Labākā atbilde

  1.  2 0

  spaikers_ 7 (56252)41056 12 g  

  uzliec kursoru uz esošā nica~izlekas aile,nerausties un slīdi wirsū ,,Lietotājvārdi,, un tālāk jau bērnam saprotams
  p.s.~piecus nicus wari sadzemdēt un pēc labpatikas tad tik maini tos uzsitot uz zwaigznes

Atbildes

  1.  1 0

  Odium77 7 (43709)3413 12 g  

  a es nezinu, es inetaa censhos pietureeties pie saveejaa. a kas vainas shitam, es piem, zinu ka shitaa lola toch nebuus maneejaa  

  1.  1 0

  Seroquel (33) 7 (27359)4518 12 g  

  aizej sava lapa..  tur pie nikiem bus iespejas izveidot.. a pec tam tikai paspied pa zvaigzni vai zvaigzniteem xD

  1.  0 0

  BlonDj 6 (14450)3312 12 g  

  Sarunajot ar administrāciju. [ Sisopiem ]

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31431)41241 12 g  

  kkur pie saviem uzstādījumiem.

Līdzīgie jautājumi

 • Kā jūs izvēlaties nicu sev!!?
  ta gan tew bēda ka newar izdomāt :DDD bet tā mēdz būt ka to kuru tu wēlies ir jau aizcirsts un abidna ir gan~mūsu ir daudz un wairojamies tik~karoč,sentēwu padoms un tagad klausi~1.paņem rokā maigi to,kur ir kāds burts~pirmo grāmatu,awīzi,žurnalu kas pie rokas  2.aizwer acis un lēnu ar jūtām šķirsti to,apstājies,un slīdi ar pirkstu pa lapu (pa lapu es teicu) un kulminācijas brīdī beidz :DDD tb apstājies 3.nuwo,tu nupat apstājies uz sawa jaunā nic,lai kāds ar tas wārds būtu,kaut burts,bet ja ir bilde,tad nau lemts tew šeit ko mainīt un punkts.
 • necitēšu nicu,bet ko domājat par tādiem cilwēkiem ar tādu runu???
  nezinu ko tur citeet par Nicu, normaala pilseeta Franciijaa
 • uzspēlēsi spēli te un tagad šai jautājumā???pasaki ko par to cilvēku,kurš ir pirms tevis(minot nicu par kuru izsakies,janu kāds ar par to pašu izsakās :DD)
  roko,nu iists skabarga pakaljaa,dazreiz vina atbildes apbizo cilveekus,a vinam po,uz sava vilna tik......Pareizi,ja esi tad esi kaads esi :D
 • Kā IP nomainīt??
  piezvani uz savu IPS un paludz, mby naksies shkjirties no kadiem 3 - 5ls, bet tas jau tik tavas intereses ;]
 • Ikonas? Kā nomainīt?
  Man nav W7 motīvu, bet kā maina XP ikonas, varu padalīties, jo ir darīts.
  Pirmkārt -  ikonas mēs varam iedalīt "pa ŗupjo" 2 galvenajās grupās - sistēmas noklusējuma un.. pāŗējās. Pie pāŗējām pieskaitu, piemēŗam, lietotāja izveidoto failu, folderu ikonas. Ar tām vienkārši - labais klikšķis - Properties - Customize - Change Icons. Izvēlamies, apstiprinam , viss.
  Tagad par sistēmas, kā, piemēram, My Computer, Recycle Bin utml.. Te rīkojamies sekojoši - labais klikšķis pa darba virsmu - Properties - (Display Properties) - Desktop - Customize Desktop - (Desktop Items) - General - Change Icon. Izvēlamies no ne īpaši treknā noklusējuma piedāvajuma vai ejam "plašākos ūdeņos", klikškinot uz "Browse"".
  Te gan varam (tā labāk vai nelabāk - tas kā kuram) - no sākuma veidojam uz Darba Virsmas vajadzīgās ikonas īsceļu (shortcut), uzklikšķinot uz tās ar labo, Properties - Shortcut - Change icon. Pēc tam nomainam arī nosaukumu, dzēšot "shortcut to" parastā variantā ar pauzētu kreiso klikšķi.
  Ikonu attēli, kā jau minēji, milzīgs lērums tīmeklī. Jā, starp citu, ir arī speciālas programmas, bet, domāju, nav vajadzības, jo, kā redzi, absolūt nekā sarežģīta.
 • Kā nomainīt sev avatāru?
  Lab, ka pateici, savādak būtu jaiepazāstās pa jaunam. Apdomā gan ļoti labi!Šeit niku drīkst mainīt tik 1x gadā un bez mīkstinajuma, garumzīmēm, šo fruktu sen sapratu kad sev tur to garo ī gribēju.
  Anna jau būs, kā būs, bet Karenina? - bez ņ. Un skaties ka bilde nav no neta pa tiešo, to var uzost un dzēst, to ar atceros. Paštemmē, parediģē bildi, lai ķip' sava. Nevis kā teicu.Plus pacietību mis Kareniņina! Ceru zini - Profila uzstādījumos!
 • Kā nomainīt lietotājvārdu?
  Mana lapa/lietotājvārdi (zem tavas bildes)... tu vari piereģistrēt max 5 lietotājvārdus, bet skaties, jo, ja niks ir aizņemts, tad tu to nevarēsi reģistrēt (arī izdzēst tu vari nikus).
 • Kā nomainīt valodu?
  takš google ieraksti: russian (xp/vista/7) to english
 • kā var nomainīt 3G uz parasto uztveramību?
  Ieej uzstādījumos un pameklē cītīgāk,  ja pats nevaru tik galā, tad aizdoties uz to veikalu kur pirki un palūdz, lai uzstāda pareizos uzstādījums, vēl vari arī kādam gudrākam cilvēkam pajautāt.  
 • To var nomainīt, jeb tā ir programmas vaina?
  Jā, var.
  TOOLS - OPTIONS - GENERAL - MEASUREMENT UNITS (un te izvēlies Tev vajadzīgo - centimeters) - OK!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system