Labākā atbilde

  1.  1 0

  Rigas puika (30) 6 (13188)52185 8 g  

  Lab, ka pateici, savādak būtu jaiepazāstās pa jaunam. Apdomā gan ļoti labi!Šeit niku drīkst mainīt tik 1x gadā un bez mīkstinajuma, garumzīmēm, šo fruktu sen sapratu kad sev tur to garo ī gribēju.
  Anna jau būs, kā būs, bet Karenina? - bez ņ. Un skaties ka bilde nav no neta pa tiešo, to var uzost un dzēst, to ar atceros. Paštemmē, parediģē bildi, lai ķip' sava. Nevis kā teicu.Plus pacietību mis Kareniņina! Ceru zini - Profila uzstādījumos!

Atbildes

  1.  1 0

  MadMarko (39) 4 (2123)410 8 g  

  neuzvelcies,visam ir nepieciešams laiks-pēc laika viss būs čiki,ja vien esi visu saštepselejusi pareizi (tak srazu,nemainās)

  1.  1 1

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Drausmas...  
  Nē nu, ok.

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4723 8 g  

  Apsveicu tu to jau izdariji

Līdzīgie jautājumi

 • Kapēc tev ir tieši tāds avatārs?
  Sarežģītākais gada jautājums.  
  ...es par vecu, lai iedziļinātos.. laikam filma patika.. vai biju iedzēris... vai .. vai garlaicība... lai nebūtu tukšums  hz .
 • Kādas jums ir asociācijas ar katra irc.lv lietotāja avatāru?
  Tu ar botānisko dārzu DrDestroy no mafijas,Angelo ekstrēmists,predator-citplanētietis,weronika tāda skumja.guccir kas vecs un apskrambāts....
 • Vai jūs esat arī atraduši bilžukus - identiskus lietotāju avatārus?
  Ir gadijies un loti biezi
 • Kā IP nomainīt??
  piezvani uz savu IPS un paludz, mby naksies shkjirties no kadiem 3 - 5ls, bet tas jau tik tavas intereses ;]
 • Ikonas? Kā nomainīt?
  Man nav W7 motīvu, bet kā maina XP ikonas, varu padalīties, jo ir darīts.
  Pirmkārt -  ikonas mēs varam iedalīt "pa ŗupjo" 2 galvenajās grupās - sistēmas noklusējuma un.. pāŗējās. Pie pāŗējām pieskaitu, piemēŗam, lietotāja izveidoto failu, folderu ikonas. Ar tām vienkārši - labais klikšķis - Properties - Customize - Change Icons. Izvēlamies, apstiprinam , viss.
  Tagad par sistēmas, kā, piemēram, My Computer, Recycle Bin utml.. Te rīkojamies sekojoši - labais klikšķis pa darba virsmu - Properties - (Display Properties) - Desktop - Customize Desktop - (Desktop Items) - General - Change Icon. Izvēlamies no ne īpaši treknā noklusējuma piedāvajuma vai ejam "plašākos ūdeņos", klikškinot uz "Browse"".
  Te gan varam (tā labāk vai nelabāk - tas kā kuram) - no sākuma veidojam uz Darba Virsmas vajadzīgās ikonas īsceļu (shortcut), uzklikšķinot uz tās ar labo, Properties - Shortcut - Change icon. Pēc tam nomainam arī nosaukumu, dzēšot "shortcut to" parastā variantā ar pauzētu kreiso klikšķi.
  Ikonu attēli, kā jau minēji, milzīgs lērums tīmeklī. Jā, starp citu, ir arī speciālas programmas, bet, domāju, nav vajadzības, jo, kā redzi, absolūt nekā sarežģīta.
 • Kā nomainīt valodu?
  takš google ieraksti: russian (xp/vista/7) to english
 • Kā nomainīt lietotājvārdu?
  Mana lapa/lietotājvārdi (zem tavas bildes)... tu vari piereģistrēt max 5 lietotājvārdus, bet skaties, jo, ja niks ir aizņemts, tad tu to nevarēsi reģistrēt (arī izdzēst tu vari nikus).
 • Kā var esošo nicu nomainīt pret citu,irc.lv!??
  uzliec kursoru uz esošā nica~izlekas aile,nerausties un slīdi wirsū ,,Lietotājvārdi,, un tālāk jau bērnam saprotams
  p.s.~piecus nicus wari sadzemdēt un pēc labpatikas tad tik maini tos uzsitot uz zwaigznes
 • kā var nomainīt 3G uz parasto uztveramību?
  Ieej uzstādījumos un pameklē cītīgāk,  ja pats nevaru tik galā, tad aizdoties uz to veikalu kur pirki un palūdz, lai uzstāda pareizos uzstādījums, vēl vari arī kādam gudrākam cilvēkam pajautāt.  
 • Kāds nezin, kā var nomainīt nick?
  paskaties pie /mana lapa/mani lietotajvardi.

  čakarē kamēr dabon gatavu


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system