Labākā atbilde

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 11 g  

  tradicijas rodas, kad daudziem cilvekiem nav ko darit, tad jau vis kaut ko var sadomat :D

Atbildes

  1.  1 0

  Helikon 3 (638)26 11 g  

  Tas ir tāpat kā ar interneta saitiem, cilvēkiem patīk ietusēt, darīt kaut ko kopā, būt vajadzīgiem, bieži vien tikai viņu iedomās!

  1.  0 0

  zebieksterc 1 (192)4 11 g  

  baumas gaj` no mutes-  mute. Dažs vēl piemet kaut ko sav` s! tad nu beigas ciemats mazs uzskat to par patiesib`. Sāk to svinet ciemat` s mazs. bet kur maz`s tur ar` ciemats liels ir klat , talak valsts.

Līdzīgie jautājumi

 • Kas cilvēkam liek pievērsties veģetārismam, vegānismam vai frīganismam?
  Laikam jau visādi gadās.
  1. Pārāk daudz kaut ko kaut kur salasījies.
  2. Veselības problēmas.
  3. Psiholoģoiskas traumas.
  4. Žmogs      - negrib tērēties uz gaļu.
  5. Vielmaiņas īpatnības.
 • Kā tu domā - kāpēc daudziem cilvēkiem patīk ''darīt neko''?
  tad paliek ilūzija,ka vismaz kaut ko dari,kaut darīt negribas neko
  nu divi vienā :i cilvēks pastrādājis ,i atpūties
 • Kādēļ daudziem cilvēkiem negaršo marcipāns un vai tas jums garšo?
  Šoks! Šitos, kam negaršo marcipāns, vajadzētu saukt pie kriminālatbildības - nē, nolinčot uzreiz uz ielas kā tautas ienaidniekus!    Kādēļ daudziem kaut kas negaršo!? Hm.. varbūt tādēļ, ka vēl neesam galīgi pārvērsti  par biorobotiem ar implantētiem garšas, smaržas un visiem paŗējiem kritērijiem no viena un tā paša installācijas diska!     Vai tomēr cilvēkam nav tiesību un savām garšas izjūtām, diktētām ar pieradumu, asociācijām, veselības stāvokli, vielmaiņu, garšas kārpiņām utt.utjp..  
  Jā, man ļoti, ļoti garšo (urā, mani nenolinčos!)!  
 • Cieņa pret viņu tradīcijām un viņu valoda varētu sagatavot darbības izpratnei un kaimiņiem un cilvēkiem kopumā?
  Чем бится, лучше договорится.
 • Kādēļ daudziem cilvēkiem ir aizspriedumi pret klasisko vai romantisma laikmeta mūziku?
  tapec ka tagad musdienas ir tada muzika,kuru neviens neuzskata par romantisku,bet isteniba ja labi ieklausa taa ir tik skaista ka skudrinas skrien pa muguru....
 • Vai kāds var ieteikt kādas spēles ,dzimšanas dienas tusiņam, prekš daudziem cilvēkiem ?
  Spēles ko var spēlēt ar bariņu cilvēku - Vāveres un Koki - kad puiši stāv aplī, pagriezuši muguras uz apļa centru, meitenes iet uz riņķi, apkārt puišu aplītim un tikmēr skan mūzika, kad mūzika apstājas, tad meitenes lec zēniem virsū un puiši mēģina vinjas noķert, kura meitene nepaspēj nevienam puisim ielekt klēpī, tā no spēles izstājas un ņem sev vienu puisi līdzi! :)
  Tad vēl ir spēle, kad meitenes stāv aplītī ar mugurām uz apļa centru, apkārt staigā puiši, skan mūzika, kad mūzika apstājas, katram puisim jānobučo viena meitene, kas paliek bez meitenes - iet ārā un ņem vienu meiteni līdzi! :)
  Vēl var spēlēt spēli - vakara bruņinieks - katrs puisis izvēlas sev vienu meiteni un kad vadītājs saka starts, tad paceļ un tur vinju uz rokām, tur tik ilgi, kamēr paliek tikai viens pāris, tas puisis, kas paliek tad arī ir vakara bruņinieks! :D
  Spēle, kur ar karotīti no dziļā šķīvja jāizdzer alus, var piedalīties vairāki un uz ātrumu jāspēlē protams!
  Spēle ar dejošanu uz avīzes, kad ar laiku saloka avīzi mazāku! :) Nu, dejo pa pāriem! :)
  Sērlociņu lasīšana no grīdas ar balonu zem krekla vai džempera!
  Dažādu priekšmetu padošana ieliekot tos starp zodu un kaklu - labi, ja stāv puisis, meitene, puisis, meitene! :)
  Tad vēl ir spēle - barotavas - nopērc divas bērnu barojamās pudelītes! Vajadzīgi divi krēsli vai ķebļi, uz viena krēsla uzkāpj džeks uz otra meitene, pārējie sastājas divās kolonnās, katra kolonna pretīm vienam no stāvošajiem! Zēnam pudeli ieliek starp kājām, meitene padusē, vai arī starp kājām, pudelēs iepilda šampi vai alu, un tad kolonnās stāvošajiem pa vienam jāskrien (kā stafetē) un jāsūc dzēriens ārā! Kura komanda pirmā izsūc pudeli, uzvar! :)
  Vēl var nolikt šampja pudeli zemē, paņemt striķi un tā galā iesiet zīmuli, lai tas stāv vertikāli, tad tupjoties uz leju, zīmuli jāmēģina iebāzt pudelē bez roku palīdzības! :)
  Vēl var sadabūt kādus 3 vai 4 palagus, uz tiem pacensties un uzzīmēt sievietes, ar kailām krūtīm, seju, kājām, rokām, bet kājstarpes vietā izdurt caurumu, nu tādu, lai pa to varētu izbāzt gandrīz roku! tad sadala pārus - meitene ar džeku pārī, liek džekam ostīt meitenes matus un taustīt utt, tad meitenes noliek aiz palagiem un puišiem aizsien acis, puiši pa vienam iet un meklē savas meitenes, sarunāties nedrīkst! (kamēr meklē meiteni, tikmēr citi divi protams, tur palagu! :)
 • "Jo daudziem cilvēkiem - diženumu karalis, un ar iznīcināšanai malolyudstve cilvēkiem." (Salamana Pamācības 14:28) vai tiesības Zālamana?
  Ko tu pie tās Bībeles piesējies!?Ko tas malolyudstve nozīmē?
 • Kāda ir Tava attieksme pret cilvēkiem, kas veikalā rīko un piedāvā degustācijas?
  Ja tie cilvēki nav pārāk uzmācīgi un nespiež man to preci nopirkt, tad uztveru to pozitīvi, jo tā ir iespēja nodegustēt, pārbaudīt un pārliecināties, vai šī prece atbilst manai gaumei un vēlmēm.
 • svešiem cilvēkiem Jūs viegli atklājat visu par un ap sevi?Vai tomēr sniedzat minimāli informācijas par sevi?
  Vispār svešiem cilvēkiem neko lieku cenšos neteikt/nestāstīt.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system