Labākā atbilde

  1.  2 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  to cilvēks jūt. un ne jau ar vēlmi tikai pārģērbties.

Atbildes

  1.  1 0

  predator1989 7 (23261)4729 4 g  

  ieteiktu griezsties pie kāršu likšanas...
  pastāv iespēja noteikt ar to palīdzību savas nepilnības utt
  un to,kam tev vajadzētu būt nākotnē utt

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 4 g  

  Mja, varbūt ir kādi speciālisti, bet kur tādus atrast, velns viņu zin, parastie lētie psihologi un tamlīdzīgie tipiņi atkrīt.

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13791)51036 4 g  


  Izmēģini dažādus!
  Psihoterapeits - pārbaudīs psihi, bērnības traumas, attīstību.(bet neizskaidros dvēselisko cēloni - nav viņu kompetencē)
  Dziednieks/ekstrasenss (uzreiz saku, grūti būs atrast!) - pārbaudīs ar regresīvo hipnozi (starp citu, to piekopj arī psihoterapeiti), bet atšķirībā no pirmā, meklēs cēlņus ''aiz'' resp. ja tic reinkarnācijai ''atritinās'' atmiņu līdz pirms-dzimšanas brīdim, tālāk ko teiks, tas jau viņa kompetencē...
  Zīlnieks - būtībā viss minētais, var un visdzrīzāk nelietos regresīvo hipnozi, bet meklēs skaidrojumu ''pēc zvaigznēm''...
  Mācītājs (šeit gan der atzīmēt, ja esi kaut cik kristietis, bet ne tikai formāli), noraidīs regresīvo, noraidīs maģijas (viņuprāt) manipulācijas, liks paskaidrot situāciju, un aicinās uz grēksūdzi, ja vajag, ļaus draudzei aizlūgt par Tevi, Tavu dvēseli, un protams ticībā lūgties no ''nelabā apsēstību pret Tevi''. (konfesijas dažādas, pareizticība efektīvākā, bet nu kā nu kuram...)

  Praporšķiks Mihalovičšs - iesauks armijā, nodīrās ar vingrinājumiem, disciplīnu un teiks (tas ir viņu credo) Esi vecis! Neesi lupata! 50 presītes, 70 pietupienu...
  Sry! Nenoturējos, nevaru pārāk nopietni!

  Bet jā, meklē, ja iet par traku To Tev jājūt gan pašam...

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 4 g  

  Kā jau teicu- izrunājoties ar psihoterapeitu. Tā kā pieļāuju, fiziskajā attīstībā tev viss ir kārtībā, tad, iespējams kļūda ir notikusi kādā psihiskajā līmenī, kur tava būtība nav pielāgojusies fiziskajam ķermenim, tāpēc psihoterapeits būtu labākais, kas tev spētu palīdzēt.

Līdzīgie jautājumi

 • Ka Jūs uzskatat, vai pusim vajadzētu pirmajam atzīties meitenei patikā vai otrādāk?
  tas ir kaut kāds pieņēmums sabiedrībā, ka puisim viss ir jādara pirmajam!!! arī meitene var teikt pirmā, arī meitene var uzaicināt uz randiņu... tas tak ir normāli!!!! īsāk... kad jūties pārliecināts... saki un viss!!! :)
 • Kā noskaidrot vai auto nav zagts?
  Domāju (pārliecināts 100% neesmu), ka CSDD tomēr ir pieeja attiecīgām datu bāzēm, ja automašina/v.n. aktualizēti, būs brēka.
  Iedomājoties pretējo(ka nav). Pat negribas iedomāties! :D
  Pazīstams policists nav? Pārbaudīs minūtes laikā un tas nebūs dienesta pārkāpums (atkarīgs, kā motivē   )
 • Kā var noskaidrot vai kāds ir uzlauzis manu profilu?
  Parunā ar meiteni, ja iespējams.
  Piezvani attiecīgā internet portāla administrācijai un palūdz sarakstu ar pēdējās N dienās izdzēstajām vēstulēm, laikiem kad esi bijis online un IP adresēm no kurām Tavs profils atvērts (pēdējais gan ir pieredzējušiem lietotājiem).
 • Vai kādam ir izdevies noskaidrot kas bija pirmais, vista vai ola?
  es domāju ka pirmais bija kaut kāds dīvains radijums kas sapārojās ne ar to radījumu un radījās ola no kā radās vista, vai arī tā ola tikai pakļauta radiācījai vai kam citam :D sanāk ka principā pirmais bija "ex kaviņturdzivnieks'' un tad ola un tad vista :)
 • Vai vēlies noskaidrot, cik Tev tālu līdz ekstrasensa statusam?
  Gunti, ja man ir ekstrasensa dotības, tad es tās pilnveidošu līdz galam lai kļūtu par dziednieku
  Daudz ko pieprotu, redzu auru, varu noņemt sāpes, atrast āderes, bet tas nebūt nenozīmē, ka tas manā dzīvē būs galvenais
 • Kāds varbūt zin, kādu tīmekļa lapu, kur bezmaksas var noskaidrot IQ???
  zinu tikai angliski. iqtest.lv
 • Vai Tu mēdz noskaidrot attiecības tad, kad esi iedzēris/iedzērusi?
  nē.
  es tās skaidroju tad, kad ir skaidrs, ka tās ir jāskaidro un tas parasti ir skaidrā.  
  kaut vai tāpēc, ka reti lietoju alkoholu vsp.
 • Vai vēlies noskaidrot, kā Tavs vārds izklausās ķīniski? Te to var izdarīt ļoti vienkāršā veidā!
  terinkichishikizuari   pipec ja ta tas isklausas tad meli var izmezgit nepajokam
 • Ir iespējams noskaidrot cilvēka personību pēc mobilā telefona nr?
  gahana: valsts iestādē strādā?

