Labākā atbilde

  1.  2 0

  likky666 7 (28287)3816 5 g  

  Nu, lielākoties jau, jā. Bet ir jau arī tādi varianti kad kritizē tiešām tad, kad vajag.

  Šodien pat bija divi labi piemēri. Kolēģes kritizēja vienu mūsu kolēģi, kurš ir ļoti centīgs, daudz ko dara... Viņas smējās par to, ka viņš netika tajā nozarē, kur gribēja, jo viņu neņēma, tāpēc, ka viņš tik no ārpuses izliekas zinošs un visu varošs, taču patiesībā tā neesot, patiesībā viņam iekšā zināšanu nemaz nav... īstenībā es to kolēģi pazīstu daudz labāk kā viņas, zinu cik daudz viņš ir pielicis pūļu lai sasniegtu to, ko sasniedzis un tas, ka kādam viņs liekas uzpūtīgs, tad noteikti tāpēc, ka viņiem skauž, ka viņš viens ir spējis sevi pārvarēt, nav noslinkojis un tāpēc ir tur, kur ir..

  Otrs gadījums bija Kad kritizēja kolēģi par to, ka viņš pēc kardiogrammas nevarēja noteikt sirds ritmus. Īstenībā, tā jau nav pirmā reize, kad viņs kaut ko nevar. Es vispār brīnos, kā viņš ir ticis līdz sestajam kursam, jo viņam prasot pilnīgi elementāras, konkrētas lietas, viņš tās pilnīgi nezina. Nu KĀ cilvēks 6. kursā nevar kardiogrammā atpazīt normālu sirds ritmu??? KĀ?? Turklāt pirms tam arī vairākas reizes izrunājām. Domāju, ka ja, pat ar medicīnu pilnīgi nesaistītam cilvekam, 5 minūtēs izskaidrotu būtību, viņš spētu saprast.

  Nu vispār, esmu nenormāli nogurusi šodien un tieši tā kritizēšana arī manī šodien izraisīja pārdomas! Tu tieši uzdevi pareizo jautājumu un es dabūju izlādēties.

Atbildes

  1.  2 0

  Rigas puika (28) 6 (14136)51356 5 g  

  Nu, kritizē jau par to , ko dari nepareizi. Tad vajag gan censties mainīties, ja nu aiziet auzās. Ja Tavs variants, es drīzāk sliecos domāt - skaudība.

  1.  2 0

  predator1989 7 (23290)4831 5 g  

  kritizē tikai lupatas,kuri paši par sevi nezin patiesību....
  tie,kuriem ir krunka nevienu nekritizē,jo zin,ka mēs visi esam vienādi,ka kādreiz var pienākt brīdis kad būs mainītas lomas.
  daļu arī veido cilvēka skaudība,jo ja skauž,tā tad kritizē.

  kopumā tev daļēji piekrītu.
  jo?
  vnk nav jēga uzbrukt stulbajiem,kas neprot pat savu vārdu uzrakstīt,jo tas nav konkurents citiem.
  bet vot tiem,kuriem izdodas izveidot patentu,tam ir vērts uzbrukt,jo pastāv iespēja ietekmēt un visu sagrozīt,lai tam,kuram veicās vairs neveiktos.
  kapēc?
  tapēc,ka gudrais pa to aizdomāsies,bet stulbais vnk pasmaidīs un teiks - a ko tu vispār gribi no manis.

  1.  1 0

  grauzdins 6 (5748)2718 5 g  

  Jā. iedvesmojoši

  1.  1 0

  aldiskk 5 (4481)2511 5 g  

  var jau klusēt ... bet progress tad mirst...kritizēt ir vieglāk, grūtāk ir argumentēt savu nostāju !!! Gudri cilvēki vienmēr spēs rast atbildes ... man tas jāspēj 50 reizes dienā...

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system