Labākā atbilde

  1.  0 0

  Evisa 8 (138674)420113 9 g  

  Visu nekad nevajag stāstīt. Pietiks, ja pirms satikšanās tiks pastāstīts tas, kas otram ir būtiski, lai zinātu, vai vispār satikties, vai nē - vecums, ģimenes stāvoklis, pilsēta, no kuras nāc, nodarbošanās, iepazīšanās mērķis u.tml. Privātākas lietas var pastāstīt pēc tikšanās, ja tās būs izdevusies.

Atbildes

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 9 g  

  Pareizi, nepareizi... tas ir atkarīgs no individuālās situācijas.
  Par sodāmību , kredītiem, alimentiem un pārējiem jaukumiem, tikai pēc tam, kad esi jau dabūjis uzsprukt čupurā :D.
  Par Austrālijas vecmammas atstāto mantojumu un nekustamajiem īpašumiem - NEKAD!
  p.s. nu jā  -daudziem, izņemot stāstījumu, nekā cita vairs nav, tad nedrīkst uzreiz visu pulveri izšaut. Bet labāk nepļurkstēt, bet nodemonstrēt, parādīt reālajā (ja ir, ko).

  1.  0 0

  seville 7 (25359)339 9 g  

  gan visu labo, gan visu slikto izstāstīt? pavisam visu? bik pa daudz informācijas var sanākt.
  pirms satikšanās vajadzētu vismaz tā "garām ejot" pieminēt to, kas varētu tevi potenciāli uztraukt pēc satikšanās un vēlams godīgi atbildēt, ja tev ko jautā.

  1.  0 0

  alex98529852 (31) 6 (6637)13069 9 g  

  Man vakar bija pirmā satikšanas un pārsvarā to slikto es stāstīšu nākamreiz, lai nav slikts priekštats

  un tai pašā laikā es to izstāstīšu lai nenoklusēt līdz pēdejam brīdim

  1.  0 0

  Angelo1989 (31) 6 (10125)3614 9 g  

  nez man dabiski sanak but noslēpumainam ja kkas par mani intrese ta uzprasīs un pastāstīsu a taa siikumos neiedzilinos :D uzreiz visu pastastisi nebus intresanti velak sarunaties

  1.  0 0

  Sarma 6 (7773)226 9 g  

  NEKAD NEVIENAM PAR SEVI NESTĀSTI VISU!

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4723 9 g  

  Atkaīgs -kāds ir otrs.   visu jau nav jāstāsta, nu var visu iztāstīt,    50;50

  1.  0 0

  Кэролайн 6 (17518)31439 9 g  

  pareizi ir darit to pakapeniski. mazliet pirms, mazliet pec. un talak piepilinat pa jaunam stastam katru tiksanos

