Labākā atbilde

  1.  1 0

  Seroquel (31) 7 (27410)4518 10 g  

  lai vini pasi sev apgriezh algas  un tad ml lai kko saka.. kad pasi pusgadu gadu padzivos uz minimalas algas..
  un bez bonusiem  tad busim no bedres lauka

  p.s. idiotisms

Atbildes

  1.  2 0

  nicola 6 (9081)229 10 g  

  Pašam Godmanim lai vispirms algu izmaksā obligācijās ...  

  1.  0 0

  Norcha 4 (1056)36 10 g  

  Paldies nē, nekādas pozitīvas prognozes Latvijas nākotne nesola.

  1.  0 0

  AntiAngeL (32) 7 (38141)4823 10 g  

  da ko tur daudz,pi...kā var mūs@!

  1.  0 0

  kukuliitis 4 (1103)38 10 g  

  ai da man pohuj kas šeit notiks, galvenais lai tas notiek PĒC 15. maija :D:D tad jau būšu attā no LV iespējams uz visiem laikiem, danu nahui šito valdību, kad viņi apsprāgs tad braukšu atpakaļ :D

  1.  0 0

  munkss (33) 8 (207616)529156 10 g  

  Tas ir tā pat kā tie privatizācijas sertifikāti par Ls 26 gabalā un ar reālo cenu tirgū Ls 2-3

  Ne, ne, lai maksā naudā un uzreiz

  1.  0 0

  drklvbmw 5 (4126)1211 10 g  

  huina tas vis ir godmanis

Līdzīgie jautājumi

 • Cik Maksā Tava Dzīve!!??...cik Augstu vērtē Sevi ...Vai esi apmierināts ar to, ka pārdod Sevi par algu, ko tev maksā ???
  Tas ir viens no labaakajiem jautaajumiem kuru es esmu sheit lasiijusi un te nu gan ir jaapadomaa......
 • Kad kritīs Godmaņa valdība?
  a tevi tas interesē???????????
  piezvani un pajautā
 • Lenbergu Godmaņa vietā-ko saki par to?
  Skatoties uz pašu Ventspili, tad-jā varbūt būtu pat ļoti ok! Jo viņa pilsēta ir manuprāt ļoti labi attīstīta-cepuri nost! :) Varbūt arī Rīga kļūtu patīkamāka un sakoptāka un iedzīvotāji apmierināti.. Nu arī Ingūna Sudraba iespējams nebūtu slikts kandidāts-gudra viņa ir pat ļoti!
 • kur Godmaņa kungs liek Latvijas naudu?
  vot tur arii liek.
  iebaazh taa dziljaak.
 • Mazs cinītis gāž lielu vezumu, bet kas gāzīs Godmaņa valdību?
  Nu un kas tad atkal Godmanim par vainu?
  Kalvītis bija cūka... Kas tagad? Lai vai ko ieceltu valdībā vienmēr kāds būs neapmierināts un čīkstēs.
  Labāk dariet savus darbus un nemāciet citus kā viņiem labāk strādāt un kur naudu tērēt. Skatīsimies katrs savā maciņā un domāsim par to, kā labāk paveikt pašiem savu darbu.
  Nez ko ta paši darītu viņu vietās? Nez vai ne tik to pašu??? :)))

  P.S. Viņš vismaz bungas labi prot dauzīt.       
 • Atkal sākas apkures sezona - vai esi sev iegādājies Godmaņa ekonomisko krāsniņu?
 • Vai esi bijis ''apsēsts'' ar uzmācīgu ideju?
  protams,ja ,kas paurī ielien,tad cauri ir ar mani,šķīst vai plīst,bet jādabū gatavs
  kaut arī bieži nākas tos rezultātus nožēlot
 • Parādi interesantu ideju?
 • galīgi nav ideju variet kaut ko ieteikt???


  1.ideja. Mazs Bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Lielākā daļa pat neiedomājās par tādu elementāru lietu kā trūkumi. Jā, jā tieši trūkumi nevis priekšrocības ir jūsu biznesa ideja. Ne jau jūsu trūkumi , bet citu uzņēmumu trūkumi. Ar katru gadu arvien populārāki kļūst ārpakalpojumi. Iedomāsimies ir lieli uzņēmumi, piemēram būvniecības . Skatāmies un pētām viņus. Viņiem ir daudz labas un jaunas tehnikas , labi apmaksāti darbinieki, labs menedžments un izskatās ka viņam neko no tevis nevajag.( tā arī ir J) No otras puses viņš ir augošs uzņēmums kuram kļūst arvien vairāk pasūtījumu un vairāk problēmu ar tehniku un darbiniekiem. Tehniku šoreiz liksim mierā. Kur ir tavs bizness. Piereģistrē firmu. Sameklē savos draugos un draugu draugos visus iespējamos cilvēkus kuri ir gatavi strādāt palīgdarbus. Apzini viņus, noskaidro ko viņi prot, savāc viņu kontaktus, savāc sīkus viņu raksturojumus. Droši dodies pie vienas , piecām piecdesmit būvfirmām un piedāvā cilvēkus uz līguma darbiem, izdomā jēdzīgu cenu. Noslēdz ar savāktajiem cilvēkiem līgumus un tici man ka no tevis apzinātajiem cilvēkiem vismaz 10-20% būs pieejami vienmēr un būs priecīgi par to ka tu meklē haltūras viņu vietā. Atceries jo labāki cilvēki, jo vairāk būvētāji( privātie, lielie, mazie) izmantos tavus pakalpojumus. Ne vienmēr starpniecība ir slikts un nevajadzīgs bizness. Pārdodam biznesu un tālāk….

