1.  0 0

  filozofs1991 6 (6605)3521 11 g  

  Iespējams pat, ka cilvēka smadzenes spēj apstrādāt informāciju ar vairākiem terabaitiem lielu ātrumu, ja pareizi izvēlējos vienību, kura seko aiz GB. Doma taču lido ātrāk pat par gaismas ātrumu!

Atbildes

  1.  0 0

  meicha (30) 6 (7638)3516 11 g  

  Viss atkarīgs no tā kādas kuram smadzenes (ne visiem izmēra ziņā tās ir vienādas).

  1.  0 0

  vijeens 6 (13889)3313 11 g  

  Atradis ar ko manu galvu piebāzt....it kā man tas traucētu dzīvot.Tāpēc jau tā *mašīna*izgudrota,lai cilvēks netērētu velti savus iekšējos resursus....

  1.  0 0

  aapa 6 (13058)3626 11 g  

  Vairāk par datoru...  

  1.  0 0

  Lainy (33) 6 (18238)3516 11 g  

  Katrā ziņā komanda "search files" strādā ātrāk nekā datoram :)

  1.  0 0

  Seroquel (31) 7 (27410)4518 11 g  

  100gb pakaries

  1.  0 0

  zverja (35) 5 (4322)127 11 g  

  es biju domājusi, ka kādus megabaitus, grūti jau domās izmērīt :P

  1.  0 0

  usver 6 (7538)348 11 g  

  Es pieņemu, ka uztvert apkārtni var ap simt kilobaitiem/s.
  Pārstrādāt var labi ja dažus desmitus baitu.

  Domāšana pamatojas uz to, ka cilvēkam ir ļoti laba informācijas organizācijas sistēma, gluži kā datu bāzē uzglabājot tagus pie katras informācijas vienības un saistot tās savā starpā. to sauc par tagiem informācijas saistību organizācijā un par neironu tīklu - domāšanas organizācijā.

  Piemēri, kas atklāj cilvēka smadzeņu nelielo jaudu:
  ===============================
  * izteiksme ( 1024 * 54 ) ^ 4. datoram to aprēķināt - daži desmiti baitu. cilvēkam to aprēķināt - uz papīra minūte vismaz.
  * 1KB informācijas ir 1 A4 papīra lapa ar tekstu. tu domā, ka izlasītā ~45miljonu lapaspušu garā tekstā saskaitīt visus A burtus? neglaimo sev :)es NETICU, ka tu spēj sekundes laikā izlaist sev caur smadzenēm gigabaitus informācijas, kas nozīmē ap 70 filmām vidējā kvalitātē - nepārspīlē.
  * cik filmas sekundes laikā tu spēj apskatīt savā prātā - piem "saskaitot, cik priekšmetu filmā bija sarkani"?

  1.  0 0

  Krisch 5 (3944)2423 11 g  

  nju nezinu cik lielu datu apjomu smadzenes var apstrādāt vienā sekundē, toties zinu, ka smadzeņu ietilpība ir vairāki simti terabaitu.

  1.  0 0

  detka_blonda4ka 4 (1778)27 11 g  

  :) njemsim veeraa ka normals cilveeks ( ar normaals es domaju lielaako vairumu) izmato tikai 1/10 daju no savaam smadzeneem...kas mums jau taa liekas ljoooti daudz...apstroodes aatrums ir liels :) bet ir cilveki ko mees deeveejam par diivainjiem...vnk shie cilveeki izmanto jau vairaak no savaam smadzeneem...piemeeram iespeejams jau esat dzirdeejushi ka cilveeks spej redzeet ar aizveertaam aciim utt uc...galu galaa muusu smadzenees ir sinapses...pa kuraam informacijas pluusma paarvietojas daudz aatraak nekaa par blekja dzhiislaam...
  ta jau saka ka daba ir vislabaakais izgudrotaajs :)

  1.  0 0

  drklvbmw 5 (4126)1211 11 g  

  datoru nesalidzina ar cilveki, ja ari salidzina tad riktigakie datortarpi

Līdzīgie jautājumi

 • Cik lielu datu apjomu, smadzenes apstrādā sekundē?
  moš ir kaukādi pētījumi ar precīzāku infu, bet provizoriski, noteikti ka milzīgu. iedomājies cik smags ir video, ar ko smadzenes tiek galā veikli. Katrā ziņā smadzenes salīdzinājumā ar pc ir tas pac kas pc salīdzinājumā ar rokas pulksteni.
 • Kā lai cilvēkam iebīda smadzenes vietā???
  1. Ja dzīvo uz Tava rēķina.
  Nekas, būs sūdos līdz ausīm, sāks domāt. Kamēr apkārt ucinās un luncinās, tikmēr uzmet lūpu. Pieaudzis cilvēks  - pašam biete uz pleciem un Tu tur neko nevari mainīt. Lai liek piķi kopgaldam, komunālajiem savu tiesu. Ja ne, saki - cūka, lasies! Sakrāmē panckas un ar smuku spērienu aiz durvīm. Brālis? ja tā rīkojas, viņš Tevi par māsu acīmredzot neuzskata.
  2. Ja nedzīvo uz Tava rēķina.
  Lai daras - nejaucies iekšā.Nešķied velti savu energiju, veselību, mēģinādama kaut ko ieskaidrot pieaugušam vecim.
 • Kā cilvēkam izskalot smadzenes?
  navar nekaadiiigi, jamam pasham jaagrib saprast, bet ja veelmes nav, tad pat salauzhot degunu netiks liidzeets.
 • Kāpēc cilvēks pats sev čakarē savas personīgās smadzenes.?
  Tāpēc, ka ir domājoša būtne.
 • Ja Tevi kritizē, tas nozīmē, ka Tu esi uz pareizā ceļa. Jo cilvēkiem ir pieņemts uzbrukt tiem, kam ir smadzenes. /Brūss Lī./ Piekrīti? Kāpēc?‎
  Nu, lielākoties jau, jā. Bet ir jau arī tādi varianti kad kritizē tiešām tad, kad vajag.