  pēc mobilā - var tikai tad, ja cilvēks ir jocīgs un kaut kur internetā minējis savu numuriņu.
  *) http://www.numuri.lv/default.aspx - noteikt piederību operatoram
  *) gūglē pameklēt, vai figurē sludinājumos
  *) ja ļoti vajag - rakstīt iesniegumu policijā, ja ir huligānisms
  *) ja ļoti-ļoti vajag, tad var aiziet samaksāt jamā rēķinu uz Tele2/LMT, pasi neņemot līdzi. un naudu arī - lai nesanāk labdarība :>

  Nullespunkts: tu ko, visās iespējamās bankās tev ir gali?  
 • Mans onkulis atrada krustu un cer, ka tas ir zelta vērtē :D Kur var noskaidrot ko kurienes tas ir, kāda nozīme utt?
  Hmm...sakritība - pats pazaudēju, rokoties pa krūmiem darbā, krustu a ne ķēdīti, nu jā ar galiem.
  Nu nez vai tur kaut kāda mistika, zīme vai kas, varbūt, kā saka, kāds pienākums atkrīt, kas nepatika un tā. Vismaz tik zinu.

  Ja par tavu attēlu - nav mans Tas ir , visdrīzak, katoļu, jā, jo latīniskais uzraksts un Glābējs uz krusta ir katoļiem,(luterāņiem pārsvarā nav - kā atgādinājums nāve uzvarēta, Kristus ir nocelts no krusta, savukārt katoļi uztver cilvēcisko upuri kā atgādinajumu par ciešanam.Galvaskauss - pirmcilvēka Ādama kur Kristus virs tā simbolizē  ''Jaunā Ādama'' bezgrēcīgo upuri pāri cilvēcei) jo ja būtu pareizticīgo, tad latīniski nebūtu rakstīts: Mater Dei - Dieva Māte..Ora Pro - ja nemaldos - Lūdz par mums.
  Vecs - iespējams izgatavots Latgalē,Krievijas impērijā nedaudz tāds uz I vai visdrīzāk II Pasaules kara pusi. Jeb arī Cara laika, katra zinā uz 1850-1914 izskatās. Vienkārša ierindnieka, vai visdrīzāk zemniekam vai zaldātam piederējis. Kā mantojums nodots.

  Tik nu pirmie iespaidi.

  Par liksanu, nēsāšanu - labāk nevajag likt un nēsāt, jo tas var jau redzēt ir saimnieku sākotnējo zaudējis, gājis roku rokas un ir tomēr domāts vienam konkrētam cilvēkam, a ne svešam. Ne jau par velti saka ''nest svešu krustu'' Labakais ir pārdot, vai vnk nodot antikvariātā, pie citam tadam pašam lietām. Vai ierakt zemē - ārā protams. Jo ja kas - metali ļoti labi ''uzsūc'' informācijas, un krusta forma tikai pastiprina.
  Nebūs jau traģēdija ja nēsā, bet viss sākās kā saka ar sīkām nepatikšanam un pāriet...nu jā, bet silti neiesaku lai kāds nēsātu.

  Pagari sanaca.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system