  2. ideja. Vidējs bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Ņemam par piemēru Autoservisus. Atrodi to ko viņi dara par tādu cenu kas tev izsauc sašutumu. Izdari to lētāk. Atrodi tādus auto pie kuriem lāgā negrib ķerties un noorganizē to labošanu. Transports mazāk nepaliek un tuvākos gadus arī nepaliks. Kas trūkst citiem un kas tev var palīdzēt? Atrodi labu galveno meistaru. Sava veida oriģināls Babaha – personība. Tas ir kā pie ķirurga iet, ja cilvēkiem viņš sejā nepatiks un viņam nebūs humora izjūtas, tev klienti būs daudz, daudz mazāk. Ne jau tehnika pelna vai pievilina, bet cilvēki. Uzturi to vietu kārtībā. Kā zināms cilvēki mīl ar acīm un uz cūku kūti braukt pie tevis negribēs. Latvija ir maziņa un ziņas par labu servisu iet no mutes, mutē fantastiski ātri. Atceries noteikti paskatīties uz savu biznesu no tāda gudra cilvēciskā viedokļa, kas ir labs kas nē, nevis censties laizīt klientiem attiecīgo vietu. Jā, lai varētu vidēji labi pelnīt ir jāiegulda. Ja esi gatavs ieķīlāt savu dzīves vietu par labu attiecīgam biznesam , tad malacis. Bet es ieteiktu gudrāku risinājumu( Kāda radinieka dzīvokli kuru tu krīzes gadījumā esi gatavs uzņemt pie sevis J piemēram sievasmātes J . Neaizmirsti būt čakls un internetā sameklēt labus rezerves daļu piegādātājus. Ir šeit uz vietas, ir daudz un par labām cenām Polijā, Vācijā un Lietuvā. Tie kam riebjas mašīnas un servisi apskatieties ko cilvēki meklē e buy, vai citur, un ko pie mums nevar dabūt. To noteikti šeit var atvest un pārdot. It sevišķi uzmanību aicinu pievērst lietām kas ārzemēs maksā lēti.

  3. Ideja. Liels Bizness.

  Pārdod vidējo biznesu. Un mazo biznesu J .Ja nopietni tad es neticu ka tu sēdi ar lielu naudu un šo te lasi. Bet ja tev naudas nav un ir fantastiskas spējas piesaistīt lielus kredītus vai tu esi speciālists Eiropas naudas saņemšanā, tad es tev iesaku rūpniecību. Nē , ne jau sākt ražot jaunas un neredzētas saliekamās ziemassvētku egles. Vislabāk ir palīst apakšā kādam lielākam ražotājam. Piemēram tu vari lētāk izgatavot spārnus vēja ģeneratoriem, daļas mātesplatēm, korpusus televizoriem, kuģu dzenskrūves, dzinēja galvas. Visu ko var atrast, atskrūvēt atsevišķi no kāda lielāka aparāta. Vai zināji ka 70% Chrysler automašīnas jau sen, sen atpakaļ izgatavo simts mazas privātas rūpnīcas bet Chrysler tikai savāc to visu kopā un uzliek zīmogu. Izveidoties par lielāko autoražotāju tev diez vai dzīvē izdosies, bet būt par pasaulē lielāko Glāžu paliktņu vai suvenīra krūzīšu drukas aparātu ražotāju tu vari vēl kļūt. Divas lietas vēl… Atceries ražojot tu tiešām reāli palīdzi savai valstij. Vienmēr pirms sāc kaut ko ražot un vēlies ilgu ražotnes mūžu, atceries zelta formulu

  Preces cena < transportēšana no Ķīnas uz ES + pašizmaksa

  Es būtu patiesi uzjautrināts, ja kāds dullais ,šo izlasot, ķertos pie lietas un sāktu manis ieteiktos biznesa veidus. Kāpēc es to uzrakstīju? LAI IEROSINĀTU DOMAS tiem cilvēkiem kas tiešām kaut ko meklē un grib šajā dzīvē, šajā virzienā ko darīt, nevis pateiktu kādam sliņķim priekšā kas darāms.

  No sirds vēlu veiksmi Jums.

  P.S. Ātri nopelnīt var tikai lauku diskotēkā
 • Vai tev ir grūtības ar savu ideju skaidru izteikšanu?
  Gadās, bet parasti sanāk kaut kā apkopot, un beigās sanāk kaut kas labs.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system