Atbildes

  1.  0 0

  mincelija (35) 4 (1015)413 13 g  

  tās ir šausmas un nejēdzība!

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 13 g  

  Protams, negatīvi.

  1.  0 0

  nahNiku (33) 6 (9179)249 13 g  

  ai

  1.  0 0

  racespy 2 (495)12 13 g  

  Kā var teikt nē !! Padomā ka pats/pati bij bērns !!

  1.  0 0

  haralds (68) 6 (6719)227 13 g  

  Tādus aiz pakaļkājas pakārt!

  1.  0 0

  Ciepanick (40) 6 (14053)3317 13 g  

  tas ir praatam neaptverami.

  1.  0 0

  vijolite24 (61) 6 (7958)239 13 g  

  BERNI LATVIJĀ LOTI CIEŠ NO VARDARBIBAS TAS IR FAKTS-UN TAS IR DRAUSMIGI ,BET MES PRINAMIES KA BERNI ŠODIEN IR NEŽELIGI TO VISU PEC TAN SABIEDRĪBA SANEM ATPAKAĻ

Līdzīgie jautājumi

 • ko domājat par vardarbībām filmām kas ir domāts bērniem no 16,bet erotiskās no 18g(turp,iekš)
  Ir jāsaprot vienkārša lieta, es savas bračkas aizstāvēju bērnu dārza laikā, tātad pirmais kautiņš viņu bērnu dārzā, kurā filmā es to redzēju? Man nezinu cik toreiz bija 6-7 gadiņi, pat TV nebija tajos gados. Un? Instinkti? Rūpes? Vēlme izdzīvot? Ģimenes drošība?
  Mūsdienās ir jāsaprot, kas ir pareizi un jābeidz audzināt šo stereotipisko "mīksto" paaudzi, kas bailes nezin, kas sportu nezin, kas var mierīgi noskatīties ka divi puikas māsu atspārda un tik tupa noskatīties.. pat policiju neizsaucot. Tik drošu, ka katra gājēju pāreja var būt pēdējā, jo vainīgs jau būs vadītājs un viņam nav jāskatās.. bērns bez mobīlā telefona? Heh!? Beatbildīgie vecāki, nopērkot telefonu aizmirst par rūpēm.. jo ja nu kas tad jau piezvanīs!
  ..kādu vīrieti tu gribi sev blakām? Lupatu, kas ģērbjas kā sieviete, krāso uzacis, liek grimu un ar trimmeri braukā pār kājām, bet mauriņu nopļaut nemāk?

  Filma ir filma, drīzāk ir jāizvērtē vai tādus raidījumus kā degpunkts var rādīt gaišajās stundās, jo patīkami zināt, ka slepkavas siro pa pilsētu :) Policisti man ir neskaitāmas reizes stāstījuši kāda ir patiesā dzīve, bet nejau velti viņi briesmīgākās lietas noklusē un nepublicē..

  Nejau filmas rada slepkavas, bet gan sociālie apstākļi kuros viņi dzīvo!
 • vardarbīgs vīrietis.
  Smags jautājums - smaga situācija! Mans viedoklis ir vienkārši aiziet uz policiju iesniegt sūdzību protams pēc nelaimes gadījuma, lai tiesu medicīnas ekspertīzei būtu pietiekami lieli pierādījumi par to ka viņš Tevi fiziski iepaido! Tad domāju viņam piešķirs naudas sodu pluss vel vecāku tiesību zaudējumu un arī aizliegs viņam ar Tevi tikties! ja arī mēģinās tad Tev par to atkal paziņojot pilicijai ka viņš vēl aizvien Tevi neliek mieru draud arī vēl lielākas ziepes!
  Bet galvenais ir - nebaidies no viņa! Atrodi sevī spēkus to izdarīt - vismaz bērna dēļ!
 • Kā mazināt vardarbību bērnu un jauniešu vidū?
  Jābūt pareizai audzināšanai visās ģimenēs.. Bet tas diezvai ir iespējams, jo ne visas ģimenes to spēj.. Dzīve bez vardarbības līdzinās vairāk utopijai.. Visi cilvēki nevar būt labi vai ļauni, viss ir līdzsvarā.. Un no kā tad jaunieši to vardarbību mācās? Protams, ka no filmām, kur vardarbības scēnas ir tik daudz, ka bērnam nebūtu, ko skatīties bez vardarbības.. Pat animācijas filmās ir attainota vardarbība - cīņa starp labo un ļauno.. Animācijas filmas jau iemāca bērniem nepareizu domāšanu.. Bija tāda multene, no rītiem pārraidīja "Maģiskās burves" laikam, mana māsiņa skatījās pirms bērnudārza.. Tur pat ataino skaisto un neglīto, labo un ļauno.. Piemēram, tur bija apmēram tāda frāze: "Nu, jā, kam man viņa [meitene], ir jau citas un skaistākas!"
  Un viens no iemesliem, kādēļ bērni ir jaunieši ir vardarbīgi ir tas, ka viņiem mājās trūkst uzmanības un viņi par katru cenu to grib pievērst sev ārpus mājas pat tādā veidā, kā pielietojot agresiju.. Mājās par maz uzmanības, vecāku aizņemtības dēļ, slikts garastāvoklis pēc darba un mazie konflikti ģimenē, kas ir ļoti nozīmīgi atvasēm..
 • Kas tavuprāt ir vardarbība un visatļautība?
 • jums mēdz but kādreiz tieksme uz vardarbību?
  jaaa....
  man pat viena velme ir tada izteikta..
  es looti velejos izkastret vienu cilveku,bet par laimi vinam,vins nebija mana tuvuma..un lai neradas ar...
  jo var gadities,ka pirmais kas trapisies pa rokai bus pret vinu temets...

  bet es neesmu sadiste...es esmu mila un jauka
 • Kādēļ vardarbība jauniešu vidū ir tik izplatīta parādība?
  Tas nav tikai jauniešu vidū, bet nav ko noliegt tās ir daudz, bet ko gribi, ja arvien mazāk cilvēku sāk pielietot to ķermeņa daļu, ko dēvē par smadzenēm... Mūsdienās galvenais tak normāli iekapāt, barā kādu uz ielas atkaldīt un kārtīgi nogrūsties un tam jau daudz smadzenes nevajag... ;)
  Iespējams bērnībā pa maz dakteris bērziņš nācis ciemos un jaunieši jau tagad jūtās kā pasaules valdnieki un pamēģini tik tādiem ko pateikt...
 • Kā Tu uztver vardarbību pret dzivniekiem?
  ir ok tādus mērgļus ielik wienā būrī ar lauwām,lai izjut to kā ir būt neaizsargātam
 • Kas pusaudžus provocē vardarbībai?
  Audzināšana, ģimenes apstākļi, apkārtējā vide, vardarbīgās filmas.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system