Labākā atbilde

  1.  1 0

  supraman 4 (1526)27 11 g  

  Smiklīgi , kā tu vari parodēt kautko , kas jau visu ir pats parodeejis:) he he :) lai veicas

Atbildes

  1.  0 0

  Pianiste (26) 6 (5573)2311 11 g  

  var attēlot ainu ar krutkas pārdošanu un cilvēku vešanu uz slimnīcu un viņu neteikšanu, kur dabū alko, un un un, kā alko pārdevēji priecājas par to. ^_^

  1.  0 0

  legionars78 (41) 6 (16132)3528 11 g  

  atdariniet skolotaj telus ta lai saprot kur bija kljuuda un kad ir smiekliigi vinjiem un parejiem

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4752 11 g  

  bez 0,7 nerazabratsa

Līdzīgie jautājumi

 • Vai esi bijis ''apsēsts'' ar uzmācīgu ideju?
  protams,ja ,kas paurī ielien,tad cauri ir ar mani,šķīst vai plīst,bet jādabū gatavs
  kaut arī bieži nākas tos rezultātus nožēlot
 • Parādi interesantu ideju?
 • jūs esat kadam nozaguši kadu ideju un to realizējuši????
  Es savas spēju tik realizēt, kam man svešas?:))
 • Vai tev ir grūtības ar savu ideju skaidru izteikšanu?
  Gadās, bet parasti sanāk kaut kā apkopot, un beigās sanāk kaut kas labs.
 • galīgi nav ideju variet kaut ko ieteikt???


  1.ideja. Mazs Bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Lielākā daļa pat neiedomājās par tādu elementāru lietu kā trūkumi. Jā, jā tieši trūkumi nevis priekšrocības ir jūsu biznesa ideja. Ne jau jūsu trūkumi , bet citu uzņēmumu trūkumi. Ar katru gadu arvien populārāki kļūst ārpakalpojumi. Iedomāsimies ir lieli uzņēmumi, piemēram būvniecības . Skatāmies un pētām viņus. Viņiem ir daudz labas un jaunas tehnikas , labi apmaksāti darbinieki, labs menedžments un izskatās ka viņam neko no tevis nevajag.( tā arī ir J) No otras puses viņš ir augošs uzņēmums kuram kļūst arvien vairāk pasūtījumu un vairāk problēmu ar tehniku un darbiniekiem. Tehniku šoreiz liksim mierā. Kur ir tavs bizness. Piereģistrē firmu. Sameklē savos draugos un draugu draugos visus iespējamos cilvēkus kuri ir gatavi strādāt palīgdarbus. Apzini viņus, noskaidro ko viņi prot, savāc viņu kontaktus, savāc sīkus viņu raksturojumus. Droši dodies pie vienas , piecām piecdesmit būvfirmām un piedāvā cilvēkus uz līguma darbiem, izdomā jēdzīgu cenu. Noslēdz ar savāktajiem cilvēkiem līgumus un tici man ka no tevis apzinātajiem cilvēkiem vismaz 10-20% būs pieejami vienmēr un būs priecīgi par to ka tu meklē haltūras viņu vietā. Atceries jo labāki cilvēki, jo vairāk būvētāji( privātie, lielie, mazie) izmantos tavus pakalpojumus. Ne vienmēr starpniecība ir slikts un nevajadzīgs bizness. Pārdodam biznesu un tālāk….

  2. ideja. Vidējs bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Ņemam par piemēru Autoservisus. Atrodi to ko viņi dara par tādu cenu kas tev izsauc sašutumu. Izdari to lētāk. Atrodi tādus auto pie kuriem lāgā negrib ķerties un noorganizē to labošanu. Transports mazāk nepaliek un tuvākos gadus arī nepaliks. Kas trūkst citiem un kas tev var palīdzēt? Atrodi labu galveno meistaru. Sava veida oriģināls Babaha – personība. Tas ir kā pie ķirurga iet, ja cilvēkiem viņš sejā nepatiks un viņam nebūs humora izjūtas, tev klienti būs daudz, daudz mazāk. Ne jau tehnika pelna vai pievilina, bet cilvēki. Uzturi to vietu kārtībā. Kā zināms cilvēki mīl ar acīm un uz cūku kūti braukt pie tevis negribēs. Latvija ir maziņa un ziņas par labu servisu iet no mutes, mutē fantastiski ātri. Atceries noteikti paskatīties uz savu biznesu no tāda gudra cilvēciskā viedokļa, kas ir labs kas nē, nevis censties laizīt klientiem attiecīgo vietu. Jā, lai varētu vidēji labi pelnīt ir jāiegulda. Ja esi gatavs ieķīlāt savu dzīves vietu par labu attiecīgam biznesam , tad malacis. Bet es ieteiktu gudrāku risinājumu( Kāda radinieka dzīvokli kuru tu krīzes gadījumā esi gatavs uzņemt pie sevis J piemēram sievasmātes J . Neaizmirsti būt čakls un internetā sameklēt labus rezerves daļu piegādātājus. Ir šeit uz vietas, ir daudz un par labām cenām Polijā, Vācijā un Lietuvā. Tie kam riebjas mašīnas un servisi apskatieties ko cilvēki meklē e buy, vai citur, un ko pie mums nevar dabūt. To noteikti šeit var atvest un pārdot. It sevišķi uzmanību aicinu pievērst lietām kas ārzemēs maksā lēti.