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31431)41241 9 g  

  Galvenais ir nesadirst kko nepatiesu. Viss pārējais- pēc tavas gribas.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai jūs apmeklējat Erota izstādi?Un vai tur vispār ir ko darīt?
  apmeklēju un arī darīt ir ko. :) Ja tev ir veselīga attieksme pret sexu un ar to saistītām lietām, tad iesaku ņemt savu otru pusi līdzi un vnk pavadīt tur superīgu laiku. :)
 • Suņus mazgāju pirms katras izstādes, kaķi reizi mēnesī - cik bieži tu mazgā savus mīluļus vannā vai dušā?
  Es atbildēšu no savām zemniecības pozīcijām: kāda gan var būt mazgāšana, ja tūlīt pēc vannas kustoņi ar blīkšķi metas vārtīties pa smiltīm (suns), bet kaķi, cilādami vienu ķepu pēc otras, atkal brien pa vircas piesūcināto zāli, cerībā tur noķert kādu dumu zvirbulēnu?
 • Kā vispār ir pareizi jādzīvo?
  Nu principā es apmēram jau atbildēju uz šo jautājumu - tajā nākamajā. Nav tādu pareizo normu, kas derētu visiem. Galvenais dzīvi ir dzīvot tā, ka cilvēks dara to, kas viņam patīk, nevis tā ka kāds viņam kaut ko uzspiež, protams arī attiecīgi atbildot par visām savu darbību sekām, nevis darot ko grib- sastrādā sūdus un aizlaižas. Tātad- jādzīvo tā, kā patīk, par t visu uzņemoties atbildību, lai nevienam citam netraucētu dzīvot kā viņam patīk. Apmēŗam tā- nu lai visi būtu priecīgi.
 • Cik ilgi būtu pareizi otru gaidīt?
  Neviens nepateiks kā ir pareizi. Cik cilvēku, tik viedokļu, jo katru audzina savādāk ar savādākām vērtībām. Turklāt tas arī ir atkarīgs no daudziem faktoriem- cik bieži satiekas, cik stipras ir jūtas, kā tiek pavadīts laiks esot atsevišķi, cik kvalitatīvas/saturīgas ir sarunas esot tālu vienam no otra un vai ir kopīga un kāda ir šī nākotnes vīzija. Jo vairāk krītās kvalitāte un arī kvantitāte katrā no šiem posmiem, jo īsāks kļūst tas laiks. Katram tas ir savādāks.  Ja šo kvalitāti necenšas uzlabot vai arī nav iespējams to izdarīt, ilgstšakā laika posmā (cik nu katrs var izturēt) vai dinamikā tas tikai krītās, nevis uzlabojas, tad būtu jāpieņem lēmums par attiecību pārtraukšanu, bet vēlams negaidīt līdz pedējam brīdim, sākt par to runāt jau agrīni, kad varbūt vēl var kaut ko darīt lietas labā.
 • Cik pareizi ir vispār nervozēt?
  to nervu būšanu grūti kontrolēt,tā jau protams labāk ir nestresot
 • ka pareizi apstraadaat virsmu automasinai pirms krasosanas???
 • Cik vispār pareizi ir rakstīt dienasgrāmatu?
  tas jau kā kurš uzskata,citam patīk pierakstīt ,jo baidās aizmirst
  citam vajag to ,lai sevi disciplinētu,sakārtotu
  citam vajag ,lai izliktu emocijas,kuras ar citiem neizrunāt
  bet citam nafig tādas
 • ar ko vispār pareizi ir tīrīt datora kastei to iekšpusi?
  Pilnīgi brīva improvizēšanas iespēja. var tīrīt ar jebko, ka tik tīrs, galvenais lai pēc tam nepaliek ķepīgs pārklājums, jo tad ātri atkal būs piekakājies, un vēl kas neveicina koroziju, un neveido īsslēgumus. Būtībā jau pietiek ar kādu sausu birstīti, saspiesto gaisu, putekļsūcēju ar pūšanas opciju vai kompresoru, galvenais lai nav pa spēcīgu, ka daļas neaizlido pa gaisu.
 • kā vispār pareizi ir jāizskaidro sievietei sava uzvedība?(tur iekšā)
  Negribu izklausīties pēc šovinista, bet nevajag pieļaut, ka nokļūsti zem viņas tupeles. Tas pats attiecas arī uz sievietēm, nevajag ļaut lai vīri jūs kontrolē un liek par visu atskaitīties. Ja abi ir pieauguši, tad katrs atbild par savām kļūdām, izvēlēm un darbiem pats. Ir jāspēj izveidot ap sevi savu privāto telpu kurā nevienam citam nav teikšana.
 • kaa pareizi apstraadaat auto apaksu pirms ziemas,nu lai neruuus????
  pa priekšu nomazgā...... tad nokasi visu kas tev ir aizdomīgs ... attauko jeb kārtīgi nomazga un bituma mastiku.. forsi biezā slāni uzklāj... un ai da .. ziemu izturēs .. un tā katru ziemu!!!spārni ta pat sapūs.. bet ja gribi lai spārni nesapūtu biežāk ziemā uz moku ja esi aktīvs braucējs to sāli vaig mazgāt biežāk nost!!! la nesaēd ...  


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system