  Šodien pat bija divi labi piemēri. Kolēģes kritizēja vienu mūsu kolēģi, kurš ir ļoti centīgs, daudz ko dara... Viņas smējās par to, ka viņš netika tajā nozarē, kur gribēja, jo viņu neņēma, tāpēc, ka viņš tik no ārpuses izliekas zinošs un visu varošs, taču patiesībā tā neesot, patiesībā viņam iekšā zināšanu nemaz nav... īstenībā es to kolēģi pazīstu daudz labāk kā viņas, zinu cik daudz viņš ir pielicis pūļu lai sasniegtu to, ko sasniedzis un tas, ka kādam viņs liekas uzpūtīgs, tad noteikti tāpēc, ka viņiem skauž, ka viņš viens ir spējis sevi pārvarēt, nav noslinkojis un tāpēc ir tur, kur ir..

  Otrs gadījums bija Kad kritizēja kolēģi par to, ka viņš pēc kardiogrammas nevarēja noteikt sirds ritmus. Īstenībā, tā jau nav pirmā reize, kad viņs kaut ko nevar. Es vispār brīnos, kā viņš ir ticis līdz sestajam kursam, jo viņam prasot pilnīgi elementāras, konkrētas lietas, viņš tās pilnīgi nezina. Nu KĀ cilvēks 6. kursā nevar kardiogrammā atpazīt normālu sirds ritmu??? KĀ?? Turklāt pirms tam arī vairākas reizes izrunājām. Domāju, ka ja, pat ar medicīnu pilnīgi nesaistītam cilvekam, 5 minūtēs izskaidrotu būtību, viņš spētu saprast.

  Nu vispār, esmu nenormāli nogurusi šodien un tieši tā kritizēšana arī manī šodien izraisīja pārdomas! Tu tieši uzdevi pareizo jautājumu un es dabūju izlādēties.
 • No cik gadiem cilvēkam smadzenes iet uz "otru pusi". kad jau neko nevar vairs iemācīties?
  ja "trenē" smadzeni, ta nav tā regresa (arī diktā vecumā var iemācīties, bet ātri aizmirstas;)
  ja netrennē, ta gan...pēc 30-35 jau vsjo  
 • Cik bieži tu pārstrādājies?
  ne cik biezi jo man neatlauj es butu laimiga ja es varetu iet uz darbu.......
 • vai tiešām tos visus sadzīves atkritumus pārstrādā... ko mēs izmetam???
  NJā var redzēt ka neko nezini par šīm lietām...Kā jau 77 minēja ir pārstrādājamie un ir nepārstrādājamie atkritumi, bet ir viens bet, ja atkritumi netiek šķiroti tad arī tie netiek pārstrādāti...un pagaidām pie mums Latvijā tas notiek mazos apmēros dažās vietās tikai (2-3). Principā visi mūsu atkritumi tiek iekonservēti nodalījumos nākamajām paaudzēm :))
 • Vai Tevī ir tendence pārcensties un pārstrādāties, lai ko arī nedarītu?
  Nē, cilvēks ir slinks jau pēc būtības
  Ar suņiem un draudzeni gan varu pārstrādāties
 • Cik ātri(laika ziņā,sekundēs) aiziet sms uz ASV?
  Pa taisno līniju no Rīgas līdz Vašingtonai ir 7088 km, bet pa taisno jau droši vien neiet - MZP, kas nodrošina mobilos sakarus, ļurkājas , teiksim, vidējo .. 1000 km virs Zemes, droši vien caur vienu pavadoni neiet, tātad, uzdevuma vienkāršošanai pieņemsim, ka signāls paŗvietojas augšā, tad taisni un pēc tam lejā, tātad noietā distance ir 7088 +1000x2=9088, gaismas ātrums(tāds ir arī radiosignāla ātrums) Vg=300 000km/s, tātad, pēc V=s/t, tad t=s/V= klausies, man apnika   , pierēkini apmēram kādas... 2-5 sek. uz zelēšanu visādos koderos, torņos, tajos pašos satelītos. Tā kā priekš signāla šis attālums ir niecīgs, tad varam to aprēkinu vispār ignorēt, ja Tev nevajag tūkstošdaļsekundēs. Es domāju, ka 2-5 sek. Atkarībā no dažādiem faktoriem.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system