  3. Ideja. Liels Bizness.

  Pārdod vidējo biznesu. Un mazo biznesu J .Ja nopietni tad es neticu ka tu sēdi ar lielu naudu un šo te lasi. Bet ja tev naudas nav un ir fantastiskas spējas piesaistīt lielus kredītus vai tu esi speciālists Eiropas naudas saņemšanā, tad es tev iesaku rūpniecību. Nē , ne jau sākt ražot jaunas un neredzētas saliekamās ziemassvētku egles. Vislabāk ir palīst apakšā kādam lielākam ražotājam. Piemēram tu vari lētāk izgatavot spārnus vēja ģeneratoriem, daļas mātesplatēm, korpusus televizoriem, kuģu dzenskrūves, dzinēja galvas. Visu ko var atrast, atskrūvēt atsevišķi no kāda lielāka aparāta. Vai zināji ka 70% Chrysler automašīnas jau sen, sen atpakaļ izgatavo simts mazas privātas rūpnīcas bet Chrysler tikai savāc to visu kopā un uzliek zīmogu. Izveidoties par lielāko autoražotāju tev diez vai dzīvē izdosies, bet būt par pasaulē lielāko Glāžu paliktņu vai suvenīra krūzīšu drukas aparātu ražotāju tu vari vēl kļūt. Divas lietas vēl… Atceries ražojot tu tiešām reāli palīdzi savai valstij. Vienmēr pirms sāc kaut ko ražot un vēlies ilgu ražotnes mūžu, atceries zelta formulu

  Preces cena < transportēšana no Ķīnas uz ES + pašizmaksa

  Es būtu patiesi uzjautrināts, ja kāds dullais ,šo izlasot, ķertos pie lietas un sāktu manis ieteiktos biznesa veidus. Kāpēc es to uzrakstīju? LAI IEROSINĀTU DOMAS tiem cilvēkiem kas tiešām kaut ko meklē un grib šajā dzīvē, šajā virzienā ko darīt, nevis pateiktu kādam sliņķim priekšā kas darāms.

  No sirds vēlu veiksmi Jums.

  P.S. Ātri nopelnīt var tikai lauku diskotēkā
 • Kuram ģēnijam man jāpateicas par to ideju iet gulēt 18:00? =)
  Ejam alu dzert? =D
  Man čist nav ko darī =D
  Ar mums ies Morisons -))
  Un tic tic tic... )))

  Pievienoju:
  Čupčik, tu kā vienm,ēr esi nokavējis ))
  Mēs šovakar bijām Dikensā =D

  Pievienoju2:
  Nu tad sēdi un masē sev papēžus ))))
 • pamet ideju tetovejumam (vieta-īkšķis,rādītajpirkst/tur kur tas mīkstumiņš) ?
 • Vai kāds ieteiks oriģinālu ideju,kā šogad izrotāt Ziemassvētku eglīti?
  No niedrēm var pagatvot mazus pudurīšus un iekārt eglīte.
  Noteikti smuki izskatītos nopūsti ar krāsu (piem. zelta krāsā) makaroni (kas izskatās kā tauriņi/bantītes). Un no sausas zāles vai siena var pagatvot zvaigznītes. Izveidojot bantīti, pēc tam sadala sīkākos gabaliņos bantītes galiņus un sasien galiņus.
  No sūnām var izgatavot apaļas bumbiņas, kuras var būt aptītas ar kādu dekoratīvu stieplīti.

  Tad tik visam piesien klāt striķīšus un eglītei mantiņas gatavas.
  Noteikti, ka vēlāk vēl kaut kas varētu ienākt prātā, bet pagaidām pietiks.
 • Jūs dzirdējāt par ideju likvidēt 1.slimnīcu?Jūsu viedoklis.
  Slikta ideja. Vajadzētu veikt kapitālo remontu un modernizēt to.
 • Kā vērtējat Godmaņa ideju algu maksāt obligācijās?
  lai vini pasi sev apgriezh algas  un tad ml lai kko saka.. kad pasi pusgadu gadu padzivos uz minimalas algas..
  un bez bonusiem  tad busim no bedres lauka

  p.s. idiotisms


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system